Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı
126.576
Cevap
211
Favori
1.931.876
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    1968 Mesaj

Evet çok iyi hatırlıyorum. Hatta Denilson ile 5 yıllık mı ne sözleşme yapmışlardı. 5 yıllık sözleşme mi olur demiştim kendi kendime çok uzun gelmişti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    faho kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    136 Mesaj
    Soldado 5 milyon euroya araplara satıldı haberleri var internette,doğruysa güzel iş cidden.

Sözleşmesi sezon sonu bitecek adamı bu fiyata satmak kesinlikle transfer başarısıdır ama,yerini de doldurmak önemli tabiki.

Soldado'yu 5 milyona satabildiysek cidden çok büyük iş yapmışız demektir. 6 ay sonra serbest kalacak 33 yaşındaki futbolcu için muhteşem para. Üstelik yüksek maaşından da kurtulmuş oluruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crista galli -- 11 Ocak 2019; 10:28:27 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: xxzero

Soldado 5 milyon euroya araplara satıldı haberleri var internette,doğruysa güzel iş cidden.

Sözleşmesi sezon sonu bitecek adamı bu fiyata satmak kesinlikle transfer başarısıdır ama,yerini de doldurmak önemli tabiki.
    Feridun beye sordum da şimdilik yokmuş öyle bir şey. Ama eğer doğruysa çok büyük başarı 34 Bir adam için yerini doldurmayı bırak 5 milyon Euro bonservis az para değil.

Ben açıkçası sanmıyorum ama kesinlikle satılması lazım 5 ay sonra sözleşmesi bitiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Ben bir tutmuyorum zaten. Sadece Eljif Ajax'ta olsaydı ve bizde ki kadar performans gösterseydi kaç paraya satarlardı onu merak ettim. Yoksa Ajax'ın ne kadar potansiyelli bir takım olduğunu biliyoruz herhalde.
    Aynı soruyu de jong satilmadan önce bende sordum burada 30-40 ederdi çünkü Ajax artık Bir sistemi oturtmuş Bir takım ve Hollanda ligi temasa dayalı bir Lig değil Elif orada çok rahat oynardı.

|
    |

Orijinalden alıntı: Kante1907

Soldado haberi bence tamamiyle sallama.Fanatik yaptıysa hele.
    Gerçek olamayacak kadar iyi ve zamansız bir teklif olur. 5 milyona güzel bir forvet alabiliriz satılırsa.

|
    |
    1395 Mesaj
    Soldado için aynı haber Eylül ayı gibi çıkmıştı

|
    |

Mutluluk Fenerbahçeli Olmaktır
  • Binbaşı
    1968 Mesaj
    Bence başkan gözümüzü kararttık lafından sonra kesinlikle geri adım attı.

Halbuki kimse ondan paraları saçmasını beklemiyordu. Gerekli bölgelere yeterli düzeyde takviyelerin yapılıp kampa yetişmesi beklenirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tugtim -- 11 Ocak 2019; 11:2:9 >
    |
    |
    8 Mesaj
    Soldado Comolli'nin telefonunu fırlattı is loading...
    |
    |

Çok şey göstermez ama şunu gösterir Tolgay iyi bir pasör. Topa yön verebilecek biri. Ekici de bunu yapıyor lakin Ekicinin temposu düşük. Tolgay en geriden topa yön verebilir.

Şu an Chelsea bunu yapıyor. Jorginho ile en geriden topa yön verip Kante'yi 8 gibi kullanıyor. Bizde Tolgay'ı geriye atıp Jailson'u 8'e evirebiliriz. Burada Chelsea bir sorun yaşıyor o da merkezden gol katkısı. Kante, Jorginho skora yakın isimler değil, keza Kovacic'te. Bu sebepten arada Barkley'i atıp skor atma görevini ona veriyor. Bizde bence Tolgay, Jailson, Elif ile topa baya hakim oluruz. Sadece skor sıkıntısı çekeriz. Onu da daha önce yazdım. Alacağımız kanat forvetin direkt üst düzey katkı vermesi gerekiyor. Keza Frey ve Slimaninde.

|
    |
    mpolat35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Moses bence gayet iyi oyuncu. Stoke ciryden beri takip ederim. Conte geride oynatti diye çöp ilan edenler var.

Ama piyasada güzel isimler dönüyor. Elis mesela. Genkin orta sahasi.skov vs.

Onumuzdeki sezon icin alabiliriz bunlari belkide ondan bu haberler cikiyor. Baskan demeisti önümüzdeki sezonun kadrosunu simdiden kurmaliyiz diye.

Ben onumuzdeki sezonu heyecanla bekliyorum. Cok degisik bir kadromuz olacak. Zaten cogu oyuncu gidiyor.

Ligi ilk 8 icerisinde bitirirsek ve kupayi alirsak kafi.

|
    |

Fanatiğin haberi fakat bizde ki de bir umut işte.
    |
    |
    Kante1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Atıf gitti gözüyle bakıyorum ben olaya. İyi düşünelim iyi olsun. Babacar dahil kim olursa olsun Slimani'ye kalmayalım yeter ki.
    |
    |
    mpolat35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Tolgay deyince aklıma hep bu geliyor nedense

Cidden komik değil mi? Tabi F.bahçe’de de böyle yapacağını sanmıyorum adam gibi topunu oynayabilir.

https://twitter.com/EKGedik/status/1041236205189455872

Bu Babacar'ı Sassuolo yeni almış 9 milyon euro bonservis ödemiş. Bu adamı niye göndersinler? Adamın kariyerinde 10 golün üstüne bir kere çıkabilmiş o da Serie B de 20 gol atmış. Fizik olarak bizim lige çok uygun. İyi de adam bence. İtalya'nın orta ve alt düzey takımlarında 8-9 gol atması aslında normal karşılanması gereken bir istatistik bana göre. 15 gol atsa zaten Sassuolo da değil Lazio'da oynardı. Adamın tüm kariyeri kirada geçmiş zaten (25 yaşında) bu adamı almamızın bir mantığı olmaz. 8-10 milyon euro isterler. O da etmez. İyi adam mı? Bence iş yapar burda. 2-3 milyon bonservise alma şansımız olsaydı güzel iş olabilirdi.

8 Mesaj
    Transfer dönemlerini hiç sevmiyorum hep bir beklenti hep bir stres.
    |
    |

Orijinalden alıntı: I need $

ferdiye 2 kelime türkçe öğretseymiş babası keşke.

Yazık yahu Makedonyalı çocuk Türkçe öğreniyor Türk kökenli çocuk yabancı dilde konuşuyor
    Fenerbahçe'nin İspanyol golcüsü Roberto Soldado'nun 5 milyon Euro (31.5 milyon TL) bonservis bedeli ile Al-Shabab'a transfer olduğu öne sürüldü.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: tugtim

Bu Babacar'ı Sassuolo yeni almış 9 milyon euro bonservis ödemiş. Bu adamı niye göndersinler? Adamın kariyerinde 10 golün üstüne bir kere çıkabilmiş o da Serie B de 20 gol atmış. Fizik olarak bizim lige çok uygun. İyi de adam bence. İtalya'nın orta ve alt düzey takımlarında 8-9 gol atması aslında normal karşılanması gereken bir istatistik bana göre. 15 gol atsa zaten Sassuolo da değil Lazio'da oynardı. Adamın tüm kariyeri kirada geçmiş zaten (25 yaşında) bu adamı almamızın bir mantığı olmaz. 8-10 milyon euro isterler. O da etmez. İyi adam mı? Bence iş yapar burda. 2-3 milyon bonservise alma şansımız olsaydı güzel iş olabilirdi.
    Babacar eşittir abubakar benziyorlar gelse gol kralı rahat olur fizik olarak çok iyiydi ama bizimkilerde o ışık Yok.

|
    |
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bey Azura
seo paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,766
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.