Şimdi Ara

FATURASIZDAN FATURALIYA-TT-10 GB-1000 DK-1000 SMS=29 TL (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
721
Cevap
31
Favori
126.554
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar turkcell heryöne 500 dk ve ğü 6 gb int 5 gb bip 5 gb televizyon 35 TL ye kullanıyorum. Türk telekom 10 gb 1000 dk ya 35 TL ye geçmek mantıklımı sizce ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baratonian kullanıcısına yanıt
    Tarifeye başka operatörden taşımalarda geçemiyorsun. Yalnızca Türktelekom Faturasız kullananlar geçiş yapabiliyor. Kendin geçiş yapabileceğin bi tarife değil faturasız geçip onların aramasını bekleyeckesin. Arada müşteri hizmetlerini arayıp sıkıştırırsan yakın zamanda tarifeye davet edebilirler. Benide ilk aradıklarında özelllikle yeni paket yaptıktan sonra aradılar reddettim, sonra müşteri hizmetlerini araya araya tekrar tam paket bitim günü aradılar beni geçtim.
  • Bu tarifeye geçtiğinizde ( faturalıya geçildiği için sanırım) 4.5G aboneliğiniz yeniden başlıyor (uygulamadan açarak başlatabilirsiniz ) 2 KAT kampanyası ile internetiniz 2x10 GB oluyor 3 fatura dönemi boyunca . Unutmayalım

• Başka operatörden TT faturasıza geçip ordan buraya faturalıya kampanyaya dahil olamaz mıyız?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu tarifeye (1000 dak + 1000 SMS + 10 GB) yaklaşık 10 ay evvel %40 indirimle 15,60 TL'ye geçmiştim.

Bu gün Türk Telekom aradı, tahahhütüzün bitimini müteakip, 1 sene daha taahhüt verirseniz 17 liradan devam ettirelim dediler, kabul ettim.:D
  • kilincarslan91 kullanıcısına yanıt
    Peki fatura kesilince deneme hakkım bitiyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: _CarpeDiem_

Bu tarifeye (1000 dak + 1000 SMS + 10 GB) yaklaşık 10 ay evvel %40 indirimle 15,60 TL'ye geçmiştim.

Bu gün Türk Telekom aradı, tahahhütüzün bitimini müteakip, 1 sene daha taahhüt verirseniz 17 liradan devam ettirelim dediler, kabul ettim.:D
    Gelde ana avrat sövme. Sana değil hocam yanlış olmasın tt ye sözüm. Hayırlı olsun bu arada :)

• Aradılar kabul etmedim. 8GB için aynı fiyatı ödüyordum. Faturalıya geçip kendimi TTye bağlamak istemedim. Sil süpürden mutlaka bir internet paketi geliyor zaten.
  • Faturasız 2-3-4 GB li güzel tarife felan varsa söyleyebilirmisiniz.
  • BlackEagles2 kullanıcısına yanıt
    Hocam nedir bu 2 kat internet olayı

• _CarpeDiem_ _ kullanıcısına yanıt
    kardeş bi fatura paylaşırmısın sana zahmet inanmayanlar için..
  • 75 liralık faturayı dikkate alma, onda mobil ödemeler var. Fatura tutarı 20 lira altı diye bir ay fatura çıkmıyor, sonraki ay 2 aylık çıkıyor. Zaten resimden de görürsün birer ay atlandigini.

FATURASIZDAN FATURALIYA-TT-10 GB-1000 DK-1000 SMS=29 TL

FATURASIZDAN FATURALIYA-TT-10 GB-1000 DK-1000 SMS=29 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _CarpeDiem_ -- 20 Temmuz 2018; 17:58:38 >

• rasmus61 kullanıcısına yanıt
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/kampanyalar/sayfalar/4.5g-x2-internet-kampanyasi-faturali.aspx

• 3. ayıma girdim ne arayan var ne soran
  • Bir çok yerde sinyal yok ve ulaşılamıyor bedava verseler üstüne parada verseler alınmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin_er_26 -- 21 Temmuz 2018; 20:54:44 >
  • Beni bugün öğle gibi aradılar. 29 TL 1000 Dk. 1000 SMS 10 GB onayı verdim.

Acaba 2KAT geçerli olur mu diye onun için de mesaj attım o da oldu.

3 ay boyunca 20 GB internet 29 TL canavar oldu.

Amaaaa. Gel gör ki internet hızı yavaşladı sanki. Bir süre daha deniycem. Bu şekilde olursa hiç kullanılmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _CarpeDiem_

Bu tarifeye (1000 dak + 1000 SMS + 10 GB) yaklaşık 10 ay evvel %40 indirimle 15,60 TL'ye geçmiştim.

Şu tarifeden istedim vermeyeceklerini dile getirdiler 15 TL'ye ben de 3 gb'Lı olanını kullanıyordum.
  • Bugün aradılar 29TL paket fiyatı 1,8TL (idi sanırım) Faturasızdan faturalıya geçiş vergi vi dediler. Birde ilk ay 2TL ücret varmış. Hadi ilk ayı saymayalım atlım 31TL mi ödeyeceğiz yani?

sitede belirtilen fiyatlar vergiler hariç mi oluyıor?

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/faturalida-10-gb-tarifesi.aspx
  • mehmet_alp M kullanıcısına yanıt
    Ben de yeni geçtim 29₺ vergi hariç ücreti evet, 30.80 ₺ toplam evet vergiler dahil. İlk aydaki 2₺ ücret sanırım taahhüt vermek için atılan sms ücreti bunu mh arayarak da verebiliyorsunuz ücretsiz şekilde ben öyle yaptım.

• BlackEagles2 kullanıcısına yanıt
    bu tarifeyi siz nereden gördünüz 29 tl ye 10 gb faturasızdan faturalıya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.