Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
70.720
Cevap
185
Favori
1.730.142
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    625 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Turin Turambar.

Ekiciye para verince sene sonu napcaz duşunen yok 1.9milyona adam alırız

Ekici'yi almazsan bu kadroyla şampiyon olabilecek misin? Ve 2,5 milyon Euro ile kimi almayı düşünüyorsun? Bu sene şampiyon olamadıktan sonra 2 milyon Euro cebinde kalmasının ne anlamı var?

Orijinalden alıntı: Hannibal96

quote:

Ekici'yi almazsan bu kadroyla şampiyon olabilecek misin? Ve 2,5 milyon Euro ile kimi almayı düşünüyorsun? Bu sene şampiyon olamadıktan sonra 2 milyon Euro cebinde kalmasının ne anlamı var?

Ekiciye para vermeye gerek yok aatıf gidecek parasız,biz 500teklif etsek bile gs ve bjknin takasta kullanabileceği oyuncularda var oraya yollarlar
    |
    |

Hadi be cidden kapanır mı
    |
    |
    I need $ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Hannibal96

quote:

ekici gelip bizi şampiyon yapamaz bu ortasahayı ancak alex kalitesinde bir adam tek başına toplayabilir onun dışında ekicinin yanına birini daha almamız gerekir ekiciye para verirsekte yanına adam alamayız
    |
    |

• Emekli Yönetici
    1396 Mesaj
    Aatıf ne yapmaya çalışıyor. Sivas ta oynuyordun be adam , ne sanıyorsun kendini

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Mutluluk Fenerbahçeli Olmaktır
  • Binbaşı
    1212 Mesaj
    Alper ozan topal souza rotasyonlu bir sekilde oynar alperi mümkün mertebe kesmemek lazim.Ekiciye gerek yok rotasyon oyuncusu olur..

Bir de uslup bilerek tartismak cok önemli dikkat...

|
    |

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Sinirlerimi bozdu Aatif. Bize gelmeden önce PSG'de mi oynuyordun.? As Sivasspor oyuncusuydun. Şimdi daha büyük bir kulüp olan TS'ye gidip as oyuncusu olacaksın. Neyine bu kadar direttigini anlamıyorum. Ekici bu adam yüzünden yatarsa kulüp tarihinin en nefret edilen adamı olur.

Bir de Aatif'in penceresinden bakalım.

Kariyerinde hiç beklemediği anda çok büyük bir kulübe geldi. 11'de çıktığı maçlarda nadir gelen şansları iyi değerlendirdi. Yaşı da 30. Bu yaştan sonra Fenerbahçe ayarında takımda oynaması imkansıza yakın. Adam devre arası Avrupa Ligi kadrosuna yazılıp, avrupa maçlarında oynamayı beklerken şimdi 'eski büyük takımlardan' Trabzon'a yollanmak isteniyor. Hani şu lig 13.sü takıma. Siz olsanız ne yapardınız? Ben olsam açıkçası savaşıp formayı kapmaya ve bu yaştan sonra kariyerimde göremeyeceğim avrupa ve derbi maçlarını yaşamak için varımı yoğumu verirdim. Şüphesiz oyuncu için çok büyük hayal kırıklığı olur bu transfer. Yarım dönemlik bir Fenerbahçe geçmişi ardından Trabzon. Cidden üzücü hikaye.

Bu oyuncunun penceresi. Benim açımdan ise Chahechouhe asla Fenerbahçe oyuncusu olmadı. Sadece Akhisar ve Rize maçlarında düzgün top oynadı gerisi vasatı bile aşamadı. Ayağında fazla top tutuyor, kafasını kaldırıp bakmıyor bile. Çok uyuşuk bir adam. Yani Ekici'yi de çok kaliteli bir adam olarak görmesem de kafa kafaya takas olacaksa inanılmaz mantıklı bir hamle olur. Trabzon'un da işine gelir sene sonu bedavaya gidecek adama karşı bir oyuncu kadroya katmak. Ama hep yazıyorum, Ekici gelse bile daha iyi bir oyuncuya ihtiyaç var orta sahamıza. Vizyonu daha geniş, daha çok oyun içinde kalan bir 'yönetmen' oyuncuya.

• Yarbay
    3734 Mesaj
    Ciru h.o

Aatıf bir yere gitmiyor isteyen iki takım var 1-Trabzon -Oyuncu gitmek istemiyor. 2-Antalyaspor -Parası yok vermiyoruz. Bu yüzden ya Trabzona gidecek ya da kalacak niye parasız gitsin bir yere?

Mehmet ekici gelmeyince 2,5 milyon Euro ile kimi alacaksın onu bana söyle?

500bin Euro verince 1,9'a kimi alacakmışız öyle diyorsunuz.500bin ile James Rodriguez'i kaçıracağız sanki.

Senin bu bütçe ile iyi bir orta saha alman imkansız! Üst düzey oyuncu getiremiyorsun zaten.Gelmiyorlar istemiyorlar.Kiralık istediklerimiz gelmedi gördünüz.Ucuz genç birini kiralarsın en fazla onun da 4-5 ayda Mehmet Ekici'den daha fazla katkı vermesi çok zor.

Ezbere konuşuyorsunuz biraz mantıklı konuşun lütfen.

Ayrıca Mehmet Ekici şampiyon yapacak demedim almazsan Mehmet'i en sonunda kimse gelmeyecek ve bu orta saha ile şampiyon olmayacağın kesin.Gelirse katkı sağlar bir nebze,şampiyon eder mi belli olmaz ama şansını yükseltir.
    |
    |

• Çavuş
    97 Mesaj

Katılıyorum sana Aatıf'a yapılan uygulama yanlış adam daha yeni geldi bu takımda Selçuk 10 yıldan fazla top oynadı Serdar ve Krasic gibi adamlar yıllarca yattıkları yerden para aldılar Aatıf ise süre aldığı zamanlarda skora direkt katkı sağladı buna rağmen gönderilmek isteniyor
    |
    |
    Naledolası Kanal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Hayır aatıf ne olacağını sanıyor ki, bu transfere engel olup takımda kalırsa taraftardan tepki görmeyecek mi ? Belki göstermemiz yanlış ama fedakarlık yapıp takımın buna ihtiyacı var diyerek uzatmadan gitmesi lazımdı.
    |
    |
    |
    |
    Futbolculara mobbing uygulanmasina karşıyım fakat maaş olarak muhtemelen bizdeki parayı alacak, 30 yasina gelmissin son demlerin artık. Gitmezse 3 sene curuyecek vasat bir maasla.

Orijinalden alıntı: K U N

Ciru h.o

belki sezon sonu gelir
    |
    |

Mehmet Ekici duran topçusu Lens iyi serbest Vuruş atıyor Lens sakatlanırsa Ekici atar serbest vuruşları 😀
    |
    |
    RiorraW kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aatifin dediğiniz penceresinden bakarsınız doğru. Ama şöyle de bakmak lazım Aatif bizde yedek. Yeni transferler geldikçe forma bulması zorlasacak. Tekrardan UEFA kadrosuna yazılma ihtimali de düşük. Kendisi oynamak istiyorsa ayrılmak durumunda. Ben ayrica Aatifin şehirden dolayı ayrılmak istemediğini düşünüyorum. Bu yüzden biraz daha tepkiliyim. Örneğin Basaksehir veya Kasımpaşa olsa kabul ederdi. Bu benim fikrim tabii. Belki de ciddi manada armaya aşıktır sizin dediğiniz gibi. Fenerbahçe için oynuyordur.

Oyuncuların mal gibi kullanılmasına karşıyım tabii ama bu yoklukta, FFP gibi oyuncu satmadan alamazsın sınırlaması varken mecbur bu tarz hamleler.

Dediğiniz gibi Aatif bizim ayarimizda değil. Çok yavaşlatiyor oyunu. Zaten bu planımız devam edecekse Aatifin bu oyun içinde yeri yok. Ha sempatikte buluyordum. Ama hem Fenerbahçe için , Hem TS için, Hem Ekici için hemde kendisi için çok doğru takas bu. Bu takasa taş koyarsa ben Azizin hiç olumlu bakacağını sanmıyorum Aatifa. Önüne taş koyacaktir. Zaten istediği derbi heyecanını falan da yasattirmazlar ona bu durumdayken. Ki taraftarda çok tepki gösterir kendisine. Çünkü tüm taraftar farkında Ekici'ye çok ihtiyacımız olduğunu. Hem de 5-6 sene üst düzey katkı verebilecek bir Ekiciye..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caner-Medley -- 7 Ocak 2017; 14:25:22 >
    |
    |
    Naledolası Kanal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1035 Mesaj

mobbing e karsiyim de bari nasil sosyalistsin sen o kadar para alıyorlar mobbing koymaz onlara
    |
    |
    Fyodor Dostoevsky kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Fenerbahçe S.K
  • Yarbay
    2316 Mesaj
    senelerce Sivas'da yaşayan adam, Trabzona gitmek istemiyorsa arkasında başka sebepler ararım. Heleki bizde aldığı paradan daha aşağı para almayacağı kesin. Burada kalmak istemesinin sebebi ancak ve ancak Fenerbahçe'den para koparmak olabilir. Bunu yaparsa onu dışlamayan taraftar da adam değildir, kimse mobbing falan demesin bana. Alıyosun 1.4 maaş, trabzon sana verecek en kötü şartlarda 1.5 milyon euro maaş. Burada oynayamayacaksın zaten, oraya git Ersun seni oynatacak nasılsa bu kadar istediğine göre. Haksızsam söyleyin. Ama bana gelip de futbolcu köle değil, futbolcu mobbing falan filan masal anlatmayın.
    |
    |

HızlıCevap
Reklamlar
SEO
haberler
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.