Şimdi Ara

FATURASIZDAN FATURALIYA-TT-10 GB-1000 DK-1000 SMS=29 TL (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
722
Cevap
31
Favori
126.554
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Linkini paylaşmış yukarıda arkadaş. Her isteyen geçemiyor onlar sizi arayıp teklif ediyorlar ben faturasız da üç ay kaldıktan sonra onlar aradılar geçtim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_alp

Bugün aradılar 29TL paket fiyatı 1,8TL (idi sanırım) Faturasızdan faturalıya geçiş vergi vi dediler. Birde ilk ay 2TL ücret varmış. Hadi ilk ayı saymayalım atlım 31TL mi ödeyeceğiz yani?

sitede belirtilen fiyatlar vergiler hariç mi oluyıor?

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/faturalida-10-gb-tarifesi.aspx
    Evet 31

• Benide aradılar bu tarife için kabul ettim 10 gb 30 TL 12 ay taahhütlü
  • bazen 30.80 bazen 31 lira fatura geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: endülüs_faruki

bazen 30.80 bazen 31 lira fatura geliyor
    Gecmeden once adama sordum. Net olarak hersey dahil vergisi zartu zurtu o su bu sh dahil 29 tl mi gelicek bak 29.0 mi dedim. Evet dedi. 30.75-31 lira veya fazlasi geliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 ay önce kendi hattımı taşıdım , 1 gün sonra hanımın hattını taşıdım. Geçen hafta aradılar hanımı 10 gb olanı teklif ettiler , bana daha arayan soran da olmadı.

Çeker mi çekmez mi deneyelim dedik memnun kaldık. Şimdi 10 olanı bana da verin diyorum ı ıh diyolar.

• Taahhütüm bitmek üzere. 1000 dk 1000 sms 8 gb interneti 29 lira ödüyordum. Yenilerseniz aynı tarife 35 TL'den devam edecek dediler. Yenilemeyin dedim şimdilik.

Öncelikle herkes 10 gb kullanırken bana neden 8 gb vermişler?
    Bir de kimseye 35 TL fiyat çıkardılar mı yenileme sonrası için?
  • Benim çıkardılar kabul etmedim sonra 33 dediler

• quote:

Orijinalden alıntı: BÜYÜK KONUŞAN ADAM

Taahhütüm bitmek üzere. 1000 dk 1000 sms 8 gb interneti 29 lira ödüyordum. Yenilerseniz aynı tarife 35 TL'den devam edecek dediler. Yenilemeyin dedim şimdilik.

Öncelikle herkes 10 gb kullanırken bana neden 8 gb vermişler?
    Bir de kimseye 35 TL fiyat çıkardılar mı yenileme sonrası için?

Bana da aynı teklifi yaptılar.Kabul etmedim.Dedigin gibi 8 GB daha çok para vermek saçma.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar TT için Faturasız tarifelerden hangisini önerirsiniz 1 ay TT faturasız kullanıp tekrar turkcelle geçmek , amaç turkcell'e yeni müşteri gibi gelip kampanyalardan yararlanmak
  • helsloot kullanıcısına yanıt
    Turkcell de ne kampanya var?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jonathanlivinston

Turkcell de ne kampanya var?
    sen soruya cevap ver kardeş
  • 2 gun once bu kampanyadan faydalanmak icin mesaj atmistim az once +90 507 985 4931 numarasiyla arayarak geri donus yaptilar. Hat kendi uzerime olmadigi icin hattin sahibinin numarasini isteyip onay almalari gerektigini soylediler. Sizi de bu sekilde aradilar mi? Numarayi internetten arastirdim da hep olumsuz yorumlar vardi dolandirici diyenler bile var. Arkadasim da bu tarifeyi kullaniyor ve mesaj atmasi tarifeye gecmesi icin yeterli olmus. Ne yapayim guvenmeli miyim bu numaraya arkadaslar biraz işkillendim acikcasi.

• schadenfreude666 kullanıcısına yanıt
    Neyine işkilleniyorsun müşteri hizmetlerinin numarası ara bakalım kim çıkacak güvenebilirsiniz bende defalarca konuştum

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum hocam internetteki yorumlari okuyunca evham yaptim biraz. Konustum zaten aksam tekrar arayip onay isteyecekler. Gecis icin sadece onay verecegim degil mi kimlik bilgisi falan istemiyorlar?

• 29 tl yi kacirdim 39 tl ye ayni kamlanyayi yaptim. Kampanyanin adi prime ile tanis 10gb

• quote:

Orijinalden alıntı: schadenfreude666

2 gun once bu kampanyadan faydalanmak icin mesaj atmistim az once +90 507 985 4931 numarasiyla arayarak geri donus yaptilar. Hat kendi uzerime olmadigi icin hattin sahibinin numarasini isteyip onay almalari gerektigini soylediler. Sizi de bu sekilde aradilar mi? Numarayi internetten arastirdim da hep olumsuz yorumlar vardi dolandirici diyenler bile var. Arkadasim da bu tarifeyi kullaniyor ve mesaj atmasi tarifeye gecmesi icin yeterli olmus. Ne yapayim guvenmeli miyim bu numaraya arkadaslar biraz işkillendim acikcasi.
    İnternetteki yorumlar tamamen aptallık ve cahillik ürünü. İtibar etmeyin.

Bu gibi bi algı olduğunu ben görüştüğüm arkadaşada ilettim. Daha net bi numaradan aramalarının yararlarına olacağını söyledim ama bakalım değişiklik yapacaklarmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesaverde

29 tl yi kacirdim 39 tl ye ayni kamlanyayi yaptim. Kampanyanin adi prime ile tanis 10gb
    İkisi farklı tarife. Prime farklı olay bizim ki farklı olay.
  • 30 gün sonra sözleşmem bitiyor, aynı şekilde tarifemi teklif ederler umarım. Kampanya aramakla numara taşımakla uğraşmam umarım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 aydır bu tarifedeyim çıksam kaç para ceza öderim

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.