Şimdi Ara

Fenerbahçe 2013/2014 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.031
Cevap
57
Favori
548.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yahu transfer diyorsunuz 10 adam yolluyorsunuz 10 adam alıyorsunuz birde ücretleri falan siz belirliyorsunuz , fmde bile daha zor
  • Stopere Ogbonna,Ortaya Meireles ve Cristian'ı satıp Gökhan İnler,Kanata en kötü Valbuena(forvet arkasıda oynar),forvetede Aubameyang,Dzeko yada Emenike alınsın yeter
  • quote:

Orijinalden alıntı: S

Paulinho'nun menajeri Fenerbahçe ile görüştüklerini söylemiş Sport TV'de, onca orta saha oyuncumuz varken gereksiz, Aykut hoca bi' vazgeçemedi şu defansif oyuncu sevdasından.

Hocam nasıl bir adam Paulinho? Ben Fm'den adını biliyorum, onun dışında pek bir fikrim yok. Birde hatırladığım kadarıyla orta sahanın ortasında ve ofansif olarak oynuyordu. Siz defansif demişsiniz?
  • Şu ana kadar çıkan haberlerin içerisinde tek doğru olanı Dzeko. Fenerbahçe 15m € kadar çıkacak bu transferde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkstrom

Şu ana kadar çıkan haberlerin içerisinde tek doğru olanı Dzeko. Fenerbahçe 15m € kadar çıkacak bu transferde.

20m€ istiyorlar artık 5 için.
  •  Fenerbahçe 2013/2014 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları

Terry ve Belhanda için.

Fenerbahçe 2013/2014 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları

Sadece Terry.
  • Keşke FM hiç çıkmasaydı...
  • Aubameyang'i dortmund istiyo, keske bize gelse

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonyeja

quote:

Orijinalden alıntı: S

Paulinho'nun menajeri Fenerbahçe ile görüştüklerini söylemiş Sport TV'de, onca orta saha oyuncumuz varken gereksiz, Aykut hoca bi' vazgeçemedi şu defansif oyuncu sevdasından.

Hocam nasıl bir adam Paulinho? Ben Fm'den adını biliyorum, onun dışında pek bir fikrim yok. Birde hatırladığım kadarıyla orta sahanın ortasında ve ofansif olarak oynuyordu. Siz defansif demişsiniz?

Doğrudur hocam baş mevkisi orta saha Paulinho'nun ama Corinthians'da defansif önlibero olarak oynuyor.
  • Benim bildiğimPaulinho çift yönlü oynaysbilen bir CM oyuncusu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sol açık ve forvet arkası aldıkmı tamamdır bence transfer . belki bir stoperde olabilir
  • Fener'in ihtiyacı çok yönlü, top yapmasını bilen hücumcular ve sağlam bir stoper ile sol bek bana kalırsa. Orta saha göbeğinden ziyade ileri hat güçlendirilmeli, zayıfız orada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Raven

quote:

Orijinalden alıntı: gizayinanç

Geçen ara sezonda yok belhanda yok bilmemne dendi. Fener hangisini aldı değil. Hangisini alabilmeyi becerdi? bu yönetimle bırakın avrupadan futbolcu almayı üsküdar spordan bile oyuncu alamazsın. Galatasaray şimdiden başlamış Robben vs almak için girişimlerdeler. Bizimkilerin UEFA meselesi var. Demedi demeyin Şu UEFA durumu hayırlısıyla bir geçsin görücem ben Fenerin yöneticilerini. Galatasaray Transferler yapcak. BJK aynı şekilde transferlerde buluncak. Fener şunla bunla ilgileniyor dencek ama sonra """almayı beceremeyince""" gerek yoktu zaten bizim kadromuz sağlam diyerek taraftarı ayakta uyutmaya çalışçaklar.

"""<<<<<<Demedi demeyin bu yönetim devam ederse önümüzdeki yılda ya GS şampiyon ya da BJK şampiyon olcak. Fenerden bu kafayla hhhhiiççççç bişi olmaz.>>>>>>"""

uefa kupasını alırsak çok iyi transferler beklemiyorum ben zaten . dediğin gibi kadromuz iyi bakın uyefayı aldık diyecekler. ama benfica'ya elenirsek sadece tr kupası ile kalırsak (ki o bile zor bence ) o zaman görevde kalmak isteyen başkan taraftarı susturmak için 1 tane yıldız benzeri oyuncu alır taraftarı susturur , birazda tff'y yüklenir önümüzü kestiler filan diye tamam olayı başka yöne çekerler.
    ben bundan 4-5 ay önce kulübün gelirlerinin nerelere gittiğini yazmıştım , bu taraftar daha iyilerini hak ediyor diye ve bir çok kişi bana muhalif olmuştu ...

Herkez Fnerbahçe için uğraşmıyormu? bunun için çabalasınlar. Taraftarın gözünü boyamasınlar. Adam gibi yönetip adam gibi oyuncu alsınlar. Tamam Messi'yi alın diyen yok fakat adı sanı duyulmamış Salih gibi oyun kurucu ve sağlam oyuncular ihtiyaç var. Bakalım görcez bu yaz...

• Miy düşmüşken BURHAN eşer alınmalı bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny B. Goode

Fener'in ihtiyacı çok yönlü, top yapmasını bilen hücumcular ve sağlam bir stoper ile sol bek bana kalırsa. Orta saha göbeğinden ziyade ileri hat güçlendirilmeli, zayıfız orada.

aynen katılıyorum . kanatlarda oynayan oyuncuların hem teknik hemde çift yönlü olması gerek . bugün krasiç ve stoch, kuyt gibi hem geriye hem ileriye katkı için çabalasa en az onun yarısı kadar istekli ve azimli olsalar bugün çok farklı bir yerde olurduk . futbol artık sadece ne hücum neden savunmadır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciddi Kedii

Miy düşmüşken BURHAN eşer alınmalı bence

şaka mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Raven

quote:

Orijinalden alıntı: Johnny B. Goode

Fener'in ihtiyacı çok yönlü, top yapmasını bilen hücumcular ve sağlam bir stoper ile sol bek bana kalırsa. Orta saha göbeğinden ziyade ileri hat güçlendirilmeli, zayıfız orada.

aynen katılıyorum . kanatlarda oynayan oyuncuların hem teknik hemde çift yönlü olması gerek . bugün krasiç ve stoch, kuyt gibi hem geriye hem ileriye katkı için çabalasa en az onun yarısı kadar istekli ve azimli olsalar bugün çok farklı bir yerde olurduk . futbol artık sadece ne hücum neden savunmadır

bu konu da bilinçlenmeniz çok güzel renktaş

bende senin gibi düşünüyorum özellikle cardozo gibi bir forvet belhnada gibi bir kanat forveti (kanatlarda da oynuyor ) solbek ve stoper lazım

aldığımız bütün oyuncular salih gibi 2 yönlü olmalı

stoch krasiç ise asla bir kuytın çeyreği dahi olamazlar adamdaki hırs başka bişey tuncayda bile böyle hırs görmedimn

• quote:

Orijinalden alıntı: Silver Eagle

Benim bildiğimPaulinho çift yönlü oynaysbilen bir CM oyuncusu

aman ha oscardan başka brezilyalı istemez (ortasaha )

çok ağır bir oyuncu paulinho

bizim zaten kanatlarda da oynayabilen bir ortasahaya ihtiyacımız var
  • 1907 Medya
    Bir çok yabancı futbolcu menajerleri ile Fenerbahçe kulubune transfer gorusmesi için haber gonderiyor.

1907 Medya
    Yönetime önerilen futbolcular beklemeye alindi şuan tek hedef , Uefa Avrupa ligi.
  • Abi şu transfer olayını abartmayın biraz mantıklı düşünün.Fazla transfere hiç gerek yok.Transferlerde nokta atışlarına ihtiyacımız var.Bana göre;
    1 Stoper-Serdar Taşçı
    1 Sol bek-Ziegler yada Taiwo tarzında defansif olmalı
    1 Ofansif orta saha-Fernandes
    1 Forvet-Dzeko yada Emenike
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.