Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (6323. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126.466
Cevap
158
Favori
2.078.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 63206321632263236324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu jailsona laf edenler vardı,aurelio'yu gördüm ben bu maçta seneye oynar her türlü.
  • Jailson.... Marco Aurelio v2.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

Ersun yanala zerre kadar muhabbeti olan beni blocklasın(popcorn kadir style bi cümle oldu utanıyorum ama idari edun)

Ersun yanal varsa ben yokum

Biz farklıyız Fenerbahçeyiz şampiyonyum değil derdimiz Türk sporunda öncülük diyoruz bu mu öncülük?

E hadi be rezil ettiniz takımı
  • Moses kaliteli takımda çok iş yapar. Ben seviyorum. Moses

• Topal çok bozuldu maç sonunda. Umarım gurur yapıp gider.

• Oh be ön liberodaki şişkinliklerden biri daha gitti :))))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Topal'a üzülsem mi sevinsem mi bilemedim, hoş değil ıslıklamak yıllarca emek vermiş, karaktersizlk yapmamış
  • Moses her maç böyle oynasan keşke.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

Ersun yanala zerre kadar muhabbeti olan beni blocklasın(popcorn kadir style bi cümle oldu utanıyorum ama idari edun)

Ersun yanal varsa ben yokum

Biz farklıyız Fenerbahçeyiz şampiyonyum değil derdimiz Türk sporunda öncülük diyoruz bu mu öncülük?

E hadi be rezil ettiniz takımı
    Bizi uğraştırmayıp kendini sınırsız çizsen?
  • Offff Ersun Hocami ilk defa bu kadar hararetli görüyorum. Topal olayı ilginç bir hal aldı.

• Mehmet'de şımarığın teki ersun alkışlatırken verdiği tepkiye bak. Sen adam akıllı oynasan taraftar sanada böyle davranmazdı. Bizimkiler selcuğu dövmedikleri kaldı. Sinir oluyorum şöyle tiplere arkadaş ya.
  • İftar yapıyordum görmedim. Mehmet Topal’a noldu arkadaşlar?

• Topal ne yaptı kaçırdım orayı, umarım küsüp kümese girer de defolup gider. Maaşından ve takımı baltalamasından kurtulmuş oluruz.
  • Moses attıktan Sonra izlemedim, topal olayı büyüdü mü?

• Umarım defolup gidersin Topal

2m euro daha cukkalamak için kaladabilirsin göreceğiz karakterini

Alperi de götür gittiğin yere
  • Bu arada skora bakmayin gene savunma aşırı kötüydü şu beklerin pres yapmasi acayip saçma bir taktik çok büyük boşluklar bırakıyor takım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

İftar yapıyordum görmedim. Mehmet Topal’a noldu arkadaşlar?
    Seyirciler oyuna girince yuhaladı. Maç sonunda soyunma odasına girerken Ersun taraftara alkışlatmaya çalıştı Topal'ı. Topal gurur yaptı istemedi, tartıştılar. En sonunda mutsuz şekilde içeri giriyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 26 Mayıs 2019; 21:0:53 >
  • Beter ol bursa. Ne kadar laf ettigim takim varsa dustu. ( eskisehir, karabuk, gaziantep ) Umarim daha da altlara duserler.

• Caner-Medley kullanıcısına yanıt
    Jailsonu seviyorum ama aurelio olabilmesi için 40 fırın ekmek yemesi gerekiyor hocam.bir kere adamın pozisyon bilgisi zayıf ve topu alıp suremiyor klasik Brezilyalilar gibi.ilki belki halledilir ama ikincisi bu saatten sonra zor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dokunma bana diye bağırdı Ersuna , terbiyesizlik yaptı bence kendini alkışlayan taraftara savunan ve o an çıkartamayan sahip çıkan hocaya denilmeyecek laf.

Bence kendi ipini çekmiş oldu geçmiş olsun memo gülegüle

• 
Sayfa: önceki 63206321632263236324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.