Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
126.555
Cevap
187
Favori
1.949.553
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    1675 Mesaj
    Bu sezon 1 - 2 tane daha çöpü satabilsek , seneye 3 - 4 çöpün sözleşmesi bitip yine 1 - 2 tanesini daha satarsak o zaman harika olur.

Ama cöplerden kurtulurken çöp almamak lazim. Frey, Ayew bunlar gereksiz topcular.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: u.r.k.

2 sene Beşiktaşın ve milli takımın as kalecisiyken Fenerbahçeye geldi ve büyük takım tecrübesi yok diyorsun?

Alıntıları Göster
    Adam yukarıda Beşiktaş Karius' u alıyor biz neden böyle yapmıyoruz demiş. Bende bu takımın kalecilerinin illa büyük bir takımdan gelmesine gerek yok minvalinde cevap vermişim. Büyük takım profilinden kastım Liverpool' da bu sene CL finaline çıkmış Karius. Senin büyük takım anlayışın 90'lardaki Beşiktaş ise tartışmayı sonlandırıyorum.

• Yarbay
    4139 Mesaj
    quote:

2 sene Beşiktaşın ve milli takımın as kalecisiyken Fenerbahçeye geldi ve büyük takım tecrübesi yok diyorsun?

Alıntıları Göster
    Bu forumda hatasını/yanlışını kabul edene,kusura bakma yanlış yazmışım pek rastlanmaz, hep bir üste çıkma çabası içinde pek çok üye,yaşı ve cinsi ne olursa olsun
    820 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Aykut Baba

Adam yukarıda Beşiktaş Karius' u alıyor biz neden böyle yapmıyoruz demiş. Bende bu takımın kalecilerinin illa büyük bir takımdan gelmesine gerek yok minvalinde cevap vermişim. Büyük takım profilinden kastım Liverpool' da bu sene CL finaline çıkmış Karius. Senin büyük takım anlayışın 90'lardaki Beşiktaş ise tartışmayı sonlandırıyorum.

Alıntıları Göster
    90 larda şampiyonluk Beşiktaş la Galatasaray arasında gidip geliyordu da Ali Şen in kurnazlığı sayesinde Trabzonun elinden şampiyonluğu alıp 12 sene şampiyon olamadık bestesi yapmaktan kurtulmuştunuz.

Adam finale çıktı ama Liverpool gidip 80 milyon pounda kaleci transfer rekoru kırdı.

• Onbaşı
    28 Mesaj
    neredesin rüştü? kalemiz kimlere emanet

neredesin kralex? 10 numara yok senin gibi

neredesin aurelio? herzaman kral olarak anılacaksın, güntekinin de dediği gibi türkiyenin kantesi
    |
    |
    Nuri ilaç olur. Tabii ki alınacak iki orta sahadan biri olursa. Tek Nuri ile kapamamali. Ama Nuri, Sissoko, Elif çok güzel olur. Bizim en büyük sorunumuz nedir? Topu defanstan alıp, yüzünü rakip kaleye dönüp oyun kuracak oyuncu. Yıllardır bunun sorununu yaşıyoruz. Nuri bu işi çok güzel yapar. Kenarlara açar, Elif ve Sissoko gibi topla driblingi yapan oyunculara servis yapar. Cocunun istediği tarzda savunma onu oyuncusu. Ekstra gençlere abilik yapar, liderlik özellikleri de var. Seneye kaptan da olur. Cuk oturur Nuri, keşke gelse. Seviye atlatır takıma.

quote:

Orijinalden alıntı: faho

Bu forumda hatasını/yanlışını kabul edene,kusura bakma yanlış yazmışım pek rastlanmaz, hep bir üste çıkma çabası içinde pek çok üye,yaşı ve cinsi ne olursa olsun

Alıntıları Göster
    forumun değil bizim milletin genel özelliği/hastalığı diyelim.
    |
    |

• Çavuş
    81 Mesaj
    quote:

90 larda şampiyonluk Beşiktaş la Galatasaray arasında gidip geliyordu da Ali Şen in kurnazlığı sayesinde Trabzonun elinden şampiyonluğu alıp 12 sene şampiyon olamadık bestesi yapmaktan kurtulmuştunuz.

Adam finale çıktı ama Liverpool gidip 80 milyon pounda kaleci transfer rekoru kırdı.

Alıntıları Göster
    Ali Şen kurnazlğı mı, TS son 4 hafta kala Van' a yenilmeseydi, kendi sahasında 1-0 öne geçtiği maçta Şenol' un hücum fantazilerine kurban gidip bize kaybetmeseydi, bize ne. O zamanda bileğimizin hakkıyla eze eze şampiyon olduk, halen birilerinde bunun travması var belli ki.

• Yüzbaşı
    814 Mesaj
    Nuri ilaç olmaz, gelirse yüksek maaş alır ve tam aradığımız adam değil.

|
    |

Orijinalden alıntı: supernova034

Ali Şen kurnazlğı mı, TS son 4 hafta kala Van' a yenilmeseydi, kendi sahasında 1-0 öne geçtiği maçta Şenol' un hücum fantazilerine kurban gidip bize kaybetmeseydi, bize ne. O zamanda bileğimizin hakkıyla eze eze şampiyon olduk, halen birilerinde bunun travması var belli ki.

Alıntıları Göster
    Evet kurnazlığı.

Hem maç öncesi taş gelip sıyıran Mecnunu alçıyla sarıp dolandırıp ortamı germiş, hem de Şenolun damarına basıp skora yatmasını engellemişti.

Bileğinizin hakkıyla olmadı demedim farkındaysan. Ali Şen gerçekten büyük başkandı ve şampiyonlukta en büyük pay onundu.

• Yüzbaşı
    648 Mesaj
    quote:

Alıntıları Göster
    Birader beşiktaşlı olduğunu söylesene baştan. Ben de laf anlatmaya çalışıyorum.

Evet kurnazlığı.

Hem maç öncesi taş gelip sıyıran Mecnunu alçıyla sarıp dolandırıp ortamı germiş, hem de Şenolun damarına basıp skora yatmasını engellemişti.

Bileğinizin hakkıyla olmadı demedim farkındaysan. Ali Şen gerçekten büyük başkandı ve şampiyonlukta en büyük pay onundu.

Alıntıları Göster
    O Aygün' dü. Mecnun yoktu o yıl bizde. O olay olmasa da şampiyon olacaktık. Afedersin ama Beraberliğin dahi şampiyon olmasına yettiği maçta 1-0 öne geçip, deliler gibi saldırmaya devam edersen , arkayı boş bırakırsan FB affetmez. O kadar da gol kaçırdılar , ben saha dışı faktörlere bağlamıyorum bunu.

• Yüzbaşı
    820 Mesaj
    quote:

Birader beşiktaşlı olduğunu söylesene baştan. Ben de laf anlatmaya çalışıyorum.

Alıntıları Göster
    Aykut Beşiktaşlı değil miydi?
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: supernova034

O Aygün' dü. Mecnun yoktu o yıl bizde. O olay olmasa da şampiyon olacaktık. Afedersin ama Beraberliğin dahi şampiyon olmasına yettiği maçta 1-0 öne geçip, deliler gibi saldırmaya devam edersen , arkayı boş bırakırsan FB affetmez. O kadar da gol kaçırdılar , ben saha dışı faktörlere bağlamıyorum bunu.

Alıntıları Göster
    pardon haklısın Aygündü.

https://www.sporx.com/iste-ali-senin-o-sok-itiraflari-SXHBQ274903SXQ

Burda okursan Ali Şenin büyük başkan olduğunu sen de kabul edersin.

• Binbaşı
    1034 Mesaj
    30 yaşına gelmiş nuri yi napalim yahu hendrix i alsın eski oyuncusu geriden oyun nasıl kurulur göstersin bize :)

|
    |

Fenerbahçe S.K
  • Yüzbaşı
    869 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: faho

Arkadaşlar bu arada Hasan Ali denen vatandaşın maaşı ne kadar bileniniz var mı?Aykut'un prenslerindendi kendisi malumunuz geçmişte.

İsmail'e bile imza parası ödeyen reziller varken Ali Koç'a şükretmek lazım.Çere çöpe yem vermek devri özellikle önümüzdeki sezon kadrosu hazırlanırken tamamen bitecek inşallah.
    1.8m euro
    |
    |

Aykut Beşiktaşlı değil miydi?

Alıntıları Göster
    Saçmalıyorsun, kendi kafanda senaryolar yazmışsın.

Bloklama nedeniniz nedir?

malatya maçına kadar hasan aliyi savunanlardandım ama bu iş bitti artık. 5 adam müsaitken topu rakibe mi atmasını dersin, içerde kimse yokken saçma sapan ortalar mı açmasını dersin, açtığı her ortanın rakipten sekmesini mi dersin. anca yedek olur bundan. o da zor olur. abi sen git ligin en iyi 2 beki canerle gökhanı ezel rakibine kaptır. olacak iş değil ya !!! hadi sağ bek şener isla
    fena değil ama sol bek yıllardır çöplük. ismail köybaşı ne ya
    |
    |

Saçmalıyorsun, kendi kafanda senaryolar yazmışsın.

Bloklama nedeniniz nedir?

Alıntıları Göster
    eee kendisi demedi mi Beşiktaşlıyım diye

Reklamlar
SEO
Sohbet
Canlı Tv izle
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,094
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.