Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı
126.576
Cevap
211
Favori
1.931.331
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    2888 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Satalım gitsin 1 milyona hocam. Ptt topçusu.

O çöpe 1 milyon euro veren çıkmaz. Sözleşmesini fesh edelim en iyisi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

Orijinalden alıntı: Spider-Man

quote:

Satalım gitsin 1 milyona hocam. Ptt topçusu.

O çöpe 1 milyon euro veren çıkmaz. Sözleşmesini fesh edelim en iyisi.

Alıntıları Göster
    Veren enayi olursa diye dedim. Yoksa üstüne 5-10 milyon para verip yollamak en gerçekçi sonuç gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Satalım demedim ki, ptt topçusu da demedim. Ama ikili mücadele kazanamayan, timing hatalarıyla sürekli faul yapan adam FB 'de 8 numara oynamaz. Eğer hedef şampiyonluk falansa olmaz yani.
    |
    |
    Elan Morin Tedronai kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Veren enayi olursa diye dedim. Yoksa üstüne 5-10 milyon para verip yollamak en gerçekçi sonuç gibi.

Aynı saniyede mesaj atmışız.

Orijinalden alıntı: Spider-Man

quote:

Aynı saniyede mesaj atmışız.

Alıntıları Göster

|
    |

• Yarbay
    10169 Mesaj
    Soldado gereksizi satıldı diyorlar, inşallah kurtulabiliriz çöpten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Soldado gereksizi satıldı diyorlar, inşallah kurtulabiliriz çöpten.
    düşün yani o çöp takımdaki en iyi forvet. geçen senenin bana göre 3. forveti bu senenin 1. forveti. her geçen yıl güç kaybettik

|
    |

ve sana soruyorum emre belözoğlu, ne içiyorsun? benjamin button musun? gençleşiyorsun. güzel adam...
  • Binbaşı
    1024 Mesaj

Şuan en iyi forvetimiz yerine adam alınacaktır o zaman

|
    |
    Rwenzori kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Fenerbahçe S.K
  • Yarbay
    6826 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Steven Wilson

quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

Şuan en iyi forvetimiz yerine adam alınacaktır o zaman
    Yaman şakacısın.

Dadasov2u alsak keşke.

İddalar gerçek olabilir. Gideceği iddaa edilen takımın forvetine baktım 35 yaşında, gol yollarında yetersiz kalmış. İnşAllah 5 milyon Euro doğrudur ve satılır. Böylece forvet almamaktan vazgeçerler ve olası 2. yarı Slimani eziyetinden kurtuluruz.
    |
    |
    Rwenzori kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    YERLİ 11: Cihat Arman, Ziya Şengül, Alpaslan Eratlı, Cem Pamiroğlu, Naci Erdem, Müjdat Yetkiner, Şeref Has, Can Bartu, Rıdvan Dilmen, Lefter, Zeki Rıza Sporel. YABANCI 11: Schumacher, Lugano, Uche, R. Carlos, Kuyt, Appiah, Okocha, Alex, Baljic, Anelka, Van Hooijdonk.
  • Binbaşı
    1965 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: vedaku

İddalar gerçek olabilir. Gideceği iddaa edilen takımın forvetine baktım 35 yaşında, gol yollarında yetersiz kalmış. İnşAllah 5 milyon Euro doğrudur ve satılır. Böylece forvet almamaktan vazgeçerler ve olası 2. yarı Slimani eziyetinden kurtuluruz.
    Muthiş olur muthiş. 5 milyona satsak o paraya ne forvetler buluruz. Sen ben buluruz yanlış anlama :) Comolli'den emin değilim.

6826 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Steven Wilson

quote:

Orijinalden alıntı: vedaku

Şöyle bi düşündüm de sezon sonu sözleşmesi bitecek adama o kadar para vermezler.
    |
    |

Bilmişlik taslıyorsunuz ama full laf salatası yapıyosunuz Tolgay'ı almak şu durumda bir seçenek değil zorunluluk şunu bir anlayın.

1.Başka getirebileceğin veya şu an alabileceğin başka bir "TÜRK" ortasaha yok

2.Elindeki yabancılar gitmiyor mecbur türk getireceksin.

3.Yabancı getirsen bile senin takımına ve lige ne kadar sürede uyum sağlayacak.

4.Tolgay'ı Ersun Trabzonda ikende istiyordu laf söyleyeceksende onada söyleyeceksin taraftara bok atmıyacaksın.

5.Yeterli olmadığını çoğu kişi biliyor zaten onu alıcaklarsa almasınlar diye birşey yok.Yaklaşık 25 maçı Eljıf-Topal-Jailson ile oynarsın biri sakatlanır sonra şimdi ne yapıcaz ya diye ağlamaya başlarsın bla bla bla.

Şuraya azcık akıl mantık çerçevesinde yorum yapın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    PERENAL. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    128 Mesaj
    Soldado nun satılması demek bayram demektir. Yerine 7-8 milyon euro verilecek zenci forvet demektir.

Tabi şöyle bir şey var demekki piyasada forvet yokki bunlar Soldadoya 5m veriyorlar. Biz nasıl forvet alacağız. Gs nin 19 da lig maçı var sezon başından beri konuşulan forvet transferini hala yapamadılar. Demekki piyasada TR ye gelecek forvet yok

Bende Comolli'den şüpheliyim. 2. yarı en az 10 gol atacak bir golcü kiralasalar bile yeter. 20 gün içinde neler olacak bekleyip göreceğiz.
    |
    |
    tugtim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    YERLİ 11: Cihat Arman, Ziya Şengül, Alpaslan Eratlı, Cem Pamiroğlu, Naci Erdem, Müjdat Yetkiner, Şeref Has, Can Bartu, Rıdvan Dilmen, Lefter, Zeki Rıza Sporel. YABANCI 11: Schumacher, Lugano, Uche, R. Carlos, Kuyt, Appiah, Okocha, Alex, Baljic, Anelka, Van Hooijdonk.
  • Yarbay
    6826 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Steven Wilson

quote:

Orijinalden alıntı: ExcessiveScreen

Soldado nun satılması demek bayram demektir. Yerine 7-8 milyon euro verilecek zenci forvet demektir.

Tabi şöyle bir şey var demekki piyasada forvet yokki bunlar Soldadoya 5m veriyorlar. Biz nasıl forvet alacağız. Gs nin 19 da lig maçı var sezon başından beri konuşulan forvet transferini hala yapamadılar. Demekki piyasada TR ye gelecek forvet yok
    Bence yalan haber kimse 6 ay sonra sözleşmesi bitecek adama 5 milyon vermez. Kendimizi kandırmayalım. Keşke satılsa ama olmaz böyle bir şey.

Orijinalden alıntı: ExcessiveScreen

Devre arasında menejerler oyuncu iteleyemiyorlar hocam. Ondan bu suskunluk. Eskiden hesap kitap yoktu basar alırdın. Şimdi o dönem de yok artık.

128 Mesaj

6 ay üstelik 33 yaşında 2 yıldır düzgün istikrar yakalayamadı. Buradaki tek güzel ihtimal arapların böyle oyunculara para dağıtması

|
    |
    Steven Wilson kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Mobilya Takımları
seo paketleri
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,969
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.