Teğmen
09 Haziran 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 33 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bios sekmesine nasıl girerim? Diseable yapmak istiyorum. Oyun oynarken fn tuşunun aktif olması işimi zorlaştırıyor.
Konu açılmış olabilir ama güncel olarak merak ettiğim şeyler var. Evet sorum bu ama daha önce hiç oynamışlığım yok. Mmorpg oynamak istiyorum akşamları 2-3 saat takılabilecek kadar. Peki Wow'a şu an başlanır mı malum 13-14 yıllık oyun.Çok geride mi kalırım. Kendime bir türk guild bulabilir miyim ? Oynayan var mıdır? Tek başıma sıkılıp, bırakırım muhtemelen. Yaşımda artık genç sayılmaz. Birde aylık ne kadar giderim olur oyuna? Oyun içi bu parayı çıkarır mıyım ya da oyunda farm vs. var ise oyun içi item dizebilir miyim? En önemlisi küçükte olsa bir ekip bulur muyum ?
Asus-Lenova-Dell bu üçlü içerisinden olursa özellikle Asus sevinirim ama önerilerede açığım.
İşlemci tipi minimum i-5 olmalı
Ssd desteği olmalı.
Isınma sorunu yaşatmamalı ve çift fan olurasa güzel olur.
Aman aman oyun oynayan biri değilim ama orta düzey oyunlar rahat oynanırsa memnun eder, fiyat-performans açısından beni tatmin etmeli.
Tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler şimdiden.

Bir de bu nasıl acaba? ASUS X541UV CORE İ5 6200U 2.3GHZ-4GB RAM-500GB HDD-2GB-15.6"W10 NOTEBOOK
Hakkında
Forum İmzası:
Sevdik seni herşeyden çok, Fenerbahçe bize bu yoldan geri dönüş yok ..
Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.050
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 571 (Bu ay: 48)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 708 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Futbol
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.