Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2775. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
70.587
Cevap
163
Favori
1.809.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27732774277527762777
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Giroud kariyer zirvesini yaşarken Fenerbahçe'ye gelecek yani? Gülerler buna. Ne saçma haber yapıyorlar.
  • madrid maçını izliyorum 4-0 hala önde basıyorlar rakibe nefes aldırmıyorlar,ersun yanal zamanı topal-emre-meireles ile önde basıp topu kapıp meireles ve emre'nin nokta atışı pasları ile kontradan sow-emenike-kuyt ile gol attığımız zamanlar geldi aklıma yine
  • NBA de bile adamlara sorulmuyor takasta. Burda çakma Robbenin keyfini bekliyoruz. NBA deki mobbing olmuyor burada mı oluyor. Aynı para veriliyorsa gitmek mecburiyetinde Atıf.
  • Transfer dönemi bitsede saçma sapan yalan haberlerden kurtulsak.Kabak tadı veriyor artık .Aatıf gitmemekte diretirse tüm taraftarın nefretini kazanır.Sivasta oynayan adam trabzonu beğenmiyor.
  • Aatıf adamdır. Bu takımı bırakmak istemeyen oyuncudan nefret eden heriflerde takımı bir yerine takmadan defolan naniye aşıktır eminim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Icefyre

Giroud kariyer zirvesini yaşarken Fenerbahçe'ye gelecek yani? Gülerler buna. Ne saçma haber yapıyorlar.

Herife çöp demiyorlar mıydı hatta yedekten girip atmaya başlayınca baya şaşırıyordu arsenal taraftarı. Ne ara zirve yaptı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hersh H kullanıcısına yanıt
    Hayır doğru diyorsun bende benzer düşüyorum kesinlikle faydalı olur ama burda 500 bin için çingene pazarlığı yapan bence TS normal şartlarda bence bu tarz futbolcularda bonservis 6 aylık maaslarini geçmemeli ve oyuncuyla devam etmek istiyorsan 1 sene kala sözleşme yenilenmeli bu şekilde hem futbolcu seneye sözleşme kaygısı ile başlamaz. 6 ay kalmış ya futbolcunun istediği parayı ver sözleşme uzat ya da 300 500 binin pazarlığını yapma futbolcunun istediği takıma ver sene sonu serbest bu futbolcu. Paralel şeyleri dusunsekte bu transfer parasal konuda tikaniyorsa ben TS yi suclarim
  • Hay ağzın bal yesin ne kadar güzel açıklamışsın.
  • Garry Rodrigues i almış gs
  • Arkadaşlar kadro yazıyorsunuz iyi hoş ama anlamadığım bişey var Mehmet Topal ı harcamissiniz bu kadar çabuk nasıl harcıyorsunuz? Bize ilaç resmen kaç yıldır. Defansif anlamda tabi.
  • Ekiciyi aldık mı almadık mı şimdi ne oluyor anlamıyorum
  • Oğlum geliyo demediniz mı,nerde bu adam
  • Aatıfı yedirmeyiz

(~°○°)~ oooo Aatıf reyiz ~(°○°~)
  • Mr. Pink kullanıcısına yanıt
    o değil de jesusun bakışı beni bitirdi
  • Aatıf yerine Burhan Eşer'i alsaydık keşke
  • sommet de la montagne kullanıcısına yanıt
    geçen akrep vuruşuyla bir gol attı onu diyor herhalde arkadaş.
    arsenal taraftarı giroud ismini pek sevmez. ağır ve yeteneksiz olduğunu söylerler ama bu adam bizim seviyemizde çok üst düzey kalır.
    fiziği falan da çok iyi her inen topu gol yapar türkiyeye gelse.
    ama para yok pul yok daha ekiciyi bile bitiremeyen gönetim arsenalın kapısını bile çalamaz giroud için.
  • ..............volkan...............

şener....kjyer......skartel....hasan

........topal.........ekici........

....lens........rvp........sow.....

.............fernandao..............

Ekici gelse razıyım, bir de şu müzmin sakat rvp oynasa yetecek ama...Zor baksana yine takım Antalyada dar alanda maç yapıyor, beyefendi ayrı çalışıyormuş..

yada Kjyer i iyi paraya satsak..

..............volkan................

şener.....topal.......skartel.....??

..............josef.................

......ekici............ben arfa......

....lens...................??......

............sow (fernandao )........
  • Sow baba adamdır

• ⚽️ Fenerbahçe-Denizlispor
    📅 8 Ocak Pazar
    📍 Akdeniz Üniversitesi Stadı
    🕖 19:00
    📺 FBTV HD
  • aatıfın durumunu iyi anlıyorum ben,zamanında ayvalıkta yazlık ortamında geniş ailedeki zekai ve ulan istanbuldaki karlos'unda olduğu bir arkadaş grubumuz vardı,hayatımda geçirdiğim en güzel günlerdi her gün normalde binemeyeceğim arabalarda geziyorduk,her gün paralı plajlardaydık, akşam gece klüpleri ve barlarda yanımızda normalde benimle muhattap olmayacak güzel tatile gelen manken kızlar ve ayvalığın zengin yazlıkçı kızları vardı,o ortam hiç bitmeyecek gibi geliyordu ama sonbahar geldi onlar istanbula ben izmire döndüm ama hayatımda geçirdiğim en güzel 2 aydı.Aatıfta şimdi böyle yeni bir ortama girdi rvp,skrtel gibi yıldızlar büyük bir taraftar kitlesi rüyada gibi şu anda ve ayrılmak istemiyor.
  • 
Sayfa: önceki 27732774277527762777
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.