Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
126.481
Cevap
169
Favori
1.982.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2696
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 376
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 103
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 183
  • Favoriye Eklediklerim 173
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Elan Morin Tedronai (5253 mesaj) The Mandalorian (3721 mesaj) İzole Bant (2141 mesaj) Celephais (1893 mesaj) geng (1866 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (60193 mesaj) Mobil (56380 mesaj) Tablet (2326 mesaj) Mini (10467 mesaj) Uygulama (4213 mesaj)
  • @
65 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    1069 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: declan43

2008 şampiyonlar ligi hikayesini izledim. tüylerim diken diken oldu, gözlerim doldu. bizim şimdiki oyunculara da izletmek lazım. şuan ki takıma acil sorumluluk alabilecek yıldız bir oyuncu lazım. böyle oyuncular takımda ki diğer oyuncuların performansını da arttırır.

Sezon basinda bu takim icin canini veren oldu hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1533 Mesaj
    Az nin 11 numarası Faslı olmasan nolurdu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    7264 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: İzole Bant

Afrikada pilot takımlar var Ajax Cape Town gibi.Hadi Güney Afrika gelişmiş bir ülke maliyetler fazla olabilir ama Kamerun'da falan bir takım satın almak ne kadar maliyet gerektirir ki ? Aslında satın da almayacaksın sponsor olacaksın,ortaklık imzalayacaksın çünkü satın aldığın zaman sahibi sen oluyorsun işler istediğin gibi gitmeyince elden çıkarman güç olur.

Alıntıları Göster
    Benim dediğim alternatif lig kurmak gibiydi. Fenerbahçe'nin 18 tane takımı sürekli yarışacak normal lig gibi olmayacak iyi olanlar Türkiye'ye gelecek yine bizim pilot kulüplerde oynayacak, illa uzağa gitmeye de gerek yok Hırvatistan'dandan neler neler çıkıyor 80 milyon ülke her şehire bu tarz lig kursak ne kadar maliyeti olur ki? Her yıl milyonları döküyoruz zaten, sürekli elene elene en iyileri bize gelsin işte. Çok detaylı düşünmedim tabi ama illa ki bu tarz bir şeyden baya fayda sağlanır.
    |
    |

• Yarbay
    4270 Mesaj
    ya bırakın mazi ile avunmayı takım küme düşme yolunda istikrarla ilerliyor siz de eski videolara bakıp kendinizi uyuşturuyor musunuz nedir? bu bjk ve gs li topçular onlara yar olmamış bizi mi kurtaracaklar. boşverin bu işleri ya hiçbiri gelmesin. siz bursa maçına odaklanın. bursa maçı çetin bir maç. beraberlik bile iyi bir sonuç olacakken nasıl yeneriz bu takımı siz bunu tartışın..
    |
    |
  • Yüzbaşı
    699 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tugtim

Ben olsam 1 milyon euro veririm masadan kalkarım. Bulunmaz hint kumaşı mı bu adam? Kadro dışı bırak sonra dünya para iste. Ben son güne kadar oyalarım kalsın Beşiktaşın başına.

Alıntıları Göster
    Adrien Silva nasıl, kiralık olarak anlaşıldı, Aatıf'ın Rize'ye transferinin tamamlanması bekleniyor diyorlar...
  • Binbaşı
    1042 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Surveillance

Adrien Silva nasıl, kiralık olarak anlaşıldı, Aatıf'ın Rize'ye transferinin tamamlanması bekleniyor diyorlar...

Alıntıları Göster
    atıf a kaldıysa yatar o iş bu adamın 6 ay sözleşmesi kalmadı mı lisansını iptal etsinler takılsın kamani ile sonra takımda bulamaz
    |
    |
  • Uzaklaştırılmış 22 gün cezanın, 21 gün 4 saat 23 dakika kadarı kaldı.
    Madem 6 numara bakıyorduk neden Didier Nong ile ilgilenmedik acaba. Sözleşmesini feshetmişti ne güzel. Bonserviside yoktu mis gibi. 2,00 mil. € imza parası verirdik her türlü gelirdi. Guingamp almış kendisini. Birde sol ayaklı stoper Papy Djilobodji vardı bonservisi elinde olan. Onuda Guingamp kapmış.

• Yüzbaşı
    959 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yyaydin

hocam şu takımdaki en iyi oyuncu DİRAR. Bu dirarı neden beğenmiyorsunuz diyeceğim de Burası Fenerbahçe forumu, Fenerbahçe taraftarı, burada Takımı dandik kadroyla şampiyonluğa götürene söver 16. sıradaki hocasına tezahurat yaparlar.
    Aklın YOLU BİR. bu takımda DİRAR'ın ölüsü OYNAR ÖLÜSÜ....

Alıntıları Göster
    sövsen ayrı sövmesen apayrı. neyse
    |
    |
  • Yarbay
    4637 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: İzole Bant

Afrikada pilot takımlar var Ajax Cape Town gibi.Hadi Güney Afrika gelişmiş bir ülke maliyetler fazla olabilir ama Kamerun'da falan bir takım satın almak ne kadar maliyet gerektirir ki ? Aslında satın da almayacaksın sponsor olacaksın,ortaklık imzalayacaksın çünkü satın aldığın zaman sahibi sen oluyorsun işler istediğin gibi gitmeyince elden çıkarman güç olur.

Alıntıları Göster
    Orda pilot takıma gerek yok,burdan 2. ligden pilot takımın olacak oğuz kağan-ferdi-berke-senegalli genç ön libero-nijeryalı forvet getirdiğin adamları 6 aylığına pilot takıma yollayacaksın hazır hale geleni takıma alacaksın pişmeyen sezon sonuna kadar orada kalacak.

Buradan altyapıdaki oyuncuları 2. lige pişsin diye gönderiyoruz takımlar ligden düşmiyim ya da 1. lige çıkayım stresiyle yaşlı tecrübeli oyuncuları oynatıyor zaten bi işe yaramıyor.Pilot takımımızın üst lige çıkma gibi derdi zaten olmayacak düşerse de düşsün baskı olan yerde genç oyuncu yetişmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kara Mithat -- 11 Ocak 2019; 23:21:24 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    453 Mesaj
    Sadık ,Dirar falan iyidi maçta . Slimani şabanlığa devam ediyor.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    550 Mesaj
    Moses bir sağ forvetten ziyade sağ orta saha oyuncusu gibi geliyor bana. Ceza alanı içerisinde ne derece etkili olabilir bilemiyorum. Moses ön tarafta istikrarlı bir oyuncu değildi. Kanat beki rolüne evrilince değerli bir oyuncu haline geldi. Zaten bu bile anlatıyor oyuncuyu. Moses sağ kenarı parseller. Çift yönünü de 90 dakika boyunca oynar. Topu taşır, tempo da getirir sağ kanada. Ama işte şu skor kıtlığında doğru isim mi bilmiyorum. Hoca 13 14 deki taktiği ile oynayacaksa Moses tatmin etmeyebilir. Ama 442'ye doneceksek Valbu, Jailson, Tolgay, Moses öne de Ayew Frey yapılabilir.

• Binbaşı
    1391 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

Az nin 11 numarası Faslı olmasan nolurdu
    Istemsizce sırıttım

|
    |
  • Yarbay
    2026 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Moses bir sağ forvetten ziyade sağ orta saha oyuncusu gibi geliyor bana. Ceza alanı içerisinde ne derece etkili olabilir bilemiyorum. Moses ön tarafta istikrarlı bir oyuncu değildi. Kanat beki rolüne evrilince değerli bir oyuncu haline geldi. Zaten bu bile anlatıyor oyuncuyu. Moses sağ kenarı parseller. Çift yönünü de 90 dakika boyunca oynar. Topu taşır, tempo da getirir sağ kanada. Ama işte şu skor kıtlığında doğru isim mi bilmiyorum. Hoca 13 14 deki taktiği ile oynayacaksa Moses tatmin etmeyebilir. Ama 442'ye doneceksek Valbu, Jailson, Tolgay, Moses öne de Ayew Frey yapılabilir.
    Doğru tespit. Moses o hırsını mücadelesini korursa 4-4-2 için iyi bir kanat olur. Ama 4-3-3 için kanat forvet olmaz. Skorer değil. İşimizi görmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    902 Mesaj
    Fenerbahçe'nin mevcut kadrosu kesinlikle kanatlı oyuna müsait değil çoktandır bunu savundum ama göremedik öyle bir oyun. Ortasaha ortası yoğun olmalı.

Eğer transfer yapılmayacaksa Ayew mutlaka forvette denenmeli Frey ile değişimli olarak ve teşbihte hata olmaz 2008 Fenerbahçesindeki "bazı" maçlarda (Alex-Deivid) şeklinde iki tane skor yapabilecek ofansif orta saha oynamalı forvetin arkasında.

Ortasaha ise kanayan yara olmasına rağmen Tolgay gelecekse Tolgay+Jailson yapılmalı. Yanına bir 8 daha olmalı ama bakalım alabilecekler mi.

Sağ bekte ise kesinlikle Dirar olmalı (bu adamı kanat oynatarak hata yaptılar şimdiye kadar.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dulcet -- 11 Ocak 2019; 23:46:35 >
    |
    |

• Yarbay
    8374 Mesaj

Comolli uyuyordu o zaman.Adamların forveti sonuncu sırada bile olsalar thuram 7 gol 1 asist yapmış.
    |
    |
    KingOfShadows kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    200 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Alfred Blalock

quote:

2008 şampiyonlar ligi hikayesini izledim. tüylerim diken diken oldu, gözlerim doldu. bizim şimdiki oyunculara da izletmek lazım. şuan ki takıma acil sorumluluk alabilecek yıldız bir oyuncu lazım. böyle oyuncular takımda ki diğer oyuncuların performansını da arttırır.

Sezon basinda bu takim icin canini veren oldu hocam

Alıntıları Göster
    Allah rahmet eylesin

|
    |

• Yüzbaşı
    902 Mesaj
    quote:

Az önce izledim ben de.. :-) Yaşlı da olsa yıldız şart takım psikolojisi açısından.

|
    |
  • Yüzbaşı
    322 Mesaj
    İsmi geçen santoslu eleman gelmez umarım. Fener lütfen al diyor brezilyalılar.

• Yarbay
    2026 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

İsmi geçen santoslu eleman gelmez umarım. Fener lütfen al diyor brezilyalılar.
    Kim o hocam?

• Yüzbaşı
    322 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tugtim

Kim o hocam?

Alıntıları Göster
    http://twitter.com/ademirquintino/status/1083760606098927616

Translate ile yorumlara da bak hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elan Morin Tedronai -- 11 Ocak 2019; 23:56:43 >
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Ko Cuce
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,508
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.