Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (4425. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126.466
Cevap
158
Favori
2.078.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44234424442544264427
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benzia sakatlanmış sanırım ondan dolayı yokmuş hiç sormadım da.

Sadığın eşi yazmış.

Jean Kevin augustin sezon sonu ayrılmak istiyormuş o bölgede werner Daha çok süre aldığı için ve salzburgdan dabburu alacakmış. Le mundo yazmış ne derece doğru bilemiyorum. Augustini biz alalım sezon sonu 10 yıl santrafor düşünmeyiz füze gibi adam.

• Maçı izleyemedim.Nasıl oynadık ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: İzole Bant

Adı lazım değil baş harfi E

Alıntıları Göster
    Evet Emenike, hızlı güçlü ve zenci. Ama gerisi yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

EMBAYE NİANG
    Kanat forvet oynar bizde. Hayvandao gibi adam. Hızlı ve güçlü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

EMBAYE NİANG
    Onu boşver de gencecik adamı kaçırdık rengim

• quote:

Orijinalden alıntı: tugtim

Ersun hoca ne yapsın? Bak yazıklarının hepsine katılıyorum bir tek Ersun hocaya yanlış yerden girdin.

Bu leş kadroya derin neşteri vurmayan Ali Koç'tur. Comolli denen futbolun f sinden anlamayan hödüğün birine tesislerş emanet etti transferi emanet etti Cocu diye ürkek bir ceylan getirdi takımın da başına bizi bitirdiler. Devre arası bu neşteri vuramazsın hocam. O iş geçti. Ersun bu çöplere hadi oğlum hadi koçum diye diye takımı ligde tutmaya çalışıyor. Ne yapsın söyler misin? Transfer diye bir tarafını yırtsa devre arası kaç kişi gönderip kaç kişi alabileceksin.

Bu sene bu çöplerin hepsine katlanıcaz. Bu kadar çöpü getirenler utansın. Ali Koç da üzerine sıvadı tüm bu hatalar zincirinin. Fena halde hem de.
    Ersun hocayı bende istedim neden mi taraftar dahil herkez çıkar yol aradı.Bu konuda herkezle muhattabız.Tamam ersuna suçun hepsi onda değil bunu yazıda belirtmemek benim hatam olabilir.Çok uzun yazdım.Orayı atladım sen bir hoca olarak neşter vuramıyorsan ya başta hiç gelmicektin yada geldin otoriterini koycaktın.Ersun nun zararı yok gene olan sana,bana ve tüm fenerbahçe taraftarına olucak.Herkez tuturmuş bir türkü onu söylüyor.Bursa maçında alınan yenilgi ile bu iş biter.Binanın altında hepimiz kalacaz.Çok üzülüyorum bu taraftar bunu hak etmiyor.Çay simit ile kahvaltı yapıp maça bilet parası ayıran traftar bunu hakmetmiyor.Bu klubü batırdılar artık çıkar yol yok.Bunu kabul etmeliyiz.Ali koç tüyü dikti.Bu arada ligden düşersen yayın geliri de gider.Benim artık zerre ümidim yok.Bu forumda ali koç çevresine yakın birileri varsa bu mesajı işallah ulaştırırlar.Büyük bir fenerbahçe taraftarı olarak Ali koç comolli aziz yıldırım hepinizin Allah belasını versin.Yediniz tükettiniz sonunda çınarlık klubü Allah topunuzun belasını versin.Doğan çocuklar bile büyürken takımını seçer ölene kadar devam eder.Şimdiki yeni nesil beşiktaş ve galatasarayı tercih ediyor.Tükendik artık anlayın bunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Kıtanın neredeyse hepsi Fransız sömürgesi gariplerin kendi dilleri bile kalmamış Fransızca konuşuyorlar.O kadar Fransızsın,spor adamısın,sportif direktörsün Avrupa takımlarında çalıştın 1 kişiyi de mi bulamazsın be adam ? Ayaklarında ayakkabı yok kola şişesiyle top oynuyorlar ama ne cevherler vardır.Yanaştır gemiyi topla beğendiğini.Eskiden Gaziantep ve Gençlerbirliği getirtirdi Afrika'dan adamları sonra bize satarlardı dönemin yüksek meblalarına.

Alıntıları Göster
    Böyle söyleyince aklıma geldi gideceksin kuracaksın oraya kendi ligini, iş yapanları da Fenerbahçe'nin yan takımlarına getireceksin atıyorum Fenerbahçe 1907 spor, Fener 1907 gibi takımlara koyacaksın bunlar iş yaparsa kendi paf takımına oradan as takıma eğer yapmazsa da illaki elden çıkartırsın.

• 2008 şampiyonlar ligi hikayesini izledim. tüylerim diken diken oldu, gözlerim doldu. bizim şimdiki oyunculara da izletmek lazım. şuan ki takıma acil sorumluluk alabilecek yıldız bir oyuncu lazım. böyle oyuncular takımda ki diğer oyuncuların performansını da arttırır.
  • İzole Bant kullanıcısına yanıt
    Çiçeği burnunda sambacı Kanarya gibi... haber başlıklarını görür gibiyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeepImpact.

Hadi tolgayı aldık diyelim nerde oynayacak yine çift ön liberomu çıkacağız? Jailsonu kesmek gerekiyor ki tolgay jailson u kesemez.
    Tolgay ön libero değil. Mehmet Ekici tarzı bir futbolu var onun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Böyle söyleyince aklıma geldi gideceksin kuracaksın oraya kendi ligini, iş yapanları da Fenerbahçe'nin yan takımlarına getireceksin atıyorum Fenerbahçe 1907 spor, Fener 1907 gibi takımlara koyacaksın bunlar iş yaparsa kendi paf takımına oradan as takıma eğer yapmazsa da illaki elden çıkartırsın.

Alıntıları Göster
    Afrikada pilot takımlar var Ajax Cape Town gibi.Hadi Güney Afrika gelişmiş bir ülke maliyetler fazla olabilir ama Kamerun'da falan bir takım satın almak ne kadar maliyet gerektirir ki ? Aslında satın da almayacaksın sponsor olacaksın,ortaklık imzalayacaksın çünkü satın aldığın zaman sahibi sen oluyorsun işler istediğin gibi gitmeyince elden çıkarman güç olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: declan43

2008 şampiyonlar ligi hikayesini izledim. tüylerim diken diken oldu, gözlerim doldu. bizim şimdiki oyunculara da izletmek lazım. şuan ki takıma acil sorumluluk alabilecek yıldız bir oyuncu lazım. böyle oyuncular takımda ki diğer oyuncuların performansını da arttırır.

Sezon basinda bu takim icin canini veren oldu hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az nin 11 numarası Faslı olmasan nolurdu

• quote:

Afrikada pilot takımlar var Ajax Cape Town gibi.Hadi Güney Afrika gelişmiş bir ülke maliyetler fazla olabilir ama Kamerun'da falan bir takım satın almak ne kadar maliyet gerektirir ki ? Aslında satın da almayacaksın sponsor olacaksın,ortaklık imzalayacaksın çünkü satın aldığın zaman sahibi sen oluyorsun işler istediğin gibi gitmeyince elden çıkarman güç olur.

Alıntıları Göster
    Benim dediğim alternatif lig kurmak gibiydi. Fenerbahçe'nin 18 tane takımı sürekli yarışacak normal lig gibi olmayacak iyi olanlar Türkiye'ye gelecek yine bizim pilot kulüplerde oynayacak, illa uzağa gitmeye de gerek yok Hırvatistan'dandan neler neler çıkıyor 80 milyon ülke her şehire bu tarz lig kursak ne kadar maliyeti olur ki? Her yıl milyonları döküyoruz zaten, sürekli elene elene en iyileri bize gelsin işte. Çok detaylı düşünmedim tabi ama illa ki bu tarz bir şeyden baya fayda sağlanır.

• ya bırakın mazi ile avunmayı takım küme düşme yolunda istikrarla ilerliyor siz de eski videolara bakıp kendinizi uyuşturuyor musunuz nedir? bu bjk ve gs li topçular onlara yar olmamış bizi mi kurtaracaklar. boşverin bu işleri ya hiçbiri gelmesin. siz bursa maçına odaklanın. bursa maçı çetin bir maç. beraberlik bile iyi bir sonuç olacakken nasıl yeneriz bu takımı siz bunu tartışın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugtim

Ben olsam 1 milyon euro veririm masadan kalkarım. Bulunmaz hint kumaşı mı bu adam? Kadro dışı bırak sonra dünya para iste. Ben son güne kadar oyalarım kalsın Beşiktaşın başına.

Alıntıları Göster
    Adrien Silva nasıl, kiralık olarak anlaşıldı, Aatıf'ın Rize'ye transferinin tamamlanması bekleniyor diyorlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surveillance

Adrien Silva nasıl, kiralık olarak anlaşıldı, Aatıf'ın Rize'ye transferinin tamamlanması bekleniyor diyorlar...

Alıntıları Göster
    atıf a kaldıysa yatar o iş bu adamın 6 ay sözleşmesi kalmadı mı lisansını iptal etsinler takılsın kamani ile sonra takımda bulamaz
  • Madem 6 numara bakıyorduk neden Didier Nong ile ilgilenmedik acaba. Sözleşmesini feshetmişti ne güzel. Bonserviside yoktu mis gibi. 2,00 mil. € imza parası verirdik her türlü gelirdi. Guingamp almış kendisini. Birde sol ayaklı stoper Papy Djilobodji vardı bonservisi elinde olan. Onuda Guingamp kapmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: yyaydin

hocam şu takımdaki en iyi oyuncu DİRAR. Bu dirarı neden beğenmiyorsunuz diyeceğim de Burası Fenerbahçe forumu, Fenerbahçe taraftarı, burada Takımı dandik kadroyla şampiyonluğa götürene söver 16. sıradaki hocasına tezahurat yaparlar.
    Aklın YOLU BİR. bu takımda DİRAR'ın ölüsü OYNAR ÖLÜSÜ....

Alıntıları Göster
    sövsen ayrı sövmesen apayrı. neyse
  • quote:

Alıntıları Göster
    Orda pilot takıma gerek yok,burdan 2. ligden pilot takımın olacak oğuz kağan-ferdi-berke-senegalli genç ön libero-nijeryalı forvet getirdiğin adamları 6 aylığına pilot takıma yollayacaksın hazır hale geleni takıma alacaksın pişmeyen sezon sonuna kadar orada kalacak.

Buradan altyapıdaki oyuncuları 2. lige pişsin diye gönderiyoruz takımlar ligden düşmiyim ya da 1. lige çıkayım stresiyle yaşlı tecrübeli oyuncuları oynatıyor zaten bi işe yaramıyor.Pilot takımımızın üst lige çıkma gibi derdi zaten olmayacak düşerse de düşsün baskı olan yerde genç oyuncu yetişmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kara Mithat -- 11 Ocak 2019; 23:21:24 >

• 
Sayfa: önceki 44234424442544264427
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.