Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2632. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84.453
Cevap
275
Favori
2.174.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26302631263226332634
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar akşamada doğru maç linklerini sizlerle paylaşacağım. 18.00' dan sonra pm atarsanız linkleri siz renktaşlarıma verebilirim. İyi Günler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maça kısa bir süre kala, Shakhtar Donetsk'in taktik analizini paylaşayım. Faydalı olur.http://t.co/v2RCBSMsC2
  • auToeXec_ kullanıcısına yanıt
    Puahahahahaha
    Amma güldüm ya halada gülüyorum
    Allahda seni güldürsün ne diyim adam o kadar güzel özetlemişki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • la reto reto dediniz bu eğlenceli video denk geldi
    şu an işviçre 1. lig takımında oynuyor

https://www.youtube.com/watch?v=ctu98nourKw

bundada bindirme yapıp golünü atmış :D

bu akşamki maç skoru 2-0 diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: auToeXec_

İnsan acıyamıyor bile lan :D

• hocanın sesi çok tahrik edici değilmi acayip sexi sesi var

• quote:

Orijinalden alıntı: Henry Cavill

hocanın sesi çok tahrik edici değilmi acayip sexi sesi var

Havalar da ılıdı diyecem ama acayip sıcak şu sıralar her yer.

• Rakip topu aldığında pres yapmayı bırakmazsak ve kanatları verimli kullanırsak gol sorunumuz olmaz. Sanırım 70 den sonra persie de sahada görebiliriz. Açıkçası bu maç diego nani ve fernoandao ya büyük iş düşüyor. her şey yolunda giderse rahat bir galibiyet neden olmasın
  • Beyler lig TV haber yapmış shaktarlı Fred dopingli çıkmış verildi mı bilmiyorum ama

http://www.ligtv.com.tr/haber/shakhtarda-buyuk-sok-yildiz-oyuncuda-doping-cikti

• Maç günü geldi çattı umarım iyi bir sonuç alır bazılarını da sevindirmeyiz.
  • Bugün herkesi susturmamız için büyük fırsat var elimizde,ŞL büyük bir turnuva bu maçı alamazsak gitmeyelim zaten. Taraftarımız bunu haketti,oyuncularımızda istekli çıkmalı maça. Şu maçı yenersek rakiplerimizi lig için ciddi bir korku salacaktır. Takımımızın büyüklüğü böyle maçlarda belli olur ve ben inanıyorum ki eleyeceğiz o shakhtar'ı !!! avrupa ligi falan istemiyorum artık, bize ŞL yakışır FENERBAHÇEMİZE !!!
  • Büyük gün, Allah utandırmasın iyi futbolla istediğimiz sonucu alırız inşallah. Başarılar Fenerbahçem...

• beklemedeyız :)
  • Bizim yönetim fenerin elenmesi halinde gelecek 10m euro ya göre hesap yapmıştır kesin

• Başarılar Fenerbahçem her ne kadar statta olamasakta televizyon başında milyonlar arkanızda, utandırmayın bizi.
  • Büyük gün geldi. Tam 700 gün sonra Avrupa arenasına dönüyoruz. Bu güzel taraftara hakketmediği şeyler yaşatıldı. 2 sene özlem içinde bırakıldı. Sağolsun basketbolcularımız geçen sene bize Final Four'u yaşattı. Avrupa özlemimizi dindirdi. Onlarında tekrar yüreğine sağlık. Shaktar maçına gelince belki tarihimizin en önemli maçlarından biri. Uzun bir aradan sonra Devler Arenasına dönüşün ilk anahtarı. Belki çekilebilecek en zor rakibi çektik. Çok hazır durumdalar ve takım olabilmiş bir vaziyetteler. Ama futbol bu kağıt üzerinde oynanmıyor. Bizim tek yapmamız gereken istemek ve inanmak. Malzemecisinden , sahadaki oyunculara kadar hep birlikte olup inanmak başarının kaynağıdır. Shaktarında tıpkı bizim gibi ön tarafı çok kuvvetli . Hızlı oyunculardan ve sürekli ceza alanına giren oyunculardan kurulu. Eksik bulduklarında hızlı bir kontra atakla kaleye gidebilen oyuncular. Bunlar iyi yönleri . Ama bunlar daha genç oyuncular. Bizim 55 bin kişi ile oluşturacağımız taraftar gücü onlar üzerinde büyük bir baskı oluşturacak. Defans hattında ise önemli isim Kucher yok. Zaten savunması önemli isimlerden kurulu değil. Takım olarak iyi savunma yaptıkları için isimlerinin kötü olmasını kapatıyorlar. Ama karşılarında Fernandao , Nani , RVP , Sow gibi oyuncuları görünce hata yapabilme ihtimalleri var.Dediğim gibi bugün kesinlikle durmamalıyız. Gol mü yedik daha fazla bağırmalıyız Fenerbahçe diye. Bu maçı alacak kişi 12. Adamdır. Savaşalım , yenemeyeceğimiz takım yok. Allah utandırmasın. Yolunuz açık olsun çocuklar.

• quote:

Orijinalden alıntı: obiwanpazzini

Bizim yönetim fenerin elenmesi halinde gelecek 10m euro ya göre hesap yapmıştır kesin

Acaba kime zam yapsak diye düşünüyorlardır

• Fb Shaktarı yener diyen - versin
  • Borç batağında yüzer oyuncuya zam yaparlar,bedava stada konarlar,vergi vermezler,sürekli goygoy yaparlar,şike iddiaları yüzünden bizim yerimize avrupaya giderler ,sonra da burada fenerbahçe elenir paralar gelsin diye ağlarlar. Ben böyle düşmanlık böyle rezil taraftarlık görmedim arkadaş. Gerçekten fenerlinin fenerliden başka dostu yok.
  • h. ali ile çıkmaz umarım. sacma sapan kadro olusturmasın da ne olursa olsun... aşagıdaki kadroda 1 ya da 2 gol bulursak sousayi cikartip RVP alırsa süper olur. aboww. diego sow rvp nani ferno dagitir..!

volkan

gg kjaer alves caner

sow topal sousa nani

diego

fernandao
  • 
Sayfa: önceki 26302631263226332634
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.