Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (4426. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
126.467
Cevap
158
Favori
2.077.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44244425442644274428
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sadık ,Dirar falan iyidi maçta . Slimani şabanlığa devam ediyor.
  • Moses bir sağ forvetten ziyade sağ orta saha oyuncusu gibi geliyor bana. Ceza alanı içerisinde ne derece etkili olabilir bilemiyorum. Moses ön tarafta istikrarlı bir oyuncu değildi. Kanat beki rolüne evrilince değerli bir oyuncu haline geldi. Zaten bu bile anlatıyor oyuncuyu. Moses sağ kenarı parseller. Çift yönünü de 90 dakika boyunca oynar. Topu taşır, tempo da getirir sağ kanada. Ama işte şu skor kıtlığında doğru isim mi bilmiyorum. Hoca 13 14 deki taktiği ile oynayacaksa Moses tatmin etmeyebilir. Ama 442'ye doneceksek Valbu, Jailson, Tolgay, Moses öne de Ayew Frey yapılabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

Az nin 11 numarası Faslı olmasan nolurdu
    Istemsizce sırıttım

• quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Moses bir sağ forvetten ziyade sağ orta saha oyuncusu gibi geliyor bana. Ceza alanı içerisinde ne derece etkili olabilir bilemiyorum. Moses ön tarafta istikrarlı bir oyuncu değildi. Kanat beki rolüne evrilince değerli bir oyuncu haline geldi. Zaten bu bile anlatıyor oyuncuyu. Moses sağ kenarı parseller. Çift yönünü de 90 dakika boyunca oynar. Topu taşır, tempo da getirir sağ kanada. Ama işte şu skor kıtlığında doğru isim mi bilmiyorum. Hoca 13 14 deki taktiği ile oynayacaksa Moses tatmin etmeyebilir. Ama 442'ye doneceksek Valbu, Jailson, Tolgay, Moses öne de Ayew Frey yapılabilir.
    Doğru tespit. Moses o hırsını mücadelesini korursa 4-4-2 için iyi bir kanat olur. Ama 4-3-3 için kanat forvet olmaz. Skorer değil. İşimizi görmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fenerbahçe'nin mevcut kadrosu kesinlikle kanatlı oyuna müsait değil çoktandır bunu savundum ama göremedik öyle bir oyun. Ortasaha ortası yoğun olmalı.

Eğer transfer yapılmayacaksa Ayew mutlaka forvette denenmeli Frey ile değişimli olarak ve teşbihte hata olmaz 2008 Fenerbahçesindeki "bazı" maçlarda (Alex-Deivid) şeklinde iki tane skor yapabilecek ofansif orta saha oynamalı forvetin arkasında.

Ortasaha ise kanayan yara olmasına rağmen Tolgay gelecekse Tolgay+Jailson yapılmalı. Yanına bir 8 daha olmalı ama bakalım alabilecekler mi.

Sağ bekte ise kesinlikle Dirar olmalı (bu adamı kanat oynatarak hata yaptılar şimdiye kadar.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dulcet -- 11 Ocak 2019; 23:46:35 >
  • KingOfShadows kullanıcısına yanıt
    Comolli uyuyordu o zaman.Adamların forveti sonuncu sırada bile olsalar thuram 7 gol 1 asist yapmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Alfred Blalock

quote:

Orijinalden alıntı: declan43

2008 şampiyonlar ligi hikayesini izledim. tüylerim diken diken oldu, gözlerim doldu. bizim şimdiki oyunculara da izletmek lazım. şuan ki takıma acil sorumluluk alabilecek yıldız bir oyuncu lazım. böyle oyuncular takımda ki diğer oyuncuların performansını da arttırır.

Sezon basinda bu takim icin canini veren oldu hocam

Alıntıları Göster
    Allah rahmet eylesin

• quote:

Orijinalden alıntı: declan43

2008 şampiyonlar ligi hikayesini izledim. tüylerim diken diken oldu, gözlerim doldu. bizim şimdiki oyunculara da izletmek lazım. şuan ki takıma acil sorumluluk alabilecek yıldız bir oyuncu lazım. böyle oyuncular takımda ki diğer oyuncuların performansını da arttırır.
    Az önce izledim ben de.. :-) Yaşlı da olsa yıldız şart takım psikolojisi açısından.

• İsmi geçen santoslu eleman gelmez umarım. Fener lütfen al diyor brezilyalılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

İsmi geçen santoslu eleman gelmez umarım. Fener lütfen al diyor brezilyalılar.
    Kim o hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: tugtim

Kim o hocam?

Alıntıları Göster
    http://twitter.com/ademirquintino/status/1083760606098927616

Translate ile yorumlara da bak hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elan Morin Tedronai -- 11 Ocak 2019; 23:56:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İzole Bant

Kıtanın neredeyse hepsi Fransız sömürgesi gariplerin kendi dilleri bile kalmamış Fransızca konuşuyorlar.O kadar Fransızsın,spor adamısın,sportif direktörsün Avrupa takımlarında çalıştın 1 kişiyi de mi bulamazsın be adam ? Ayaklarında ayakkabı yok kola şişesiyle top oynuyorlar ama ne cevherler vardır.Yanaştır gemiyi topla beğendiğini.Eskiden Gaziantep ve Gençlerbirliği getirtirdi Afrika'dan adamları sonra bize satarlardı dönemin yüksek meblalarına.

Alıntıları Göster
    Hocam yazılarını ilgiyle takip ediyorum 😁 şu takıma sağlama bir Zenci gelse de sen de rahatlasan :))

Kültürlerini unutturmuşkar ever Yine de öyle deme ya yazık gerçekten adamlara çok kötü sömürmüşler...

• Gelip oynamadan kimseye laf söylemek istemiyorum. Ne umutlarla beklentilerle aldığımız dünya para döktüğümüz adamlar kanser etti bizleri. Adı sanı duyulmamış bir Nobre geldi kim ulan bu kazma dedik adam golleri sıraladı. Webo yaşlı dedik laf söyledik adam işine baktı efendi efendi oynadı goller de attı. Deivid geldi bu kim yeaa çektik adam çeyrek finale çıkardı bizi. Ben Moses falan böyle Premier ligden şişirme adamlar istemiyorum artık. Heyecanlandırmıyor da zaten beni. Canımız çok yandı çünkü.

• 16 17 18 19. haftalar maçlarımız hep Pazartesi mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mishakal

16 17 18 19. haftalar maçlarımız hep Pazartesi mi ?
    19 cuma
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mishakal

16 17 18 19. haftalar maçlarımız hep Pazartesi mi ?
    Aynen öyle. 20. Hafta da CUMA

• Adamlar bizi düşürmeyi kafaya koymuş. Fikstüre bakın.

• Elan Morin Tedronai kullanıcısına yanıt
    Adam çok berbat. Sallama haberdir.
  • Yeni transferlerimiz çoştu az göbekleri olsada koşabiliyorlar
  • Ağa dünyada bu Tolgaydan başka merkez ortasaha yokmu ya ne bu Tolgayı özel kılan €4m+Şener işin suyunu çıkarıyorlar. Tolgay gibi adam bulunmazmı bu paraya ne bu Tolgayda Tolgay.
  • 
Sayfa: önceki 44244425442644274428
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.