Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3485. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
70.587
Cevap
163
Favori
1.809.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34833484348534863487
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yönetim tepkileri azaltmak için palavra sıktırıyor şuan. Fernandao 12m teklif geldide satmadılarsa yılın değil yüzyılın salağıdır bunlar.
    Reina saldırısı ile futbolcular gelmekten vazgeçmiş palavra üzerine palavra sıkıyolar becereksiz herifler. Rezil ettiler koca kulubu bır bırakıp gitmiyolar şimdi yine Aykut Hoca gelecek sene sonuna doğru onu yollayıp tüm suçu üzerine yıkacaklar hocanın.
  • Telefunkeni bilen bilir. zor yanılır.

*aykut gelecek muhtemel, ki bence saçma, aziz efendinin dediği gibi para var ama harcayamıyorsak en çok para td için harcanmalı, alman ekolü bizde iş yapar sadece, türk oyunculardan faydalanabilen yerli hoca ersun-şenol harici yok.
    hollanda, ispanya, italya, portekiz vs bizim ligle ve türk oyuncularla asla uyuşmaz.

*aykut geldiğini varsayıyorum, sistem hocası, hiçbir oyuncusunu begenmediğimiz konya ile yaptıkları fena değil. böyle hocalar futbol seyrini mahveder ama yetenekli adamlarla hızlı hücumla galip gelmeyi başarırlar ki uefa da bu gerekli paramız olmadığını düşünürsek.

*10 numaradan ziyade hızlı hücuma çıkma odaklı kadro kuruyoruz. şüphesiz hiçbir 10 numara hızlı değildir.aykut-alex meselesini, dia yı düşünürsek durum daha da anlaşılır olur.(dünya devlerinden örnek vermeyin lütfen, durumumuz belli.)

*sağ-sol bek hücumcu olursa ki geçen isimler o yönde, klasik fener taktiğine döneceğiz.

*ozan, alper vs için en uygun adam daumdur, ki bizim yönetim getirmez asla daumu. (roland koch-daum işbirliğini hatırlayanlar vardır. daum yerine daha az deli bi alman elbette benimde tercihim.

muhtemel kadro

----------volkan--------
    transfer-topal--skrtel---transfer
    ------------souza--------------
    ----------------ekici-------
    lens----transfer----------e. mor
    ---------yırtıcı zenci forvet------

bu sistemin mantıklı yönleri;

-volkan para harcanacak mevkiler sırasında ilk 6 ya girmez ama volkanı zorlayacak kaleci olmazsa yatar

-topal stopere geçer ki avrupada defansif ortasahalardan devşirme stoper modası bize de geçmiş olur.

-ortaya 10 olarak taison yada valbuena hızlı hücum için düşünülüyor.

-ekici kilit pas adamı, 8 için ideal,

-iki bek hücumcu seçilecek.

-forvete yırtıcı bi zenci arandığı(ki fransa bunu destekliyor) belli oldu. ki bizim lig ve uefa için böylesi iyi

sistemin eksilerine gelirsek;

-hücumda iş yapacak stoper anlayışımız zedelenecek. duran toplarda zayıf olacagız yine.

-bekleri hücumcu sağlam adamlar bulamayacaklar, barca bulamadı biz hiç bulamayız.

-topal adapte olana kadar çok ofsayt hatası çok hava topu hatası yaşarız.

-yırtıcı forvet konusu umarım balotelli değildir.

***Bencesine gelirsek

- bizde eksik olan ilk mevki yönetim. kutlualpler lazımken kemalettinlere...

-savunmaya yat, hızlı hücum yap bize göre değil. tribünler asla dolmaz.

ünlü bi fenerlinin dediği gibi, fenerbahçe defans yapmaz, yaptırır..

• Telefunkenin duyumlarından sonra bunu paylaşmanın zamanı geldi

• Fransa'dan alınacak forvet Bafetimbi Gomis. İlgilendiklerini biliyorum geri kalan duyumlardan haberim yok.

Emre - Rvp - Lens

Josef - Taison - Ekici

Transfer - Skrtel - Topal - Şener

Volkan

Gelecek sene düşünülen kadro bu. Fiyatlarda indirim olabilirse Gomis alınmayıp Kjaer takımda tutulacak. İndirim dediğim Taison için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: transformers_78

Gidecekler;

İsmail Köybaşı (görüşülecek)
    Van der Wiel
    Emenike
    Karavaev
    Fernandao (teklif var)
    Kjaer (teklif var/pazarlık sürüyor)
    Sağ bek, Sol bek, 8 numara, 10 numara, Sol açık ve Forvet transferleri yapılıyor. Sow ve Lens kalıyor.
    Teknik Direktör Aykut Kocaman. Tuncay Şanlı ismi teknik ekip için düşünülüyor ancak karar verilmiş değil.
    Sol Açık; Emre Mor.
    8 Numara: Mehmet Ekinci
    10 Numara: Taison/Valbuena
    Forvet: Fransa'dan.

Devre arası transfer süreci; Jose Sosa, Ben Arfa ve Mehmet Ekici ile anlaşıldı. Sosa ve Ben Arfa (ikisi de kiralık), Reina Saldırısı öncesinde sözleşmelere imza atmıştı. Reina saldırısından sadece 1 gün sonra iki futbolcu da gelmek istemediğini iletti. Ekici'yi Trabzonspor-Beşiktaş birlikte çıkmaza soktu.

Devre arasında Sosa ve Ben Arfa'ya yoğunlaşan ve bunda başarılı olan kulübümüz, terör saldırısının kurbanı oldu. İki oyuncu da olmayınca, transfer planları bozuldu ve devre arasında takviye yapılamadı.

Transfer dönemi 1 Haziran'da başlıyor. O andan itibaren duyurular yapılır. Akşam Hakim Ziyech ile ilgili transfer sürecini yazarım.
    Bazı gelişmeleri twitter hesabından da yapacağım. @telefunken_
    Konyaspor'dan oyuncu gelmeyecek.
    Transfer döneminde James Rodriguez satılmış olsaydı, Marco Asensio kulübümüze kiralanmıştı. Zidane, James'i kadroda tutunca, bu transfer engellenmiş oldu.
    Forvet transferi Fransa'dan olacak. Şahsen ben kendisini beğenmiyorum. Ama Türkiye'de çok iş yapacak bir forvet. Taraftar mutlu olacaktır ismini duyduğunda.
    UEFA FFP kuralları gereği kulübümüz bu sene -10 Milyon €'ya kadar bütçe açığı verebiliyor. Sponsorluk gelirleri ile birlikte yeni sezonun kaynağı oluşturulmuş durumda.

Şimdilik bunları yazmış.

James ve Asensio kısmını anlayamadım. James satılsaydı Asensio kiralanacaktı yazmış. E adam satılsaydı rotasyon eksik olurdu Asensio oynardı?

• Gomis , balotelli çöplerden çöp beğen

• quote:

Orijinalden alıntı: Bayburtlu

Gomis , balotelli çöplerden çöp beğen

İkisi de taş gibi forvet. Bu durumda daha iyisini alma ihtimalimiz yok.Bu arada keşke Mandzukic gelse Gs ve Bjk ile adı çıktı ama alamazlar biz de alamayız.Gelse şampiyon yapar.

• quote:

Orijinalden alıntı: senertheking

quote:

Orijinalden alıntı: Bayburtlu

Gomis , balotelli çöplerden çöp beğen

İkisi de taş gibi forvet. Bu durumda daha iyisini alma ihtimalimiz yok.Bu arada keşke Mandzukic gelse Gs ve Bjk ile adı çıktı ama alamazlar biz de alamayız.Gelse şampiyon yapar.

Balotelli nin azizle fln uyum sağlayabiliceğine rüyamda görsem inanmam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hidden Blade

Fransa'dan alınacak forvet Bafetimbi Gomis. İlgilendiklerini biliyorum geri kalan duyumlardan haberim yok.

Emre - Rvp - Lens

Josef - Taison - Ekici

Volkan

Gelecek sene düşünülen kadro bu. Fiyatlarda indirim olabilirse Gomis alınmayıp Kjaer takımda tutulacak. İndirim dediğim Taison için.

Kafan güzelmiş, bu kadroyu hangi ffp ile yapacaksınız?
  • Gene transferlerle gaza gelmeye başlamayın beyler orada td Aykut Kocaman yazıyo messi gelse nafile

• quote:

Orijinalden alıntı: Hannibal96

Abi Çin'de yabancı sınırlaması var artık bizim çöp Fernandao'yu kim alır Allah aşkına? Hele 12 milyon euro kim verir? Adam zaten sakat geçirdi tüm sezonu.Hadi gerçek diyelim 12 milyona neden satmamışlar mantıklı bir açıklaması var mı? Fernandao'yu isteyecek kulüp ya Bursaspor ya Brezilya'dan bir takım.Bunlar da 2-3 milyondan fazla vermezler.30 yaşına kadar gelmiş bir oyuncu ve şimdiye kadar Fenerbahçe hariç kimse bu adamı bonservis vererek almadı.Kandırmayalım kendimizi bence.

Olur bence bu birazda pazarlama stratejisiyle alakalı Atletico Madrid yılın bidonu Jackson Martinez'i elinde patlamışken karlı fiyata Çin'e sattı
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepfear7

quote:

Orijinalden alıntı: Hidden Blade

Fransa'dan alınacak forvet Bafetimbi Gomis. İlgilendiklerini biliyorum geri kalan duyumlardan haberim yok.

Emre - Rvp - Lens

Josef - Taison - Ekici

Volkan

Kafan güzelmiş, bu kadroyu hangi ffp ile yapacaksınız?

Kjaer satılınca bu kadro rahatlıkla kurulabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: senertheking

quote:

Orijinalden alıntı: transformers_78

Gidecekler;

İsmail Köybaşı (görüşülecek)
    Van der Wiel
    Emenike
    Karavaev
    Fernandao (teklif var)
    Kjaer (teklif var/pazarlık sürüyor)
    Sağ bek, Sol bek, 8 numara, 10 numara, Sol açık ve Forvet transferleri yapılıyor. Sow ve Lens kalıyor.
    Teknik Direktör Aykut Kocaman. Tuncay Şanlı ismi teknik ekip için düşünülüyor ancak karar verilmiş değil.
    Sol Açık; Emre Mor.
    8 Numara: Mehmet Ekinci
    10 Numara: Taison/Valbuena
    Forvet: Fransa'dan.

Devre arası transfer süreci; Jose Sosa, Ben Arfa ve Mehmet Ekici ile anlaşıldı. Sosa ve Ben Arfa (ikisi de kiralık), Reina Saldırısı öncesinde sözleşmelere imza atmıştı. Reina saldırısından sadece 1 gün sonra iki futbolcu da gelmek istemediğini iletti. Ekici'yi Trabzonspor-Beşiktaş birlikte çıkmaza soktu.

Devre arasında Sosa ve Ben Arfa'ya yoğunlaşan ve bunda başarılı olan kulübümüz, terör saldırısının kurbanı oldu. İki oyuncu da olmayınca, transfer planları bozuldu ve devre arasında takviye yapılamadı.

Transfer dönemi 1 Haziran'da başlıyor. O andan itibaren duyurular yapılır. Akşam Hakim Ziyech ile ilgili transfer sürecini yazarım.
    Bazı gelişmeleri twitter hesabından da yapacağım. @telefunken_
    Konyaspor'dan oyuncu gelmeyecek.
    Transfer döneminde James Rodriguez satılmış olsaydı, Marco Asensio kulübümüze kiralanmıştı. Zidane, James'i kadroda tutunca, bu transfer engellenmiş oldu.
    Forvet transferi Fransa'dan olacak. Şahsen ben kendisini beğenmiyorum. Ama Türkiye'de çok iş yapacak bir forvet. Taraftar mutlu olacaktır ismini duyduğunda.
    UEFA FFP kuralları gereği kulübümüz bu sene -10 Milyon €'ya kadar bütçe açığı verebiliyor. Sponsorluk gelirleri ile birlikte yeni sezonun kaynağı oluşturulmuş durumda.

Şimdilik bunları yazmış.

James ve Asensio kısmını anlayamadım. James satılsaydı Asensio kiralanacaktı yazmış. E adam satılsaydı rotasyon eksik olurdu Asensio oynardı?

o kadar mantıklı sallamış işte .

Normalde james satılsa vermezlerdi rotasyon daralacağı için , james madem kadro da kaldı bize verirlerdi . Kaynak oturma organı işte

• Salih, Alper, RvP ve Ozan çöpleri hakkında bir şey yazmamış.Bu adamlar seneye yine oynarsalar 3.lük bile zora girer.
  • barisbt kullanıcısına yanıt
    Sağ bekte Şener yeterli. Hem de hücumcu bir bek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Merzifonlu Joe -- 14 Mayıs 2017; 16:18:20 >
  • Taison(Stoch) van Persie(Emenike) Lens(Şen)

Ginkel(Ekici) Emre/Noboa(Salih)

Topal(Ozan)

Caner(Hasan) Skrtel(Yiğithan) Transfer(Topal) Şener(Wiel)

Costil(Volkan)

Fena durmuyor kağıt üzerinde. Wiel ve van Persie'yi talibi olmaz diye yazdım. Bonservis veren varsa direkt satılmalı. Ginkel kiralık, Caner 2.5 milyon, Noboa/Emre ve Costil bonservissiz, Lens 5 milyon, Taison 3.5 milyon desek yalnızca 11 milyona kurulur şu kadro. İsmail, Aatıf, Alper, Fernandao, Souza, Kjær'ı satsak geçer zaten elimize bir 15 milyon euro. Kalanına da stoper alırız.

• senertheking S kullanıcısına yanıt
    Şu mantıkla yazmış diye düşünüyorum . James satılsaydı yerine yine büyük bir isim alınacaktı. Mesela Hazard. Hazard ın arkasında Asensio nun forma şansı bulması zor ancak James formsuz olduğu için forma şansı daha fazla buluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

Şu mantıkla yazmış diye düşünüyorum . James satılsaydı yerine yine büyük bir isim alınacaktı. Mesela Hazard. Hazard ın arkasında Asensio nun forma şansı bulması zor ancak James formsuz olduğu için forma şansı daha fazla buluyor

Konuyla alakasız olacak ama James + 40-50 milyon civarına Hazard'ı alırsa büyük aptallık yapar Real Madrid.

• Yeni sezon konusu açma vakti geldi dün akşam itibari ile

• Konu açıldı ancak şu an kilitli durumda. Kupa macerası devam ediyor. Olası bir elenmede açarız kilidini
  • 
Sayfa: önceki 34833484348534863487
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.