Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Whitepacket Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 24 Misafir Kullanıcı, 24 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
126.576
Cevap
211
Favori
1.931.264
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    321 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TargetLaw

Allahını seven üzerime transfer atsın
    Yaprak kımıldamıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bizle ve Ajax'la ismi geçiyordu 17,00 mil. €'ya Real Betis almış. Transfer piyasası ne hale geldi böyle. Piyasayı bu hale getiren PSG'nin Neymar ve Mbappe transferleridir. Futbol ve akıllı telefonlar kadar çok hızlı gelişen bir endüstri görmedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Takımlar ve muhtemel dizilişler ;
    Turuncu Takım

Mavi Takım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KingOfShadows -- 11 Ocak 2019; 3:59:56 >

• Yüzbaşı
    321 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Dün akşam antrenmanında gerçekleştirilen çift kale maçta turuncu takım (M. Ekici'nin olduğu takım), mavi takımı 2-0 yenmiş. (Golleri atan oyuncular M. Ekici ve İsmail)

Turuncu Takım

Mavi Takım

Turuncu takım ismail ve belki volkan hariç hocanın aklındaki 11 olabilir.

• Yüzbaşı
    627 Mesaj

İsmail yine antrenmanlarda parlamış olabilir. Testlerde felanda iyi çıkmıştır şimdi. Nedense maçlarda göremiyoruz o performansı. Ben Volkan'ın kaleyi tekrardan devralacağını düşünüyorum. Eğer Volkan kafa olarak kendini sadece futbola verirse ve fizik olarakda hazırsa ben kaleye onun geçmesini isterim. Harun bazen güven veriyor bazende böyle gol mü yenir kardeşim dedirtiyor adama. Keşke Berke oynasa ama daha erken gibi. Umarım önümüzdeki sezon kaleyi devralır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KingOfShadows -- 11 Ocak 2019; 4:20:42 >
    |
    |
    Elan Morin Tedronai kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    421 Mesaj
    Yarın hazırlık maçımız var galiba AZ Alkmaar'la. 18.00'da FB TV'deymiş bir de. Bakalım oyunda gelişme var mı? Ersun hoca etkisi olumlu olmak zorunda yani, başka hamlemiz de yok açıkçası. Ersun Yanal çok özgüvenli konuşuyor ama bizim takımın sağı solu da belli olmayınca korkmuyor da değilim.Takımın performansının daha da kötüye gideceği bir senaryoyu pek düşenmek istemesem de 2 mağlubiyette işler kötüye gidebilir.
    |
    |
    |
    |

millet 300-500 bıne genc alıyor ıkı yılda 10-15 paketlıyor

daha alınan hollandalı genc yetenek forma yuzu goremedı..u19 da bıle ezılıyor

tolgayın sutu var calımı var yazılmıs.. o sutlar nereye gidiyor acaba.. 70 maçta golü yok adamın..selçuk saın kadar olamamıs.. oyle sutu yerler..gelene kadar abartmayı, 2 maçta da kovmaktan bıkmalı artık bu zihinler

serdar aziz bir kurus para verılıp gs ye yardım edılmesı bıle sacmalık..adam ambulans.. 5 yılda bızde yatar
    |
    |

Teşekkürler, bu flood Tolgay'ın bize ne vereceği konusunda yeterli referans bence.

|
    |
    Kakà kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Bizle ve Ajax'la ismi geçiyordu 17,00 mil. €'ya Real Betis almış. Transfer piyasası ne hale geldi böyle. Piyasayı bu hale getiren PSG'nin Neymar ve Mbappe transferleridir. Futbol ve akıllı telefonlar kadar çok hızlı gelişen bir endüstri görmedim.

E yuh. Daha 18 yaşında Meksika'dan adama wonderkid de olsa 17 milyon verilmez. Piyasa bu halde olduğu sürece Türk takımlarının kendini toplaması çok zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crista galli -- 11 Ocak 2019; 8:10:36 >
    |
    |
  • Yarbay
    4027 Mesaj
    quote:

Real Betis'in geçmişinde zaten Dünya rekoru bulunuyor bonservis anlamında bundan 20 küsür yıl önce 1998 yılında ,Denilson adlı Brezilyalı oyuncuyu 40 milyon dolara Güney Amerika'dan almıştı,o zamana kadar bir oyuncu için ödenen en büyük bonservis idi bu rakam.Hakikaten yuh demiştik o zamanlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faho -- 11 Ocak 2019; 9:9:11 >
    1938'de babası 8 dolar borç yüzünden tutuklandı. 1946'da doğum günü hediyesi olarak bisiklet istedi, annesi birkaç dolar yüzünden bisikleti alamadı, onun yerine oğluna bir gitar hediye etti,Elvis efsanesi böyle eksik birkaç doların eseridir.

• Yarbay
    4027 Mesaj
    Chelsea'den bir telefon aldım,bana kimi kadronuzda görmek istersiniz dediler,ben de düşünmeden Moses dedim,Moses'i 16 yaşından beri tanıyorum,bizim için inanılmaz bir fırsattı.Ayuv de çok istedi alalım alalım diye tutturdu ben de dayanamadım ve peki alalım dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faho -- 11 Ocak 2019; 9:27:55 >
    |
    |
    1938'de babası 8 dolar borç yüzünden tutuklandı. 1946'da doğum günü hediyesi olarak bisiklet istedi, annesi birkaç dolar yüzünden bisikleti alamadı, onun yerine oğluna bir gitar hediye etti,Elvis efsanesi böyle eksik birkaç doların eseridir.
  • Binbaşı
    1177 Mesaj
    quote:

Dün akşam antrenmanında gerçekleştirilen çift kale maçta turuncu takım (M. Ekici'nin olduğu takım), mavi takımı 2-0 yenmiş. (Golleri atan oyuncular M. Ekici ve İsmail)

Turuncu Takım

Mavi Takım

İlk 11 de değişiklik belli :)

Dirar sağ beke geçer, Moses sağ kanat oynar gelirse.
    Sol bek HAK oynar, kalede kimin oynayacağı belli olmaz.

Benzia nerede ? :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mpolat35 -- 11 Ocak 2019; 9:31:15 >
    |
    |

• Binbaşı
    1177 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Teşekkürler, bu flood Tolgay'ın bize ne vereceği konusunda yeterli referans bence.
    Adamın 3 sene içinde en iyi oynadığı maçlardan 15 saniyelik bir video koymak yanıltıcı olur.
    Pirlo gibi kullanılacaksa ve yanında Gattuso yada Kante gibi pres yapıp nefes aldırmayan oyuncu olursa bu tarz futbolcular iyi oynuyor.

İtalya'dan da Babacar için girişimler var deniliyor. Eğer Soldado gidip Babacar gelirse güzel olur. Bu seneki durumunu bilmiyorum ama Babacar bizim lig için uygun bir futbolcu.

Isla içinde haberler var ama ne kadar doğru bilinmiyor tabiki. Aynı şekilde Atıf içinde geçerli. Atıf bir kaç sonra sözleşmesi biteceği için belki bu sefer gitme durumu olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mpolat35 -- 11 Ocak 2019; 9:58:51 >
    |
    |
    Mr. Shadow kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Mr. Shadow

Soldado 5 milyona satıldı haberleri doğru mudur? Eğer öyleyse arabistan sponsor oldu bizim takıma.
    Soldado 5 milyona satıldıysa ali koç cepten veriyordur.

|
    |

Orijinalden alıntı: Kakà

Bir tane de benden gelsin:

-Beşiktaş taraftarı da burada cehennem gibi bir atmosfer oluşturdu. Örneğin Beşiktaş burada hala yenilmedi. Beşiktaş’ta en beğendiğim oyuncu Tolgay Arslan.
    Maurizio Sarri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 11 Ocak 2019; 10:12:39 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Kakà

Moses açık oyuncusu. Conte adamı geride değerlendirdi diye adamın mevkisi değişmiyor hocam
    Açık oyuncusu diye kanat forvet olmuyor hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 11 Ocak 2019; 10:25:0 >
    |
    |
Bey Azura
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
5,766
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.