Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2777. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
70.587
Cevap
163
Favori
1.809.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27752776277727782779
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gidip Gladky'i alırlarsa büyük salaklık ederler. Sow, Fernandao, Rvp var sonuçta o bölgede. Gladky kim ya ayrıca ? Bu sezon gol atmamış adam.

Sow milli takıma gidiyor, Rvp sakatlanıyor, Fernandao hantal falan diye diye tek forvetlik sistemde 4 tane forvet bulunduracağız elimizde. Ama bir tane oyun kurucu, 10 numara yok. Sen o kadar Sow şöyle, Rvp böyle falan diyip 4.alternatif alacağına bi ofansif katkı verecek orta saha al ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Allâme -- 7 Ocak 2017; 18:31:30 >
  • PetroGeologist kullanıcısına yanıt
    Eğer doğruysa Fernandao yolcu demektir.Bence yalan bu asamın 10 lafından 11'i yalan ve iğrenç bir üslubu var.
  • Ekiciyi aldık mı
  • Gladky fenerbahcede.pazartesi İstanbul'a geliyor.@sporundibi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya gardaşım hani bu fernandaonu talibi vardı, emenike kiralık gidiyodu, RVP çinden astronomik teklif vardı..

birisi gitse de Marcus Ingvartsen alsak
  • Mr. Pink kullanıcısına yanıt
    Bu adam da Fikret Orman'dan hallice çıktı, Fiko her mikrofon gördüğünde konuşurdu bu adam mikrofon görmeden de konuşuyor hergün yeni açıklama yapıyor.
  • bi tane takip etmeye değer fenerbahçe muhabiri var mı yav? biri zaten direkt aziz'in tasmalısı, gazeteci bile değil. geçen oleksandr transferi için yanlış bilgi verdiğinde, "sıvamışsın yine" diye mention atmıştım, basmış engeli hazımsız herif :B. diğeri aşırı hükümet yanlısı, kendisini sevsem bile bu yanı aşırı soğutuyor beni kendisinden. lüe zaten baştan aşağı lümpen bi' geri zekalı.
  • Gladky kim yahu
  • Sow milli takımı bıraksın forvet fln almayalım
  • LÜE yine arama motoruna "ukraynalı forvet" yazıp rastgele birini yazmış galiba Haberde "Başarılı oyuncu bu sezon 440 dakikada gol atma başarısı gösteremedi" yerini görünce baya güldüm Aman ne başarılı sorma.
  • Gladky bizim maçlardan biliyorum. Sırtına rakibini alıyor zorluk çıkarıyor. Sıkça foul almıştı bizim maç bu yolla. Babamla çıldırtmisti bizi. Pivot forvet. Ferdi stil. Fernandao 6 M satilip, kiralık gelirse sıkıntı yok. 6 M genç forvet alırız yazın. Ferdi kalacaksa saçmalık Gladky. Ihtiyacımız yok aynı tip isme. Ayrıca kaynak Lüe ya o yüzden içim rahat gelmez yani.
  • Fenerli Yazar ‏@FenerliYazan 15 dk.15 dakika önce
    Ekici FB, anlaştıktan sonra bjk v gsden gelen teklifleri geri çevirdi
    ts,bjk v gsnin verdiğinin çok daha azına FB'li oldu
    Via @mehmedilgaz

bence aatıfı vermeyeydik iyiydi bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum ama ozandan daha yararlı olduğu kesindi
  • Gladky doğru herhalde. Onur kurtcan Twitleri altında gördüm fotoları. Aynı adam herhalde Poyrazın yanındakiyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Gladky doğru herhalde. Onur kurtcan Twitleri altında gördüm fotoları. Aynı adam herhalde Poyrazın yanındakiyle.

Fernandao ya da Emenike satıldı demektir o zaman, Ekicide geliyor bir de sol kanat aldık mı tamamdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Gladky doğru herhalde. Onur kurtcan Twitleri altında gördüm fotoları. Aynı adam herhalde Poyrazın yanındakiyle.

Oha robert de niro bu

• FB çetesi ekicinin yanında bir Hollandalı alınıp çifte imza ila taraftara sürpriz yapılacak diyolar.

En geç perşembe gününe kampa katılacaklarms
  • Fanatizm kullanıcısına yanıt
    Ben olsa satarım zaten Fernandao'yu. 6 M vermiş cinliler. Çok iyi para.
  • Menejeri Instagram DM'den Fenerbahçe ile imzalayacağını yalanlamış. Bence ya Başakşehir'e ya da Beşiktaş'a imza atar.
  • ⚽️ Fenerbahçe-Denizlispor

📅 8 Ocak Pazar

📍 Akdeniz Üniversitesi Stadı

🕖 19:00

📺 FBTV HD
  • LÜE - Mehmet Ekici Transfer i olmayacağını iddia ediyor.

https://twitter.com/leventumiterol/status/817769326002454529
  • 
Sayfa: önceki 27752776277727782779
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.