Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3482. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
70.588
Cevap
163
Favori
1.808.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34803481348234833484
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kjaer 12-15 milyon euro

Wiel 1 milyon euro

Stoch 2 milyon euro

Atıf 1milyon euro

Alper 4 milyon euro

Salih 3 milyon euro

Ozan 6 milyon euro

Volkan Şen 2,3 milyon euro

Emenike 2,2 milyon euro

Toplam ~37 Milyon euro. Lense 5 isteniyor diyorlar al Lens i. Kaldı 32. Stoperler idare eder topal geçer Yiğithan geçer Hakan çinemre var. Ekici geldi. 2 tane ofansif becerisi iyi orta saha al bir tane sağlam sol kanat al genç de olabilir. Bir forvet bir de ucuz yollu genç sol bek al. Bu parayla bunların hepsi yapılır. Yukarıda yazan oyuncuları acilen elden çıkarmak gerekiyor. Taliplileri de yok gibi ama.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aykut gelecek büyük ihtimalle
    Vitor > Aykut
  • QualityDommage kullanıcısına yanıt
    kjaer belki wiele para veren çıkar,geri kalanlara para veren çıkmaz,alpere kim 4 verecek mesela avrupadan 1 veren bile çıkmaz türkiyede en fazla takasta kullanırsın,ozan dediğin adamın neyine hangi enayi avrupa takımı 6 versin,adamlar parlayan oyuncuları önce izletiyor sonra alıyor dün cengiz ünderi manu izleme ekibi geldi izledi ozan'ın piyayası bile kalmadı yani izlemeye bile gelmezler artık ki gelseler zaten 45 dakika izleyip dönerler geri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: QualityDommage

Satılacaklar listesi

Kjaer 12-15 milyon euro

Wiel 1 milyon euro

Stoch 2 milyon euro

Atıf 1milyon euro

Alper 4 milyon euro

Salih 3 milyon euro

Ozan 6 milyon euro

Emenike 2,2 milyon euro

Toplam ~37 Milyon euro. Lense 5 isteniyor diyorlar al Lens i. Kaldı 32. Stoperler idare eder topal geçer Yiğithan geçer Hakan çinemre var. Ekici geldi. 2 tane ofansif becerisi iyi orta saha al bir tane sağlam sol kanat al genç de olabilir. Bir forvet bir de ucuz yollu genç sol bek al. Bu parayla bunların hepsi yapılır. Yukarıda yazan oyuncuları acilen elden çıkarmak gerekiyor. Taliplileri de yok gibi ama.

Klasik ergen yazısı. Çok fm oynamışsın sen bizim adamlara jim verecek o paraları
  • quote:

Orijinalden alıntı: QualityDommage

Satılacaklar listesi

Kjaer 12-15 milyon euro

Wiel 1 milyon euro

Stoch 2 milyon euro

Atıf 1milyon euro

Alper 4 milyon euro

Salih 3 milyon euro

Ozan 6 milyon euro

Emenike 2,2 milyon euro

Fenerbahçe Kjaer'i 12 ile 15 arası fiyatı geçtim 10 dan yüksek bir fiyata satarsa kendimi sınırsız çizerim .

Onun dışında yazdığın çer çöpe toplu 5 milyon euro veren çıkmaz bence
  • Forvet transferi Fransa'dan olacak. Şahsen ben kendisini beğenmiyorum. Ama Türkiye'de çok iş yapacak bir forvet. Taraftar mutlu olacaktır ismini duyduğunda.

Telefunken

• telefunken 11:30 14.05.2017

UEFA FFP kuralları gereği kulübümüz bu sene -10 Milyon €'ya kadar bütçe açığı verebiliyor. Sponsorluk gelirleri ile birlikte yeni sezonun kaynağı oluşturulmuş durumda.

• telefunken 10:35 14.05.2017

Gidecekler;

İsmail Köybaşı (görüşülecek)

Van der Wiel

Emenike

Karavaev

Fernandao (teklif var)

Kjaer (teklif var/pazarlık sürüyor)

• telefunken 10:37 14.05.2017

Sağ bek, Sol bek, 8 numara, 10 numara, Sol açık ve Forvet transferleri yapılıyor. Sow ve Lens kalıyor.

• telefunken 10:38 14.05.2017

Teknik Direktör Aykut Kocaman. Tuncay Şanlı ismi teknik ekip için düşünülüyor ancak karar verilmiş değil.

telefunken 10:38 14.05.2017

Sol Açık; Emre Mor.

telefunken 10:45 14.05.2017
    10 Numara: Taison/Valbuena

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eneshatipoglu -- 14 Mayıs 2017; 11:36:52 >
  • telefunken 10:49 14.05.2017

Devre arası transfer süreci; Jose Sosa, Ben Arfa ve Mehmet Ekici ile anlaşıldı. Sosa ve Ben Arfa (ikisi de kiralık), Reina Saldırısı öncesinde sözleşmelere imza atmıştı. Reina saldırısından sadece 1 gün sonra iki futbolcu da gelmek istemediğini iletti. Ekici'yi Trabzonspor-Beşiktaş birlikte çıkmaza soktu.

Devre arasında Sosa ve Ben Arfa'ya yoğunlaşan ve bunda başarılı olan kulübümüz, terör saldırısının kurbanı oldu. İki oyuncu da olmayınca, transfer planları bozuldu ve devre arasında takviye yapılamadı.

• telefunken 10:53 14.05.2017

Transfer dönemi 1 Haziran'da başlıyor. O andan itibaren duyurular yapılır. Akşam Hakim Ziyech ile ilgili transfer sürecini yazarım.

• telefunken normalde böyle patır patır yazmazdı ama fake olmasın
  • eneshatipoglu E kullanıcısına yanıt
    8 tweeti 100 takipçisi olan birine inanalım mı? Bana biraz başkancı birinin gaz alması gibi geldi.10 numara adaylarımızın ikisi de kulüplerinde sol açık oynuyor.Ayrıca bu kadar transfer yapacağımızı sanmıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

telefunken normalde böyle patır patır yazmazdı ama fake olmasın

Ben de öyle düşündüm normalde telefunken sadece futbolcunun ismini yazıp geçiştirirdi ama gerçekse burslar karışacak vaziyet alın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gene yaz ayının sözde duyumcuları ortaya çıkmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hannibal96

8 tweeti 100 takipçisi olan birine inanalım mı? Bana biraz başkancı birinin gaz alması gibi geldi.10 numara adaylarımızın ikisi de kulüplerinde sol açık oynuyor.Ayrıca bu kadar transfer yapacağımızı sanmıyorum.

telefunken twitterdan çok forumlarda bilgi veren biri, bunlar twitterdan alınmaysa ya sahte hesaptır ya yeni açılmıştır.
  • Hannibal96 kullanıcısına yanıt
    İsimler yazdı zaten sabahleyin 12numara forumda bende buraya taşıdım.

• Telefunken, 12 numara üzerinden duyum veren biri. Twitter kullanmıyor. Foruma yazdıklarını, birisi fake hesap açarak paylaşıyordur. Telefunken'in salladığına daha şahit olmadım. Bilen biliyordur zaten.
  • 
Sayfa: önceki 34803481348234833484
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.