Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
70.717
Cevap
183
Favori
1.732.991
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    188 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: I need $

salih,alper,ozan tüm abazan kadın delisi gençleri toplamışlar takıma geldikleri günden beri ileri gitmeyi bırak bize transfer olduklarından geriye doğru gittiler,hedefleri düşük tabi en büyük hedefleri üç büyüklere kapağı atıp şan şöhret araba villa parti mankenler olan oyuncular bunlar enes ünal,arda,tuncay kafasında avrupa hedefi olan oyuncuları değil böylelerini alırsan daha çoook 3. olursun aziz efendi.

Yanlış hatırlamıyorsam Giggs "Gençliğimde o kadar hovardalık yapıyordum, partilere gidiyordum, Ferguson'un eli hep yakamda oluyordu" tarzı bir şey söylüyordu. Haa gerçi yine devam ediyormuş ama en azından kulüp elindem geleni yapıyormuş. Bizim ülkede alemci olmayanı dövüyorlar. Herhalde Alper'le Salih'in bu haberleri çıkınca "Helaaaal, yakışır" falan demişlerdir. Ne kulüpte ne de oyuncuda disiplin var. Üstelik o zmaanlar Manchester'ın parlak dönemleri. Bizim ise "nerede hata yaptık" diye oturup düşündüğümüz dönemler. Bu dönemde oyuncuların bu vurdumduymazlığı gerçekten ilginç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Merzifonlu Joe -- 13 Mayıs 2017; 20:2:5 >
    |
    |

• Yarbay
    4586 Mesaj

Açıkçası bir şey yapıyor ya da şu an iyi oynuyor demiyorum, ama Salih'İn yetenekleri şu ortasahada 5 maç ısrar edilmeye değer. sene boyu SOW, TOPAL-SOUZA, ATIF. kazmalarınının daha kötü maçlarını çok izledik.
    |
    |
    Naledolası Kanal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Benim kimseyi savunduğum yok . Anlatmaya çalıştığım şey şu , futbolcuları fazla abartıyorsunuz. Her hafta salih salih demenin bir mantığı yok . Oynuyor da ne yapıyor. keşke laf ettiğiniz Souza kadar çalışkan olsa.

Adam pas şiddeti ayarlayamıyor.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    |
    |
    freudunpiposu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Mutluluk Fenerbahçeli Olmaktır
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Topal soldan orta açtı. Top bizim orta saha çizgisinin sağına düştü. Bu adam takımdan gitmeden orta sahaya huzur yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    şuan salih' e atıp tutmak yanlış ama bu orta saha rotasyonuyla topal sozuadan başka çaremiz yok adam görüyor demekki idmanlarda olmadığını oynatmıyor, sahada şuan biz de şahit oluyoruz. ama geçen seneki souza topal ile şuanki arasında dağlar kadar fark var pereira vasıfsızının diegoyu kullanamaması adamları gözümüzde kazma gibi gösterdi aslında kaliteli topçular.
    |
    |

Olay souza değil ki, ben de bunu anlatmaya çalışıyorum. Ben demiyorum bak Salih çok yararlı, her maç çıakcak assist yapacak. Fakat bundan önceki haftalardaki ortasaha daha iyi işler yapmadı. Biraz da bu ortasaha oynasın bir şeyler iyiye gitmezse size haklsınız diyeceğim, kabul edeceğim. fakat siz 4 ay 11 oynamamış adamdan bir maçta messi bekliyorsunuz.

Salih topla özel yeteneği olan bir oyuncu, devamsızlığı var en büyük sıkıntısı da bu. Fakat oynatmadan, biraz ısrar etmeden Souza'ları atıfları seçmek mantıklı değil.
    |
    |
    Kakà kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Sadece bonservis bedelleri itibariyle Kocaman döneminde alınan oyuncuların bedelleri:

Stoch: 4.5 milyon Euro + Dia: 5 milyon Euro + Niang: 7.5 milyon Euro + İlhan Eker: 1.5 milyon Euro + Yobo: Kiralık sezonda 1.5 milyon Euro; bu sezon 3 milyon Euro + Hasan Ali: 3.5 milyon Euro + Salih Uçan: 1.5 milyon Euro + Ziegler: 1 milyon Euro + Kuyt: 1 milyon Euro + Sow: 10 milyon Euro + Krasic: 7 milyon Euro + Meireles: 10 milyon Euro + Mehmet Topal: 4.5 milyon Euro + Orhan Şam: 2.5 milyon Euro + Bienvenu: 4 milyon Euro + Sezer: 2.5 milyon Euro + Serdar Kesimal: 3.5 milyon Euro…Sportif Direktör iken aldırdığı Özer Hurmacı: 4.5 milyon Euro + Gökhan Ünal: 3 milyon Euro…

Ve direkt Aykut geri aldırmasa da başımıza Aykut'un musallat ettiği "değerli" futbolcumuz; Emenike 13 MİLYON EURO

Biraz abartı olsa da insan şimdi bu kadar bütçemiz olsa Şampiyonlar Ligi'nde yarı finali zorlayacak bir takım kurarmış gibi hissediyor.

|
    |

• Binbaşı
    1257 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

Benim kimseyi savunduğum yok . Anlatmaya çalıştığım şey şu , futbolcuları fazla abartıyorsunuz. Her hafta salih salih demenin bir mantığı yok . Oynuyor da ne yapıyor. keşke laf ettiğiniz Souza kadar çalışkan olsa.

Adam pas şiddeti ayarlayamıyor.

Hocam genelde yorumlarını severim ama bu sefer katılmıyorum, aralıksız 40 dakika topa dokunmayan sevimli hayalet souzadansa salihi her türlü tercih ederim. Souza kadar sorumluluktan kaçan bir oyuncu uzun zamandır gelmemişti takıma. Şansa 2 kafa golü atmakla bence çalışkan ya da yeteri futbolcu olunmuyor. Salihten çok bir beklentim yok ancak yinede şans verilebilir bir oyuncu olduğunu düşünüyorum hala. Arada oynayabilir keza stochunda futbol hayatını bitirdik resmen. Bu tarz adamları oynatmadan performans bekliyoruz sonra ilk maçında eleştirinin dibine vuruyoruz.
    |
    |

• Emekli Yönetici
    1396 Mesaj

Hocam benim tepkim genel olarak size değil. Sadece oyuncuların abartılmasından hoşlanmıyorum . Kim olursa olsun. Stochcular , Salihciler , Souzacılar.

Kimse kendi oyuncusuna toz kondurmuyor ancak berbat haldeyiz. Bir sebebi var ki oynamıyor . Daha yeni haber düştü . Adamlar 12 de antrenman varken bardan sabah 5 de çıkıyorlar. Bu oyunculardan katkı bekliyoruz .
    |
    |
    freudunpiposu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Mutluluk Fenerbahçeli Olmaktır
  • Yüzbaşı
    883 Mesaj
    Gözümüz yıllarca iyi futbolcu görmediği için biraz koşup istekli oynayan hiç bir ekstra özelliği olmayan Souza'yı falan futbolcu sanar olduk.

Aziz yıllarca kulübü ve taraftarı rehin aldığı için taraftara böylece Stockholm sendromu da yaşattı ya sonunda...

|
    |

|
    |

anlıyorum, beni de sıkan adaletsizlik. Sow'u görmeyip Volkan şen'i görmeyip Salih'e yazılınca tepki koyuyorum sadece. Çünkü Alper, Salih, Ozan (bu ara çok kötü kesinlikle ) gibi oyunculardan para kazanabiliriz bir tek diğer oyunculardan olmaz.

Burda Salih 45 dakika kötü oynadı diye herkes bir şeyler derken Sow haftalar boyu -'lere oynadı kimsenin gıkı çıkmadı. Sadece oluşturduğu imaj yüzünden.
    evet çalışkanlar iyi niyetliler ama futbol topla oynanıyor.
    Mesela 52. dakika da çıkardığı pas tam oyun stilimize uygun. Ama maç boyu iki tane olumlu hareketi var bunu inkar edemem.
    |
    |
    Kakà kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    takım sezon bitsin de kurtulalım havasında.
    |
    |
    Stoch bi 90 dk ısınsın adam buz kesti aylardır
    |
    |

Orijinalden alıntı: matrax33

Topal soldan orta açtı. Top bizim orta saha çizgisinin sağına düştü. Bu adam takımdan gitmeden orta sahaya huzur yok.

Ben bunu 2 yıldır söylüyorum

Topal'ı kötüleme hocam bu forumda

ondan başka ADAM mı var takımda

hani futbolu karakter oynuyor ya..

o sebepten ötürü..

|
    |

• Yarbay
    4636 Mesaj
    souza iyi değil ama adamın fiziği var hava topu alır,orta sahada mücadele eder,bu alper ve salih ofansif orta saha oyuncuları sözde alper 1 gol 3 asist salih 0 gol 1 asist ile oynuyor alper sezon başından beri pas şiddetini ayarlayamıyor her maç yazıyorum buraya her maç attığı toplar ya taca gidiyor ya rakibe salih desen aynı şekilde,alper feyenord deplasmanında 2 tane kontrada 3e3 pozisyonda kaleye gideceğine tek başına çizgiye inen adam savunmayın şunları bana,ozan desen hangi ozan desen en son hangi maçtı orta sahada kontra yediğimizde tutması gereken adam arkasından gelip bunu geçiyordu eli belinde yürüye yürüye geliyordu golü yediğimizde arkadaşlarına bağırıyordu.
    |
    |

rvp wiel stoch bunların oynamama sebebi dicke para vermeleri adamlar yllık ücretlerinin belirli bir kısmını verip beni oynatma diyorlar.rvpde arada canı sıkılınca oynuyor
    |
    |
    Sow 58 de 3 metreye pas atamıyor, mesela. kimse yazmaz. ama ben yazacağım. Keza Topal'a artık alışkınım.
    |
    |
    Yine bariz hakem hataları. Salih Dursun'un faul kazandığı pozisyon kesinlikle yanlış Ayrıca Deniz Kadah'a verilen sarı kartta yanlış adam duymadım hocam yapma diyor. Bütün takımlar nasibini almıştır bu kararlardan. Yeni sistemi geçilmeli ve acil olarak Güney Amerika'dan türkçe bilmeyen hakemler getirilmeli.
    |
    |
192.168.1.1
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.