Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
126.555
Cevap
188
Favori
1.949.500
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    3 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: august landmesser

maiconun evraklearı yetişmemiş
    2015'te Grostkryoz diye birini almıştı Galatasaray hiç oynatamamıştı onu hiç unutmam .
    |
    |

Orijinalden alıntı: PERENAL.

fenerbahçeyi fenerbahçe yapan özelliklerden biridir vefa. bizi büyük yapan unsurlardan biridir. değil 5 sene 25 sene de şampiyon olmasak fenerbahçe büyüklüğünden bir şey kaybetmez vefalı taraftarı sayesinde. bunu en net 3 temmuzda gördük.

Alıntıları Göster
    ha yani sen mesela kalede volkan oynasın, boşver ya şampiyonluğu, boşver ya şampiyonlar ligini
    nolmuş yani gitmediysek şampiyonlar ligine, öldük mü yahu? koyver gitsin sonuçta vefa önemli bizim için. volkan apimiz emekli olana kadar korusun mu diyorsun kalemizi?

muhtemelen sen ozaman aziz yıldırım'ı da desteklemişindir
    bizim için senelerce uğraştı, başkanlığa devam etmeli falan demişindir kesin

görün beyler eğer bu şekilde düşüncelerle gidersek yola, daha 100 yıl şampiyonlar ligine gidemeyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Space -- 24 Ağustos 2018; 13:28:25 >

• Teğmen
    197 Mesaj

Emre Belözoğlundan mı bahsediyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-45D13A301 -- 24 Ağustos 2018; 13:33:28 >
    |
    |
    mpolat35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Vefa mı önemli başarı mı önemli?

Yenildiğimiz 2 maçta da hatalı goller yedi sen vefa diyorsun hocam. Vefa ise vefa yeter 37 yaşında kalecinin Fenerbahçe'de ne işi var?

Vefa diye diye Saffetler Kemalettinler scout ekibi kurdu :)
    |
    |
    PERENAL. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

vefa taraftar için vardır. taraftardır vefalı olan. yaşı geçmiş, artık istenilen performansı olmayan futbolcular için vefadan söz edilemez. ille de olacaksa nasıl olur, Volkanı gene tutarız kadroda ama kaleye geçemez. genç birine devreder kaleyi onu yetiştirir, abilik yapar. hatta emekli olur yardımcı kaleci antrenörlüğü yapar. ama volkan yok 40 yaşıma kadar oynarım, yok 5 sene daha oynarım vs.

bence volkan bu sene bırakacaktı. ille de oynayacağım diye tutturmayacaktı. eğer volkan da kendini taraftar olarak görüyorsa bu kadar vefayı çok görmeyecek.
    PERENAL. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Space

ha yani sen mesela kalede volkan oynasın, boşver ya şampiyonluğu, boşver ya şampiyonlar ligini
    nolmuş yani gitmediysek şampiyonlar ligine, öldük mü yahu? koyver gitsin sonuçta vefa önemli bizim için. volkan apimiz emekli olana kadar korusun mu diyorsun kalemizi?

muhtemelen sen ozaman aziz yıldırım'ı da desteklemişindir
    bizim için senelerce uğraştı, başkanlığa devam etmeli falan demişindir kesin

görün beyler eğer bu şekilde düşüncelerle gidersek yola, daha 100 yıl şampiyonlar ligine gidemeyiz

Alıntıları Göster
    konuştuklarımızı çarpıtma. adam takım kaptanımızı huzursuzluk çıkarabilir diye zan altında bırakmaya çalışıyor. senin saçmaladıklarınla bunun arasında dağlar kadar fark var.

ve evet ben fenerbahçe’ye kazandırdıklarından dolayı aziz yıldırım’a teşekkür eden ama ali koç destekçisi bir taraftarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

kederli günler olsa da bazen...

• Çavuş
    79 Mesaj
    fenerbahçe tüzüğüne şunu yazsınlar artık (nuri kim ya)

1)29 yaşından büyük oyuncyu kiralama hariç kadroya katmak yasaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi august landmesser -- 24 Ağustos 2018; 13:41:22 >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: PERENAL.

konuştuklarımızı çarpıtma. adam takım kaptanımızı huzursuzluk çıkarabilir diye zan altında bırakmaya çalışıyor. senin saçmaladıklarınla bunun arasında dağlar kadar fark var.

ve evet ben fenerbahçe’ye kazandırdıklarından dolayı aziz yıldırım’a teşekkür eden ama ali koç destekçisi bir taraftarım.

Alıntıları Göster
    Ben Volkan takımda huzursuzluk çıkaracak demedim. Yetenekleri artık eskisi gibi olmadığı için buna zemin hazırlayacak.

Hatalı goller yemeye başladı ve devam edecek. Bu yaştan sonra kendini geliştirecek hali yok.

Taraftar dayanamaz, kaos ortamında Berke kaleyi almasın, güzelce bıraksın kaleyi.
    |
    |

• DH Yönetici
    2001 Mesaj
    Nuri ne alaka beyler şaka mı? Kesinlikle uzak durmamız lazım. Bize lazım olan adam o değil.
    |
    |
    Uzun süredir Donanımhaber ve diğer siteler üzerinden 0/2.el ürün alım satımı kesinlikle yapmıyorum.Hesabımı kullanarak alışveriş yapmak isteyen,aradığınız parça bende var,satılık telefon var vs gibi mesajlar yazıp whatsapp numarası bırakan mesajlara itibar etmeyiniz geri dönüş yapıp alışveriş yapmayınız.
  • Yüzbaşı
    346 Mesaj

Senelerce 2.5 milyon euroları götürdü, boş kağıdı getirin imzamı atarım diye diye. Bu sene de 1.5 milyon euro alıyor. Hala standart üstü kazanıyor adam.

Vefaymış. Oynadıysa babasının hayrına oynamadı senelerce. Kat ve kat fazla kazandı kazanması gerekenden. O formayı giyme şerefine değinmiyorum bile. Efendi efendi kaleyi bırakacak yoksa seve seve bıraktırırız. Sıkıldım bu Ayı Yoginin her üstüne geleni almasından. Sevmesem bile geçen sene Aykut şampiyonluk alabilirdi ama bu Volkan ilk 3 hafta maçları vermeseydi tabii.

Topal Souza ve Volkan oldukca maç izlemem dedim. Souza gitti, kaldı Volkanın kulübeye geçmesi.

tayfun mutlu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: tayfun mutlu

Bu mesaj silindi.
    bunu volkan için söylemiyorum

ama futbolda vefa diye bişey çok saçma. kulüplerin tüzel kişiliği vardır kimseye vefa hissetmezler
    daha başarılı olmak için ne kadar hizmeti olursa olsun o oyuncuyla yollar ayrılır, daha iyisi transfer edilir
    |
    |

Fenerbahçenin kimyasını bozmuş saçma sapan transferlerle anadolu takımına çevirmiş 2.liği alışkanlık edinmiş hocaya VEFA

Kuruşu kuruşuna haketmediği eurocukları cebe indiren anadolu topçusu çakma delikanlı topçulara VEFA

Hepsine hakkımız haram zıkkım olsun

Fenerbahçenin özellikle son 5 yılının ırzına geçilmiş

Asıl vefa Fenerbahçeye figüran çer çöpe değil

Kusura bakmayında bu saatten sonra sizin vefanızı..öperler

Yallah vefaspora

|
    |
    Nuri umarım gelir. Baskı altında top çıkarabilecek, savunma önündeki o mıymıy paslaşmaları sonlandıracak, oyunu açacak adamdır Nuri. Emre ayrıldığından beri yerine koymaya en yakın oyuncu tipi. Tam aradığımız adam. Ayrıca mükemmel bir karakter. Genç oyunculara, özellikle de mevkidaşı Eljif'e büyük katkıları olacaktır. Liderlik özelliği de var. Dortmund da makul bir bonservise bırakacaktır. Nuri zaten kadrolarında fazlalık. Yerli olması da avantaj tabiki. Tek soru işareti fiziksel durumu. O da aşılırsa 10 numara Nuri'yi bekliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brian Howard Clough -- 24 Ağustos 2018; 13:50:14 >
    |
    |
    Volkan'ın kulübe verdikleri ve aldıklarını terazi kefesine koyarsak gerçekler ortaya çıkacak.Üstüne üstlük kaptanlık gibi saygıdeğer bir apolet imajı uzun yıllar zedelendi.Lefter sezonunda Fenerbahçe'nin kaptanının Volkan olması ayrı bir trajikomik vaka.

Camia çocuğu,evlat gibi sıfatlar 80'lerde sona erdi,boş mukavelelere imza atılan devirler bitti.Materyalist&Menajer bakış açısı ile bakılıyor artık olaya malumunuz.Çorba,canlı,nakit,keş,mangır,kaşe adını argoda ne koyarsanız koyun parada bitiyor iş.

Juventus bile, kendisini 2. lige düşünce dahi bırakmayan/kaçmayan Buffon'a evlatçılık rolü yapmadı.Buffon yerine Genoa'dan Mattia Perin transfer edildi,Buffon da Juve'de oynayamayacağını anlayınca üst düzey oynama adına Psg'ye gitti.
    |
    |

• Emekli Yönetici
    1343 Mesaj

Şans bulamadıysa teknik direktör başka adamı tercih etmiştir. Oynamayan her oyuncu sakat mı sayılıyor ?

Diğer arkadaş da ifade etmiş , müzmin sakat sürekli aynı bölgeden sakatlanan ya da sürekli sakat olan adamlar için kullanilir. Adam 7 yılda 1 kere sakatlanmış. Onun çoğu da yaz tatiline denk gelmiş. Sakat olmasa da antrenman yapmayacaktı yani.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Sistem Bilgisayar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Mutluluk Fenerbahçeli Olmaktır
  • Yüzbaşı
    499 Mesaj

Alem adamsın renkdaş, tabi ki sana katılıyorum, bu adamın bu yaşta ve 2 aydır boşta kalması normal değil.
    Mehmet Ekici, Janssen örnekleri var. O adam bize yaramaz. Bize adı duyulmamış oyuncu lazım. 3 tane gelsin 1'i içinden parlasın.
    |
    |
    AnondraX kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Allahın yogisi olmasa malatya maçını alırdık yemin ederim buna.her sene bi kaleci 7-8 maçı verrmi ya ? Artık bilerek yiyor heraldeye geldim.Golden sonraki surat ifadesi bile küfür katsayımı arttırıyor.Ne güzel ya bi sabri bi lincoln döv fenerbahçe babanın çigtliği olsun.bu kadar basit olmamalı aziz kafası buydu işte

Göztepe maçında kalede Volkan olursa maçı izlemeyi düşünmüyorum. Geçen sezon Göztepe deplasmanında yediği golü hatırlar herkes umarım.

|
    |
    Brkfba7171 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Media Sözlük
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,845
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.