Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2631. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84.453
Cevap
275
Favori
2.174.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26292630263126322633
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu ntv spor u ne zaman açsam ispanya ligi maçı var. Allah tan bu sene digiturk aldı ihaleyi. Ne yayınlayacaklar bu sene merak ediyorum. Full basket maçları izleriz heralde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maç günü geldi acayip heyecanlıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Şu ntv spor u ne zaman açsam ispanya ligi maçı var. Allah tan bu sene digiturk aldı ihaleyi. Ne yayınlayacaklar bu sene merak ediyorum. Full basket maçları izleriz heralde.

Ben ne zaman ntvspor'u açsam ya tenis çıkıyor ya da voleybol.
  • foruma ne oluyor ya

https://hizliresim.com/lykNLg
  • fener gol gol gol fener gol gol gol
  • umarım bu gece ibrahimoviçin parası çıkar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gol yemeden alınacak farklı galibiyet Robben transferini hızlandıracaktır, bu gece çifte sevinç bekliyorum.

Kumpasçı,iftiracı, hak yiyiciler buraya kadar BU GÜNEŞ İLLAKİ DOĞACAKTI.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jenas

quote:

Orijinalden alıntı: OPM

Ziegler.

Ziegler için çok şey söyleyebilirim, çok iyi bir insan olduğunu düşünüyorum, böyle futbolcuları getirmek lazım takıma, şampiyonluğu kaçırdığımız zaman ağlamasını da unutamam. maç içinde takım arkadaşlarıyla ya da hakemlerle tartıştığını hiç görmedim. Galatasaray'a attığı golde gözündeki hırsı ve sevinci görmüştüm. Şimdi nerede ne yapıyor bilmiyorum ama iyi bir yerdedir ümidiyle sözümü kesiyorum. Cut!

Sonuna kadar katılıyorum size hocam. Fotoğrafı görünce aklıma geldi Zıegler duygulandım. Belki çok kaliteli bir oyuncu değildi. Çıkıp müthiş bındırmeler yapmazdı. Ama işini yapan adam gibi adamdı. Sow'un rovasata golunde ısrarla topu takip edip yaptığı orta, Galatasayara attığı gol ve dediğiniz gibi ağladığı görüntüler. Kalbimizde özel bir yeri olacak. Umarım dediğiniz gibi iyi yerlerdedır. Keşke böyle yabancıları sık sık bulsak ve değerlerini bilebilsek.

• Alev alev ha her yer yaniyor
    Benim kanim sari lacivert akiyor.
    Ay ay ay ay yer gök inliyor.
    Kaldir kaldir ellerini fener geliyor

Duygulandim la..

• Aç Kapıyı Veysel Efendi Fenerin Maçı Var !

• quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

quote:

Orijinalden alıntı: jenas

quote:

Orijinalden alıntı: OPM

Ziegler.

Ziegler için çok şey söyleyebilirim, çok iyi bir insan olduğunu düşünüyorum, böyle futbolcuları getirmek lazım takıma, şampiyonluğu kaçırdığımız zaman ağlamasını da unutamam. maç içinde takım arkadaşlarıyla ya da hakemlerle tartıştığını hiç görmedim. Galatasaray'a attığı golde gözündeki hırsı ve sevinci görmüştüm. Şimdi nerede ne yapıyor bilmiyorum ama iyi bir yerdedir ümidiyle sözümü kesiyorum. Cut!

Sonuna kadar katılıyorum size hocam. Fotoğrafı görünce aklıma geldi Zıegler duygulandım. Belki çok kaliteli bir oyuncu değildi. Çıkıp müthiş bındırmeler yapmazdı. Ama işini yapan adam gibi adamdı. Sow'un rovasata golunde ısrarla topu takip edip yaptığı orta, Galatasayara attığı gol ve dediğiniz gibi ağladığı görüntüler. Kalbimizde özel bir yeri olacak. Umarım dediğiniz gibi iyi yerlerdedır. Keşke böyle yabancıları sık sık bulsak ve değerlerini bilebilsek.

reto adamdır. Adam kiralık geldi resmen bizden biri oldu. oyununuda beğenirdim. hırslıydı yüreğiyle oynuyordu hiç yoksa

• quote:

Orijinalden alıntı: TheHorse

Aç Kapıyı Veysel Efendi Fenerin Maçı Var !

bu akşam maç kaçta kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Şu ntv spor u ne zaman açsam ispanya ligi maçı var. Allah tan bu sene digiturk aldı ihaleyi. Ne yayınlayacaklar bu sene merak ediyorum. Full basket maçları izleriz heralde.

Tenis, Voleybol ve Plaj Voleybolu

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtrhn

Epic Fail'dan başka bir oyuncu tipi canlanmıyor kafamda. Sow yerine Epic Fail yazıyorum. Sow sadece top yaklaştığında koşuyor. Burada analiz yazarım ama insanımız düz kafa olduğundan gerek yok. Ben Sow'a artık katlanamıyorum, yani bunu dedirtecek kadar bıktım.
    Duygusal bakmaya gerek yok, Sow toptan uzak bir oyuncu, ha kordinasyonla tekniği ayıramıyorsanız bir şey diyemem.

Dostum topla koordinasyonu en iyi futbolculardan biri Sow türkiye liginde. Tekniğide profesyonelliğide insanlığıda herkes tarafından beğeniliyo. Sadece iyi insan olduğu için sevmiyo yanlız tarafdar o nu. Ama bu senin düşüncendir saygı duyuyorum lakin bambaşka düşünceleri paylaşıyoruz. Yaptığın yoruma olan tepkiye bakılırsa hemen hemen her 10 kişiden 9 u da benimle aynı fikirde.
  • Gönül ister 3-0 ama 1-1 yada 2-2 bitecek.

• Büyük gün geldi.

• vitor reis kullanıcısına yanıt
    21:00'de hocam
  • Kaldı 9 saat.

• 
Sayfa: önceki 26292630263126322633
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.