Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2630. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84.454
Cevap
275
Favori
2.174.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26282629263026312632
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlarım kardeşlerim Dt alıcısıyla bu maçı seyredebileceğimiz bi kanal yok mudur bakalım araştıralım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stygián

Herkes rüyasında görmüş ben de gördüm.60li dakikalara 0-0 girmiştik pozisyon yonunden son derece kisir bi macti

yemin ederim aynı rüyayı gördüm.
  • Caner niye oynamıyor arkadaşlar. Cezalı değil sanırım.. GEçen eleme maçında Arsenal maçında Ersun Yanal oynatmamıştı, Kadlec oynamıştı 3-0 yenilmiştik..
  • 3-1 kazanacağız

• Bugün namazlarımızda dua etmemiz gerekiyor.Büyük maç
  • Shaktarı eleyelim sonra eleniyorsak elenelim yeter ki şu çingene CL göremesin.

Acayip uyuz oluyorum buna çok sinsi bir tip
  • Günaydın RVP ve Nani'li takımın taraftarı. Bugün Shaktar'a dar edeceğiz sahayı!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi anlamadığım şey şu

Adamlar diyolarki uzun zamandır şl gidemiyosunuz sanki kendimizden gidemiyoruz vu nasil bi mantik?

• quote:

Orijinalden alıntı: tonbalıklı

Abi anlamadığım şey şu

Adamlar diyolarki uzun zamandır şl gidemiyosunuz sanki kendimizden gidemiyoruz vu nasil bi mantik?

Lucescu adam olsaydı her Türk takımına bir ciklet yapıştırmazdı. Kazanacagız bugün bu maçı 1-0 yada 2-1.

• quote:

Orijinalden alıntı: Leonard Snart

quote:

Orijinalden alıntı: tonbalıklı

Abi anlamadığım şey şu

Lucescu adam olsaydı her Türk takımına bir ciklet yapıştırmazdı. Kazanacagız bugün bu maçı 1-0 yada 2-1.

Çok haklısın lucescu konusunda her zaman böyle bu adam

Allahın izniyle kazanacağız

• iki gol farkla kazanacağımız maça sayılı saatler kaldı.

• Bugun gunlerden Fenerbahçe

• Kazanacagız diyip karsı takıma gol yazan arkadaslar lutfen yapmayın. Mazallah bir seyi tekrarlarsan gerçek olur.

3-0 olsun bizim olsun. Olmamasi için neden yok olması için sebep çok.

• quote:

Orijinalden alıntı: ugacomtr

aksam farklı galibiyet alirsak orada rahat ederiz. burada gol yemez oradada 1 gol atarsak bu iş biter.
    sonrasında da yeni transferler.. sırf yeni transferler gelsin diye yenmeyi istiyorum. burada 3 orada 2 atsak offfffff......

Yalnız uçuk senaryolar hazırlamışsın hep en zor ihtimalleri yazmışsın. Hatta burda 5 yesek gidip orda uzatmanın son saniyesinde 6 atıp galip gelsek bitiş düdüğüyle hunharca sahaya koşup bütün takımı omuzlara alıp onuncu yıl marşlarıyla istanbula girsek ne güzel olur dimi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Agger

Birde arka sayfalarda vardiya drogba 17 gol rvp bir gol bile atamadi

Nedir bu ya

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sâwyer

quote:

Orijinalden alıntı: ugacomtr

aksam farklı galibiyet alirsak orada rahat ederiz. burada gol yemez oradada 1 gol atarsak bu iş biter.
    sonrasında da yeni transferler.. sırf yeni transferler gelsin diye yenmeyi istiyorum. burada 3 orada 2 atsak offfffff......

Yalnız uçuk senaryolar hazırlamışsın hep en zor ihtimalleri yazmışsın. Hatta burda 5 yesek gidip orda uzatmanın son saniyesinde 6 atıp galip gelsek bitiş düdüğüyle hunharca sahaya koşup bütün takımı omuzlara alıp onuncu yıl marşlarıyla istanbula girsek ne güzel olur dimi?

Hayali bile mukemmel abi dusunsenize

MÜKEMMEL

• http://www.theguardian.com/football/2015/jul/27/brazil-midfielder-fred-failed-drugs-test

Fred'e yapılan testte diuretic hydrochlorothiazide adlı madde çıkmış. 2. testin sonucu bugün açıklanacakmış eğer pozitif çıkarsa uzun bir ceza ile karşı karşıyaymış kendileri.

Yanlış çevirmediysem bu şekilde.
  • 
Sayfa: önceki 26282629263026312632
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.