Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
126.555
Cevap
189
Favori
1.948.927
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    499 Mesaj

Hocam bana bu yaşta ve böyle bir oyuncunun 2 aydır boşta olması mantıklı gelmiyor.
    |
    |
    Kakà kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

-İyi bi kaleci ve iyi bi golcüsü olmadan şampiyon olan takım görmedim

Benim futbol tecrübem böyle ....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: tayfun mutlu

Allahın yogisi olmasa malatya maçını alırdık yemin ederim buna.her sene bi kaleci 7-8 maçı verrmi ya ? Artık bilerek yiyor heraldeye geldim.Golden sonraki surat ifadesi bile küfür katsayımı arttırıyor.Ne güzel ya bi sabri bi lincoln döv fenerbahçe babanın çigtliği olsun.bu kadar basit olmamalı aziz kafası buydu işte
    Hocam volkanı beğenmemeni anlıyorum da volkana kızmanı anlamıyorum...

Bence kaleci konusunda kızacağın adamlar comolli cocu.. ben hasan aliye de kızmıyorum mesela, sözleşme uzatana daha iyisini almayana kızıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi august landmesser -- 24 Ağustos 2018; 13:59:57 >
    |
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    Kaan Gocmen

Nuri Şahin = Mehmet Ekici

Teknik olarak çok iyi iki oyuncu fakat fiziksel olarak vasatın altında iki oyuncu.
    |
    |
    Fenerbahçe ve taraftarının Volkan’ a zerre borcu yoktur, aksine kendisi kulübe milyonlarca Euro zarar vermiştir, 70 yaşına kadar da kalecilik yapsa asla Fenerbahçe efsanesi olmayacaktır. Nefret edilen birisi olarak hatırlanacak.

|
    |

Premier lig e gitmeye çalıştı ancak olmadı. Belki istediği maaş yüksekti, bilemiyorum. West ham ve newcastle ile görüştü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Sistem Bilgisayar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Mutluluk Fenerbahçeli Olmaktır
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    Nuri bizden uzak dursun yıllarca kronik sakatlardan çok çektik bir yenisini eklemeye gerek.

Bu arada kaleci konusu çok düşündürüyor Ali Koç neden yeni sözleşme imzaladı anlamıyorum her maça 1-0 geride başlıyoruz direk ligin en kötü kalecisi bizde olabilir.

|
    |
    Volkan muzmin sakat. Sag tarafina yerden tum toplari içeri aliyor. Havadan toplarda daha rahat. Sakat bir oyuncuyla ligi tamamlayamazsin. Acil bir kaleci gerekli. Al bursa dan harunu. Senin işini fazlasiyla gorür. Volkan defteri artik kapanmali.. Berke daha pişecek.

|
    |
    Emre diyenlere şaşırıyorum. Emre gerçek bir Fenerbahçeli olabilir, her demeçte bunu belli edebilir. Ama kabul edin arkadaşlar, Emre niye gitti? Fenerbahçeli olduğu için gitti. Çünkü artık saha içinde yarardan çok zarar vermeye başlamıştı. Fenerbahçeli olarak oynadığı için, gereksiz kartlar, hakemle tartışmalar, gereksiz oyun durmalarına sebep oluyordu. Yani Emre şu an yaşını geçtim, Fenerbahçeye iyi bir antrenör olur. Oyuncu olarak düşünülmez. Kaldı ki, dün akşam belirttiğim bir şey vardı, Kjaer dahil, Fenerbahçe yeni yönetimi eski yönetimin aldığı hiç bir topçuyu almaz. Janssen de buna bir örnek.

Bize Sissoko gibi bir orta saha lazım. Haberleri dönüyor ama doğru mudur değil midir bilemiyorum. Gelirse efsane olur.
    Diego Reyes transfer edildi mi diye giriyorum. Konuda Volkan tartışılıyor. Siz ne zaman kaleye transfer lazım zihniyetinden kurtulup, kaleye Berke geçmeli kafasına ulaşırsanız. Volkan da o zaman şutlanır bu kulüpten.

|
    |
    Yılladır Nuri'nin üst düzey takımlarda forma şansı buldugunu anlamamıstım umarım almayız. Eğer alırsak ücretsiz kiralama vs olursa tatmin eder beni. Defans bölgesinden top çıkarırken işe yarayabilir.

Ozan ne olacak arkadaşlar ? Adamı ya gönderelim ya da değerlendirmeye çalışalım.

Alfred N'Diaye ne güzel futbolcuydu Türkiye'de oynarken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S.McManaman -- 24 Ağustos 2018; 14:32:27 >
    |
    |

Gerek yok hocam. Elinizde kalan ömürden giden yıllar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    arnold_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    28 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Aykut Baba

Diego Reyes transfer edildi mi diye giriyorum. Konuda Volkan tartışılıyor. Siz ne zaman kaleye transfer lazım zihniyetinden kurtulup, kaleye Berke geçmeli kafasına ulaşırsanız. Volkan da o zaman şutlanır bu kulüpten.
    hayırdır altınordu da berke'nin kaç maçını izledin de böyle konuşuyorsun?

çok gereksiz bir transfer yaptık. bak bjk'ye kariusu alacak adamlar. ne kadar patlama potansiyeline sahip bir transfer de olsa bir muslera etkisi de yaratabilir

cidden berke transferine ne gerek vardı? altınordu da bu adam destan falan yazdı da bizim mi haberimiz yok?
    Nuri tam anlamıyla aradığımız adam değilse bile iyi transfer. Ama yalnızca Nuri alınıp bir göbek oyuncusu alınmazsa olmaz, Nuri ön libero mevkinde oynayıp ön libero rolünde oynamayan bir oyuncu, direnç falan kalmaz ortasahada.

|
    |

MSI GTX 1070 GAMING X 8G / Intel® Core™ i5-7500 3.40GHz
    MSI Z270 Tomahawk Arctic / G.Skill RipjawsV 3000Mhz 8GB x2
    Cooler Master Mastercase PRO 5 FT / Corsair CS750M 80+ Gold
    Logitech G410 Atlas Spectrum / MSI Clutch GM60 Gaming Mouse

• Teğmen
    172 Mesaj
    Bende Başkanın kredisi çok yüksektir, Cocu ve Comollinin ise yüksektir. Tek ve en büyük hataları hiçbir halta yaramayan, bu takıma yıllardır zarar veren Volkanla sözleşme yenilemeleridir.

Dirara, Kameniye katlanırım Volkan efendiye katlanmam.

Volkanseverler, sempati duyanlar, vefacılar beni bloklasın. Çünkü Volkana yapılan en ufak övgü gördüğüm zaman ben sizi blokluyorum. Bilginize.

|
    |

Orijinalden alıntı: MurathanM

Emre diyenlere şaşırıyorum. Emre gerçek bir Fenerbahçeli olabilir, her demeçte bunu belli edebilir. Ama kabul edin arkadaşlar, Emre niye gitti? Fenerbahçeli olduğu için gitti. Çünkü artık saha içinde yarardan çok zarar vermeye başlamıştı. Fenerbahçeli olarak oynadığı için, gereksiz kartlar, hakemle tartışmalar, gereksiz oyun durmalarına sebep oluyordu. Yani Emre şu an yaşını geçtim, Fenerbahçeye iyi bir antrenör olur. Oyuncu olarak düşünülmez. Kaldı ki, dün akşam belirttiğim bir şey vardı, Kjaer dahil, Fenerbahçe yeni yönetimi eski yönetimin aldığı hiç bir topçuyu almaz. Janssen de buna bir örnek.

Bize Sissoko gibi bir orta saha lazım. Haberleri dönüyor ama doğru mudur değil midir bilemiyorum. Gelirse efsane olur.
    Emre ayrılmadı gönderildi.

• Yüzbaşı
    648 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Space

hayırdır altınordu da berke'nin kaç maçını izledin de böyle konuşuyorsun?

çok gereksiz bir transfer yaptık. bak bjk'ye kariusu alacak adamlar. ne kadar patlama potansiyeline sahip bir transfer de olsa bir muslera etkisi de yaratabilir

cidden berke transferine ne gerek vardı? altınordu da bu adam destan falan yazdı da bizim mi haberimiz yok?

Alıntıları Göster
    Engin İpekoğlu - Rüştü Reçber - Volkan Demirel

Bu yukarıdaki adamlar yıllarca Fenerbahçe kalesini korudular ve hiçbirinin büyük takım referansı yoktu. Sen bence güncel futbol konuşmadan önce Fenerbahçe tarih ve geleneklerini araştır. (gelip enke,schumacher yazacak iyi izleyin)

• Yarbay
    2179 Mesaj
    Daha bu gece rüya gördüm yeminle. Volkan kendisine gelen şutu tokatlayıp kaleye aldı. Korkularım bile rüyama tesir etmeye başladı.

|
    |

Size para mı veriyorlar, ekmek mi , keyif mi

Futbol size hiçbirşey vermez. Zamanınızı, paranızı ve tahammülünüzü alır.

Üstüne bide iddaa filan oynar yine kaybedersiniz.

Bugüne kadar bildiğiniz futbolcular, skorlar, maçlar, o takımın geçmişi, geleceği yada transferler size ne kazandırdı. Kocaman bir hiç.

Neyse ne anlatıyorsam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    darkwingduckwithblaster kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
emek server
bankalar.org
Sohbet
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,888
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.