Şimdi Ara

Fener'e yakınlaşmaya çalışmamızın sebebi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fikret Başkan seneye büyük ihtimal ligin ilk yarısı saraçoğlunda oynamak isteyecek.Eğer herhangi bir çıkar gözetilmiyorsa çok saçma bir açıklama çünkü :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yok oyle bir sey adam geldigi gun demedi mi zaten ben dostluklar kurmaya geldim diye yarin bir gun gs camiasina da ayni tutumu gosterecektir

• halısaha mı bu birader 19.00-21.00 kiralansın, vermeyiz stad falan

• quote:

Orijinalden alıntı: potur

Yok oyle bir sey adam geldigi gun demedi mi zaten ben dostluklar kurmaya geldim diye yarin bir gun gs camiasina da ayni tutumu gosterecektir

Göstermez kardeşim bunun dostlukla alakası yok.Dostlukta rakibini tebrik edersin şampiyon oldu diye.Gidip iç meselesine TFF ile olan sıkıntısına,cezasına karışmazsın bize ne,kime ne?

Sana kızan Gs'liler çok haklı çünkü çok taraflı düşünüyorsun şu açıklama bizim için herhangi bir çıkar içermiyorsa saçmalığın daniskasıdır

• Bu açıklamayı eleştirip de sonra niye hep magduruz demeyin.

Fenerbahçe Beşiktaş lobisi kuruluyor işte

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiyahiForvet1903

quote:

Yok oyle bir sey adam geldigi gun demedi mi zaten ben dostluklar kurmaya geldim diye yarin bir gun gs camiasina da ayni tutumu gosterecektir

Göstermez kardeşim bunun dostlukla alakası yok.Dostlukta rakibini tebrik edersin şampiyon oldu diye.Gidip iç meselesine TFF ile olan sıkıntısına,cezasına karışmazsın bize ne,kime ne?

Sana kızan Gs'liler çok haklı çünkü çok taraflı düşünüyorsun şu açıklama bizim için herhangi bir çıkar içermiyorsa saçmalığın daniskasıdır

Cikar var evet hemdenon numara bir cikar var anlayana cok guzel bir cikar var

• quote:

Fikret Başkan seneye büyük ihtimal ligin ilk yarısı saraçoğlunda oynamak isteyecek.Eğer herhangi bir çıkar gözetilmiyorsa çok saçma bir açıklama çünkü :)

geçen sene sezer'i aldığımızda da feneri külfetten kurtarınca da TEPKİYİ AZALTMAK için aynısı söylendi...
    yok öyle birşey.

seneye CL yada uefa+kupa+lig maçlarımız olacak.

3 günde bir aralıksız, haftasonları 2 maçı nasıl kaldırsın saraçoğlu? zaten zemini anca kendini yeniliyor. kısacası bu imkansız.
    yönetim gene saçmaladı.

HAK ARIYORLARSA :

PASSOLİG KONUSUNDA KONUŞSUNLAR!!

HAKSIZLIK BURADA!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: o3

quote:

Fikret Başkan seneye büyük ihtimal ligin ilk yarısı saraçoğlunda oynamak isteyecek.Eğer herhangi bir çıkar gözetilmiyorsa çok saçma bir açıklama çünkü :)

geçen sene sezer'i aldığımızda da feneri külfetten kurtarınca da TEPKİYİ AZALTMAK için aynısı söylendi...
    yok öyle birşey.

3 günde bir aralıksız, haftasonları 2 maçı nasıl kaldırsın saraçoğlu? zaten zemini anca kendini yeniliyor. kısacası bu imkansız.
    yönetim gene saçmaladı.

HAK ARIYORLARSA :

HAKSIZLIK BURADA!!

Kapi gibi bir sozlesme var ve hala ayni cumleler passoligi konussunlar biz diger kuluplerden farkli sozlesme yaptik ve guzel bir para aldik iptal etme gibi bir luksumuz yok anlayin artik sunu

• quote:

Orijinalden alıntı: Sisyphus

Bu açıklamayı eleştirip de sonra niye hep magduruz demeyin.

Bunu anlamayıp eleştirenler başkana vizyonsuz demezler
  • BJK'liler olimpiyatı doldurur. Düşünsenize grubun ilk maçı Beşiktaş - Bayern Munih

Bayern gelmez demeyin BJK şanssız takımdır vessalam en güçlüsü gelir.
  • quote:

quote:

quote:

yok öyle birşey.

yönetim gene saçmaladı.

HAK ARIYORLARSA :

HAKSIZLIK BURADA!!

Kapi gibi bir sozlesme var ve hala ayni cumleler passoligi konussunlar biz diger kuluplerden farkli sozlesme yaptik ve guzel bir para aldik iptal etme gibi bir luksumuz yok anlayin artik sunu

güzel para falan almadık.
    biletix'ten ne alıyorsak o.

bu dönemde tüm sponsorluk anlaşmalarımız zamlandı. senelik ücretleri arttı bilet anlaşmasında kayda değer birşey yok.

+ olarak sırf fb maçında satılmayan bilet 500bin-1milyon tl arası zarardır.
    gelecek haftalarda da aynısı olacak.. zarar gitgide artacak.

ÇALIK'I BAŞBAKANI ZENGİN ETMEK İSTEMİYORUM!!
    BİLETİX DE BENZERİ OLUŞUMLARDA SIRF BJK BİLETİ SATMAK İÇİN YANIP TUTUŞUR KİMSE MERAK ETMESİN.

• quote:

Orijinalden alıntı: Leon

quote:

eksik çıkmış yazı.
    Bunu anlamayıp eleştirenler başkana vizyonsuz demezler mi.
  • quote:

quote:

o lobi gelecek beşiktaş'ı hakemlerden koruyacak mı?
    kör göze parmak FBJK yapılmaz.

alttan alta yaparsın bu işleri...

seneye şampiyonluğa oynarsak rakip fener olursa görürüz o lobiyi... 2 fener maçında 3 kırmızı gördük yani bunlar iyi günlerimiz...

• quote:

quote:

quote:

o lobi gelecek beşiktaş'ı hakemlerden koruyacak mı?
    kör göze parmak FBJK yapılmaz.

alttan alta yaparsın bu işleri...

seneye şampiyonluğa oynarsak rakip fener olursa görürüz o lobiyi... 2 fener maçında 3 kırmızı gördük yani bunlar iyi günlerimiz...

+1903

• quote:

Doğru diyorsun.
    Bizim holigancıklar alışkın değiller dostluk mesajlarına.
  • Futbol siyaseti de aynı ülkeler arasındaki siyaset gibidir mutlaka en ufak hareket bile çıkar odaklıdır.
    Fikret Orman bilir işini her şey güzel giderken kendi ipini kesecek hareket yapacak kadar akılsız değildir heralde.Forumda ki gsliler de pusuda bekliyorlar ufak bir delik bulup onu büyütmek için bizim taraftarda gaza geliyor malesef yazıkk
  • Bize delikanlı olana taraftar olarak bizde delikanlıyız,
    Geçmişte bu 2 taraf birbirini denize attı mekan bastı, semt bastı.

Ama olay ne biliyormusunuz ? Biz Türk'üz. Müslümanız.

Düşmanın bile, taa dünyanın öte tarafından seni öldürmeye,vatanını öldürmeye,ananı bacını öldürmeye ırzına geçmeye geldiğini bildiğin düşmanına bile zor durumda yardım eden ırkın evlatlarıyız.

Beşiktaş maddi açıdan zor durumda düştüğünde Fenerbahçe taraftarı bunu gösterdi, gitti yardımcı oldu, t*shirt aldı. Zengin mi etti hayır ama niyetini belli etti. Bunu yapanlarda azınlık kalmadı. Başkan stad konusunda gelsin oynasınlar dedi, zor gününde yanında oldu.

Fakat GS ve TS tamamen fanatiklikle FB üzerine saldırdı, FB'den başka kimsenin ceza almadığı bu şike davasında fanatiklik uğruna herşeye kör bakıldı. Resmen liğme liğme kalemşörleriyle FB kıyılırken (baransu rok) Onlarca terbiyesiz ahlaksız haberler yayınlanınca, bel altından vurulunca hiç sesini çıkarmadı

Sebep ?
    1 tanesi en büyük rakibiyle arasındaki şm. sayısını arttırma peşinde,
    1 tanesi FB ile aynı puan toplamasına ve kendi maçları daha şaibeli olması rağmen siyasi hedefe kurban gitmiş bu camia'ya saldırma peşinde oldu.

Hepsi söyledi FB şike yaptı FB onu yaptı FB bunu yaptı ama bence en önemli konular hep konuşulmadı, halkın konuştuğu ama TV'lerin, yetkililerin konuşmadığı oldu. Aziz yıldırımın o eşgal fotoğrafları, hastahaneye gittiğinde yazılı olan adresleri bile işin rengini açık etti ama GS ve TS camiası şuursuzca ve acımasızca FB'e saldırdı.

Belkide bu 2 klüble bağlantılı şahıslar bu tezgahı kurmuşlardır, ondan sesleri çıkmamıştır, ya da birileri kulaklarını çekmiştir. Belkide hepsi olabilir.

Siyasi amaçların yüce ulu çınarı salladığı o dönemde bir tek BJK klübü nötr kaldı, yanımızda oldu demiyorum nötr kaldı.

sahibinin hatrı yoksa köpeğin hatrı vardır. Ama GS ve TS camialarındaki bu fanatiklik ölmüş divan üyesini ıslıklayan taraftarın fanatikliği ile aynıdır. O yüzden FEDA sezonundan itibaren Beşiktaş benim TSL'de desteklediğim 3.takım olmuştur.

• Sisyphus kullanıcısına yanıt
    yd zamanında vardı ki zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bugraloji

Bize delikanlı olana taraftar olarak bizde delikanlıyız,
    Geçmişte bu 2 taraf birbirini denize attı mekan bastı, semt bastı.

Ama olay ne biliyormusunuz ? Biz Türk'üz. Müslümanız.

Düşmanın bile, taa dünyanın öte tarafından seni öldürmeye,vatanını öldürmeye,ananı bacını öldürmeye ırzına geçmeye geldiğini bildiğin düşmanına bile zor durumda yardım eden ırkın evlatlarıyız.

Beşiktaş maddi açıdan zor durumda düştüğünde Fenerbahçe taraftarı bunu gösterdi, gitti yardımcı oldu, t*shirt aldı. Zengin mi etti hayır ama niyetini belli etti. Bunu yapanlarda azınlık kalmadı. Başkan stad konusunda gelsin oynasınlar dedi, zor gününde yanında oldu.

Fakat GS ve TS tamamen fanatiklikle FB üzerine saldırdı, FB'den başka kimsenin ceza almadığı bu şike davasında fanatiklik uğruna herşeye kör bakıldı. Resmen liğme liğme kalemşörleriyle FB kıyılırken (baransu rok) Onlarca terbiyesiz ahlaksız haberler yayınlanınca, bel altından vurulunca hiç sesini çıkarmadı

Sebep ?
    1 tanesi en büyük rakibiyle arasındaki şm. sayısını arttırma peşinde,
    1 tanesi FB ile aynı puan toplamasına ve kendi maçları daha şaibeli olması rağmen siyasi hedefe kurban gitmiş bu camia'ya saldırma peşinde oldu.

Hepsi söyledi FB şike yaptı FB onu yaptı FB bunu yaptı ama bence en önemli konular hep konuşulmadı, halkın konuştuğu ama TV'lerin, yetkililerin konuşmadığı oldu. Aziz yıldırımın o eşgal fotoğrafları, hastahaneye gittiğinde yazılı olan adresleri bile işin rengini açık etti ama GS ve TS camiası şuursuzca ve acımasızca FB'e saldırdı.

Belkide bu 2 klüble bağlantılı şahıslar bu tezgahı kurmuşlardır, ondan sesleri çıkmamıştır, ya da birileri kulaklarını çekmiştir. Belkide hepsi olabilir.

Siyasi amaçların yüce ulu çınarı salladığı o dönemde bir tek BJK klübü nötr kaldı, yanımızda oldu demiyorum nötr kaldı.

sahibinin hatrı yoksa köpeğin hatrı vardır. Ama GS ve TS camialarındaki bu fanatiklik ölmüş divan üyesini ıslıklayan taraftarın fanatikliği ile aynıdır. O yüzden FEDA sezonundan itibaren Beşiktaş benim TSL'de desteklediğim 3.takım olmuştur.

Bu yazıya vereceğim tek cevap, 3 Temmuz patladıktan 1-2 hafta sonra başkanınızın ''Şikenin kralını Galatasaray yapmıştır.'' açıklaması.Böyle açıklamaya kimse nötr kalamaz, ayrıca Bjk'ye stad verecektik olayı falan hikaye.Verseydiniz madem verecektiniz.Yazdığın yazıda samimiyet sıfır, anca gündemi, olayları takip etmeyenleri kandırırsın sen.

• bende öyle düşünüyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.