Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir Kullanıcı, 12 Masaüstü Kullanıcı
126.576
Cevap
211
Favori
1.931.337
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    128 Mesaj
    Takımı sabote etmediği sürece dirar bir şekilde iş yapar. Katkı sağlayan bilen bir adam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

O role Tolgay çok uygun. İnşallah gerçekleşir bir an evvel transferi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    smtblc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aynen hocam. Bu bölgelere transfer yapılırsa fena olmayan bir ilk 11 ve ortalama bir rotasyonumuz olur. Sağ kanat forvet ortasaha.

|
    |
    KingOfShadows kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    128 Mesaj

Olabilir hocam, ersun yanal bu yüzden bu kadar istemiş olabilir. Sadığın sol tarafa doğru kaydığını bir tek ben mi farkettim bilmiyorum

|
    |
    Caner-Medley kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam klasik Yanal taktiği gibi o. Bekleri yollayıp geriyi üçlemeyi çok seviyor. EPL takımları çok kullanıyor sahaya iyi yayılmak için. Chelsea yapıyor. Sadık tipi de Luiz'e benziyor Valla dediğiniz gibi onun stil sola da açılıyor. Adam tam Luiz. Arada riskli çalım deniyor filan

|
    |
    smtblc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

vasat severlikle suçlayıp frey i övmek ne yaman paradokstur

Alıntıları Göster
    Takımda oyuncu mu var kimi oveyim topallı mı

Ali Koç'un yerinde olsam takassız son teklif 2.5m€ der fazla da uzatmam. Tolgay iyi bir oyuncu ama mevcut şartlarda lüks harcama yapacak kadar da değil.

Sol bek unuttun santrafor alınmayacak hocam bu garanti kanat forvet özellikli biri alınacak sanırım. Ayrıca ayew de santrafor oynayabilir bence. Dirar bence sağ bekde oynar kesinlikle o bölgeyede onun önüne adam gelecek bence bu banko olacak gibi 31 ocağa kadar açıklanır. Bir kanat bir sol bek alınıp kapatılabilir bana göre.

Hiç transfer yapılmazsa ne avrupa nede ligde bu ilk 10 üstüne atamaz kendisini.
    |
    |
    KingOfShadows kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Surveillance

Bir Anadolu takımı talip olsa, maaş yükünden kurtulmak için neredeyse bedava verecekleri Tolgay'a Fenerbahçe talip olunca Şener + 4m€ istiyormuş Fikret Başkan.

Ali Koç'un yerinde olsam takassız son teklif 2.5m€ der fazla da uzatmam. Tolgay iyi bir oyuncu ama mevcut şartlarda lüks harcama yapacak kadar da değil.
    Ben olsam 1 milyon euro veririm masadan kalkarım. Bulunmaz hint kumaşı mı bu adam? Kadro dışı bırak sonra dünya para iste. Ben son güne kadar oyalarım kalsın Beşiktaşın başına.

5 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Hocam klasik Yanal taktiği gibi o. Bekleri yollayıp geriyi üçlemeyi çok seviyor. EPL takımları çok kullanıyor sahaya iyi yayılmak için. Chelsea yapıyor. Sadık tipi de Luiz'e benziyor Valla dediğiniz gibi onun stil sola da açılıyor. Adam tam Luiz. Arada riskli çalım deniyor filan

Hasan ile ısla ile sahaya yayılsak nolur yayılmasak nolur
    |
    |
    Steven Wilson

Bu maçın amacı umarım eksikleri görmektir de yeni transfer gelir.
    |
    |

Tolgay bana göre abartıldığı gibi bir oyuncu değil dimitrios pelkas var ters çevirip düz katlar. Tolgay şımarık bir oyuncu artı bize gelecek ilerde bir sıkıntı çekerse aynı beşiktaşa yaptığını bizede yapar illaki yabancı kontenjanı düşecek diye niye bu adama bu kadar sardık anlamıyorum.
    |
    |
    Surveillance kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Sağ tarafta Isla ve Şener'i görmektense Dirar'ı tercih ederim. En azından orta açmasını biliyor diğerlerine göre. Şener'in yaptığı en faydalı şey adamın sağından atıp solundan geçmek başka da bir halta yaradığını göremedim yıllardır. Bazen de ayağına oturursa abanıyor işte allah ne verdiyse. Sanki Dani Alves. Takas dedikoduları çıkınca kıymete bindi.
    |
    |

Sol bek alınacağını düşünmüyorum. Hele yabancı kontenjanı doluyken. Ama yaz transfer döneminde mutlaka alınacaktır. Dirar'a gelecek olursak bende sağ bek oynar niye düşünüyordum ama savunması Şener'den de Isla'dan da kötü. Sağ önde rotasyonda kullanabiliriz. Eğer Isla ve Şener'in oynayamama durumu olursa o zaman sağ beke geçebilir.

|
    |
    ICromwelleI kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2.5m bile fazla.tolgay ne oynadı da biz kaçırdık.şener gibi türk bek bize ilerleyen yıllarda lazım.şu alemde sadece fiko kurnaz değil

|
    |
    Surveillance kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

birini övmek zorunda değilsin ki vasat sevicilik bu oluyor zaten illa biri övmek için vasat adamları övüyoruz kimlerden kimlere düştük öncenin eleştirisi ''Fenerbahçe de komutan çok savaşçı yok'' şeklindeydi
    |
    |
    Be4die kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Fenerbahçe S.K
  • Binbaşı
    1024 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

2.5m bile fazla.tolgay ne oynadı da biz kaçırdık.şener gibi türk bek bize ilerleyen yıllarda lazım.şu alemde sadece fiko kurnaz değil

şener bize lazım değil tolgay çok daha lazım ortasahamız kara delik gibi elini sallayan geçiyor yüksek para verilmesini istemem ama 1m verilse mesala win win durumu olur 2 takım içinde bizde dirar isla yapabilir bu işi daha yüksek hedefler için 2 bek in de değişmesi lazım zaten önümüzde ki sene mesala

Fenerbahçe S.K
  • Yüzbaşı
    500 Mesaj
    https://twitter.com/betulciftpinar/status/1083788671319506944?s=19

Sevmeyelim de taşa mı dönelim?

|
    |

şener lazım.yaşı genç sayılır ve türk. çalışkan.sorunsuz. tolgay bjk de ne oynuyor da bu kadar isteniyor.ben hiçbir şey göremedim.şenol bile oynatamadı.bjk'de yatıyor.bize efektif bir merkez orta saha lazım ve bu kişi tolgay değil

|
    |
    f@ithline kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
seo paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
5,031
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.