Şimdi Ara

Fenerbahçe 2013/2014 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.032
Cevap
57
Favori
548.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    gg-terry-egemen-hak(ziegler)
    y.toure
    salih-belhanda
    kuyt-suarez-sow
    TD:Löw

insallah boyle olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonyeja

quote:

Orijinalden alıntı: Silver Eagle

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetb34gfb

--------------marchetti------------------

gökhan----ciani---egemen----andre santos

---------emre--meireles----------

topuz--------salih-------lavezzi

--------------sow------------

Lavezzi'yi getirsinler Fenerium'u talan edelim

Ben buraya müstehcen fotoğraflarımı koyarım

lavezzi gelsin sokakta cıplak kosarım moruk ne dıyosuuz siz :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Belarius

volkan
    gg-terry-egemen-hak(ziegler)
    y.toure
    salih-belhanda
    kuyt-suarez-sow
    TD:Löw

insallah boyle olur.

Suarez 50 milyon euro yani imkansız

• quote:

Orijinalden alıntı: Black Raven

quote:

Orijinalden alıntı: Pozitron~

Şimdi ben de Emre,Meireles vs koyacağım uzayacak gidecek.Sidik yarıştırmaya gerek yok.Suarez'in yaptıkları belli bu saatten sonra onu alan kendine yakıştırıyordur derim.

Fenerbahçe 2013/2014 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları

tükürmüyor diyebilirsin , o zaman tükürmüyorsa öpücük atıyor

Şubat 1985.
    yer ali sami yen
    Galatasaray ile Antalyaspor karşılaşır.
    Şampiyonluğa oynayan sarı-kırmızılılar 2-1 yenik durumdadır.
    Son dakikalarda yardımcı hakemin kararını beğenmeyen, Galatasaray’ın takım kaptanı Fatih Terim, küfreder.
    Yardımcı, hakemi yanına çağırarak olayı aktarır.
    Hakem de Fatih Terim’i kırmızı kartını göstererek sahadan ihraç eder.
    Vay efendim sen misin, sahadan atan.
    Okkalı bir tükürük, hakemin suratına yapışır. Herkes donar kalır.

hasan şaş
    1999
    SAKARYASPOR ile oynanan Türkiye Kupası maçından sonra yapılan doping kontrollerinde, yasaklı madde kullandığı tespit edildi. 6 ay ceza aldı

2 Mayıs 2006
    TAKIM arkadaşları Necati Ateş, Volkan Aslan ve Sabri Sarıoğlu ile birlikte Türkiye Kas Hastalıkları Derneği yararına Zeytinburnu Olivium Center?da düzenlenen imza gününe katılan Hasan Şaş, çıkışta özel otomobiliyle kaza yaptı. Kendi kullandığı otomobiliyle Lokman Ekinci adlı 13 yaşında bir çocuğun sağ ayağını ezen Hasan, paniğe kapılıp olay yerinden kaçarken, yaralı çocuk da alışveriş merkezinin görevlileri tarafından Zeytinburnu Avrasya Hastanesi?ne kaldırıldı. Sağ ayak tarak kemiği kırılan Lokman Ekinci?nin aile fertleri, Hasan?dan şikayetçi olmadı. Ancak, olay polise intikal ettiği için, hakkında kamu davası açılan Galatasaraylı futbolcu, polis tarafından aranmaya başladı. Hasan ertesi gün Zeytinburnu Merkez Karakolu?na giderek ifade verdi. Bu arada Hasan'ın, 1998 yılında da Ankara?da arkadaşının aracıyla 12 yaşındaki Cemal Kaymakçı adlı bir çocuğa çarparak hafif yaralanmasına sebep olduğu belirtildi.

3 Ekim 2006
    İSTANBUL polisinin düzenlediği "Barbie Operasyonu" kapsamında tanık olarak İstanbul 11. Asliye Ceza Mahkemesi'nde ifade veren Hasan Şaş, mahkemedeki aşırı rahat tavırları ve çıkışta gazetecilere yağdırdığı hakaretlerle dikkat çekti. Hasan Şaş ifadesinde, "Ankara'dan misafirler gelmişlerdi. Gelen misafirler kadına ihtiyaçları olduğunu söylemişlerdi. Amcamın oğlu Necati de telefonumu alarak Dinçer adında birini aramış. Benim bundan daha sonra haberim oldu. Onlarla para karşılığı beraber olmuş değilim" dedi. Hasan Şaş, hakimin "Mağdur kadınları tanıyor musunuz?" sorusuna "Tanımıyorum" diye cevap verdikten sonra gazetecilere dönerek, "Maçlardan tanırım" dedi ve güldü. Hasan, adliye çıkışı, "Maçtan tanırım dediniz. Ne maçı bu?" sorusunu soran bir gazeteciye, "Sana buradan bir kafa koyarım" diye bağırdı ve ardından "Salaklar" dedi.

1996-97 SEZONU
    Ayhan Akman (Gaziantepspor).....Yasaklı madde: Anabolik Steroid-Metenolone.....Ceza: 6 ay

1998-99 SEZONU

Murat Erdoğan....Yasaklı madde: Anabolik Steroid-Metenolone.....Ceza: 6 ay (2003 yılında galatasaray'a transfer olmuştur kendisi )

bu futbolcuların bu eylemleri gerçekleştirmesi ne seni bağlar neden başka bir taraftarı . oyuncuların kişiliklerinden ziyade sportif olarak takıma katkılarını düşünüyoruz . ama sen farklı düşünüyorsan yukarıdaki örneklerle seni başbaşa bırakıyorum .

AYRICA BANA EMRE'NİN VUKUATLARINI , RAUL'UN YAPTIKLARINI VS VS VS YAZMANA GEREK YOK BEN HEPSİNİ BİLİYORUM BENİM İÇİN SAHA İÇİNDE TAKIMA KATKILARI ÖNEMLİ ...

Aga bu nedir ? Vur dedik oldurmussun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Geçen ara sezonda yok belhanda yok bilmemne dendi. Fener hangisini aldı değil. Hangisini alabilmeyi becerdi? bu yönetimle bırakın avrupadan futbolcu almayı üsküdar spordan bile oyuncu alamazsın. Galatasaray şimdiden başlamış Robben vs almak için girişimlerdeler. Bizimkilerin UEFA meselesi var. Demedi demeyin Şu UEFA durumu hayırlısıyla bir geçsin görücem ben Fenerin yöneticilerini. Galatasaray Transferler yapcak. BJK aynı şekilde transferlerde buluncak. Fener şunla bunla ilgileniyor dencek ama sonra """almayı beceremeyince""" gerek yoktu zaten bizim kadromuz sağlam diyerek taraftarı ayakta uyutmaya çalışçaklar.

"""<<<<<<Demedi demeyin bu yönetim devam ederse önümüzdeki yılda ya GS şampiyon ya da BJK şampiyon olcak. Fenerden bu kafayla hhhhiiççççç bişi olmaz.>>>>>>"""
  • Ciddi ciddi Suarez yazanlar var,vay arkadasBizim alabilecegimiz maksimum Edin Dzeko olur

• krasic kalıyormus ilk bomba geldi.
  • suarez size yakışır diyen arkadaşa az bile . biz futbolcuyu alıp ailemize katmıyoruz , kattıklarımız oluyor alex gibi , pvh gibi vs vs ama herkes takımda oynayan oyuncu süper karakterli olacak diye bişey yok. bir insan konuşmadan önce karşılıgında duyacagı lafı bilmeli ve ona göre konuşmalı
  • Suarez gibi utopik isimleri bu konuya yazmayin bi zahmet.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fidel Castro.

Suarez gibi utopik isimleri bu konuya yazmayin bi zahmet.

mesele suarez'in imkansız olup olmaması değil , mesele kişiliği ile fenerbahçe taraftarına laf sokmaya çalışanların kendi futbolcularına bakmaması ....
  • Bakalım gerçekten kimleri alacağız çok merak ediyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sevinckan_216

Ciddi ciddi Suarez yazanlar var,vay arkadasBizim alabilecegimiz maksimum Edin Dzeko olur

Dzeko gelsin FSM den atlarım Boğaz Köprüsü'nün ayağından çıkarım

• quote:

Orijinalden alıntı: gizayinanç

Geçen ara sezonda yok belhanda yok bilmemne dendi. Fener hangisini aldı değil. Hangisini alabilmeyi becerdi? bu yönetimle bırakın avrupadan futbolcu almayı üsküdar spordan bile oyuncu alamazsın. Galatasaray şimdiden başlamış Robben vs almak için girişimlerdeler. Bizimkilerin UEFA meselesi var. Demedi demeyin Şu UEFA durumu hayırlısıyla bir geçsin görücem ben Fenerin yöneticilerini. Galatasaray Transferler yapcak. BJK aynı şekilde transferlerde buluncak. Fener şunla bunla ilgileniyor dencek ama sonra """almayı beceremeyince""" gerek yoktu zaten bizim kadromuz sağlam diyerek taraftarı ayakta uyutmaya çalışçaklar.

"""<<<<<<Demedi demeyin bu yönetim devam ederse önümüzdeki yılda ya GS şampiyon ya da BJK şampiyon olcak. Fenerden bu kafayla hhhhiiççççç bişi olmaz.>>>>>>"""

uefa kupasını alırsak çok iyi transferler beklemiyorum ben zaten . dediğin gibi kadromuz iyi bakın uyefayı aldık diyecekler. ama benfica'ya elenirsek sadece tr kupası ile kalırsak (ki o bile zor bence ) o zaman görevde kalmak isteyen başkan taraftarı susturmak için 1 tane yıldız benzeri oyuncu alır taraftarı susturur , birazda tff'y yüklenir önümüzü kestiler filan diye tamam olayı başka yöne çekerler.
    ben bundan 4-5 ay önce kulübün gelirlerinin nerelere gittiğini yazmıştım , bu taraftar daha iyilerini hak ediyor diye ve bir çok kişi bana muhalif olmuştu ...

• quote:

Hocam bir tarafımızdan uydurmuyoruz herhalde haberi, yazmayın da ne demek? Transfer haberleri için açtığınız bir konu değil mi bu? Bende Fenerbahçe Yönetim Kurulun'da konuşulan haberi burada sizlerle paylaştım. Başkanın Suarez'i transfer etmek istediği haberini. Bence burada sorun transfer haberini bile baltalamaya çalışan gereksiz insanlar.
  • Volkan
    Gg-Benatia-Taşçı-Hasan Ali
    İnler-Salih
    Feghouli-Belhanda
    Sow-Mandzukic

Şöyle bir kadro yapsalar fena mı olur

• quote:

quote:

Hocam bir tarafımızdan uydurmuyoruz herhalde haberi, yazmayın da ne demek? Transfer haberleri için açtığınız bir konu değil mi bu? Bende Fenerbahçe Yönetim Kurulun'da konuşulan haberi burada sizlerle paylaştım. Başkanın Suarez'i transfer etmek istediği haberini. Bence burada sorun transfer haberini bile baltalamaya çalışan gereksiz insanlar.

Suarezin istenmesine lafim yok cpk abartildi haberi verirsin ama üstüne bu kadar konuşulmasi gereken gerceklikte bi konu degil bence.

• quote:

quote:

quote:

Suarezin istenmesine lafim yok cpk abartildi haberi verirsin ama üstüne bu kadar konuşulmasi gereken gerceklikte bi konu degil bence.

Konuşanların tamamı küçümseme ve aşağılama çabası içinde olan Galatasaraylı taraftarlar. O yüzden bu tarz yorum yapan arkadaşları ciddiye almamak gerekiyor.

• quote:

gelecek sezon %95 bayern de olacak çünkü guardiola hareketsiz forvetleri hiç sevmez gomez falan olmaz diyormuş
    ve istediği oyuncuların başında da suarez varmış
  • Dzeko gelse mükemmel olur ama büyük ihtimal Dortmund a gidecek ama :(

• Paulinho'nun menajeri Fenerbahçe ile görüştüklerini söylemiş Sport TV'de, onca orta saha oyuncumuz varken gereksiz, Aykut hoca bi' vazgeçemedi şu defansif oyuncu sevdasından.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.