Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
126.576
Cevap
211
Favori
1.932.230
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    5624 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Ketsue

5M Euro iyi para ama Soldado'ya o kadar verdiklerini sanmıyorum. Hatta satıldığını bile düşünmüyorum.
    |
    |
    [22 Aralık 2019 13:47:52 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    quote:

Orijinalden alıntı: Tanrıkut Mete Han

Yazık yahu Makedonyalı çocuk Türkçe öğreniyor Türk kökenli çocuk yabancı dilde konuşuyor

Alıntıları Göster
    Eljif Elmas (d. 24 Eylül 1999, Üsküp) Türk asıllı Makedon millî futbolcudur. Süper Lig ekiplerinden Fenerbahçe'de forma giymektedir.
    Eljif zaten biliyordu Türkçe. Burada öğrenmedi. Transferinden sonra verdiği röportaj.
    |
    |
    [17 Aralık 2019 21:49:52 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    quote:

Orijinalden alıntı: AnondraX

Tolgay'a laf eden Beşiktaşlıların Eljif'e laf eden Fenerlilerden farkı yok. Ben BJK'de oynarken hep imrenerek izlerdim Tolgay'ı. Çalım var pas var şut var top kapma var çok sağlam bir orta saha.

Flood'da çok güzel videolar var. En az 30 tane Tolgay'ın araya kaçırmalarından oluşan bir çalışma olmuş. Hepsini birleştirip video yapsan 4 dakikalık Welcome to Barcelona tarzı bir video çıkar.

Şu "Bu ne güzel şeydi be" yazan videodaki pas çok hoşuma gitti.

Alıntıları Göster
    Sut var, top kapma var?

14-15 sezonu 2300 dakika sure almis attigi gol 2 asist 2 goller biri tr kupasi diger avrupa ligi. Gecen sene 2590 dakika sure almis golu YOK asist 3

Fizik desen yok bu sezon hangi karsilasmaydi hatirlamiyorum atak yerken yere dusuyor ustune yerde kalip pozisyonu izlemeye devam ediyor

Dorukhan denen cocuk Eskisehir'den geldi 3 macta unutturdu kendisini Tolgay'in arada guzel paslari vardi ancak aptal saptal calim atacagim diye kaptirdigi kovalamadigi toplardan video yapsak attigin videonun 10 kativgoruntu cikar. Tolgay pasi atar takibini yapmaz ceza sahasinda gol kovalamaz geride kullanmak istesen ne pozisyon bilgisi ne de fizigi yeterli olur. Bilemiyorum belki turkiye'de kendi rekorunu gecip 3 gol bulur sizde ancak 3.5 ve uzeri her rakam saglam kazik olur bu bal yapmayan ari icin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aykan19o3 -- 11 Ocak 2019; 12:15:29 >
    |
    |
  • Yarbay
    5119 Mesaj
    Soldado satıldı haberi kolpadır muhtemelen ama doğruysa müthiş haber.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Mr. Shadow

Atıf gitti gözüyle bakıyorum ben olaya. İyi düşünelim iyi olsun. Babacar dahil kim olursa olsun Slimani'ye kalmayalım yeter ki.
    Aatif bir yere gitmeyeceğini yönetime bildirmiş. Rize transfer haberleri gerçek dışı. Senelik 1.4 M€ alıyor. 700 bin € bırakıp gitmeyecekmiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

Orijinalden alıntı: deatless22

Aatif bir yere gitmeyeceğini yönetime bildirmiş. Rize transfer haberleri gerçek dışı. Senelik 1.4 M€ alıyor. 700 bin € bırakıp gitmeyecekmiş.

Alıntıları Göster
    Aziz başkan niye dövdürmedi bu atıfı acaba?

|
    |

|
    |

Ağzına sağlık kardeşim bende sana katılıyorum çirkef öbür kulüp başkanlarına saygısı olmayan Bi insan gitti ali koçta sart değil Fenerbahçe bu zaten başkan şampiyon yapmaz takımı takımın Bi ismi bi markası var 20 senede aziz yıldırım kaç şampiyonluk yaşamış arkadaş diyor ki Roberto Carlos falan da aynısı Sivas'a da geldi robinho lar gs ye Drogba bjk ye guti falan bunlar boş iş azizin başarısı değil bunlar azizin başarısı basketbolda sadece nokta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flion -- 11 Ocak 2019; 13:34:0 >
    |
    |
    Be4die kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5529 Mesaj

https://www.transfermarkt.com/victor-moses/profil/spieler/59866#

Asıl mevkisi sağ kanat görünüyor bizde sağ açık oynayabilir

|
    |
    mpolat35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: MaXiLoPeZ

Tolgay deyince aklıma hep bu geliyor nedense

Cidden komik değil mi? Tabi F.bahçe’de de böyle yapacağını sanmıyorum adam gibi topunu oynayabilir.

https://twitter.com/EKGedik/status/1041236205189455872
    Benimde aklıma etli pilav gelir.

https://www.sporx.com/tolgay-arslan-etli-pilavi-yedi-kendi-ipini-cekti-SXHBQ744932SXQ

Bize karşı attığı çapraz pası Türkiye'de kaç topçu atabilir ondan beklenen bu pasları atması bu organizasyonu yapması gerisi kendiliğinden hallolur takımışlar bu adam gol atmamış zart zurt
    |
    |
    AnondraX kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Onu allah bildiği gibi yapsın.
    |
    |
    deatless22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Tolgay bence 8 numaradan çok modern bir 6 numaradır. Beşiktaş'ın son şampiyonluğunda son haftalarda Atiba'nın sakatlığından sonra kadroya girip orayı çok iyi götürmüştü ve Oğuzhan'ı da çok rahatlatmıştı. Bu sebeple Tolgay'ı değerlendirirken attığı gol sayısı bakacağım son şey olur.Bu sene maddi sebeplerden dolayı önce yönetimle sonra Şenol Güneş ile arası açıldı. Motive ve güçlü (bu kısım soru işareti) bir Tolgay orta sahamızın banko adamı olur. Gelirse 6 numara olarak oynatılması taraftarıyım.
    |
    |

Bu da çok iyiydi
    |
    |
    supernova034 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    beşiktaş la bu beşiktaş. yunanistandan hollandadan gelmiyor hiç maçını izlemeyesin. adam 15’er saniyelik 10 videodan tolgay için aradığımız kan demiş. adam beşiktaştan geliyor ya. hiç mi izlemedin kardeşim beşiktaşı. 1 sene de oynamadı yıllardır bu adam orada. tolgay’ın hangi derde derman olduğu görülmüş. performansından dolayı yüzünü bile görmek istemedikleri oğuzhan’ı bile tercih ederler bu adam yerine. 90 maç 0 gol 11 asist. yemin ederim istemediğiniz sayıp sövdüğünüz -ki benim de öyle- kilolu, alemlere akan, umursamaz dediğiniz ozan bile daha çok katkı vermiş takımına. hem de tolgay bunu şampiyon takımda yapamazken, ozan pereiralarla advocaatlarla yapmış. diyecek bir şey bulamıyorum

|
    |

ve sana soruyorum emre belözoğlu, ne içiyorsun? benjamin button musun? gençleşiyorsun. güzel adam...
  • Yarbay
    2827 Mesaj
    adamın hayali eljif-tolgay ortasahası. neredeyse aykut kocaman’dan özür dileyecem hocam sen vasat değilmişsin iyi kötü idare ediyormuşsun diye. fenere koskoca fenerbahçeye yakıştırdığınız ortasahaua bak ya. sonra ankaragücü bize nasıl 3 attı

ve sana soruyorum emre belözoğlu, ne içiyorsun? benjamin button musun? gençleşiyorsun. güzel adam...
  • Yarbay
    6862 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Steven Wilson

Soldado için 5 milyon falan konuşuluyor eğer gerçekse muhteşem olur. 1-2'de muhteşem olur.
    |
    |

Niye öyle diyorsun? Eljif' in potansiyeli var bir kere, hem yaşı da 19 daha genç yani, devamlı ikili mücadele kaybediyor, faul falan yapıyor ama olsun, sen bakma potansiyeli var, artık 2049' larda falan kullanmaya başlar o potansiyeli.
    |
    |
    PERENAL. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: supernova034

Niye öyle diyorsun? Eljif' in potansiyeli var bir kere, hem yaşı da 19 daha genç yani, devamlı ikili mücadele kaybediyor, faul falan yapıyor ama olsun, sen bakma potansiyeli var, artık 2049' larda falan kullanmaya başlar o potansiyeli.
    Satalım gitsin 1 milyona hocam. Ptt topçusu.

haberler
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.