Şimdi Ara

FATURASIZDAN FATURALIYA-TT-10 GB-1000 DK-1000 SMS=29 TL (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
722
Cevap
32
Favori
126.554
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 aylık değil kullandığınız gün kadar ücretlendirilirsiniz ve paketinizin tümünü kullanırsınız. Sil süpür için uygulama verilerinizi silin veya farklı cihazda deneyin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noir Guy

öğlen aradılar tarifeyi anlattılar. düşünmek için 1 saat süre istedim o arada da burdaki yorumları okudum herkes memnun görünüyordu. 1 saat sonra aradıklarında kabul ettim geçtim kampanyaya.

2 noktada kazık yedim. kampanyaya geçecekler mutlaka okusun.

konuştuğum müşteri hizmetleri elemanı bana ilk ayın ücretsiz olduğunu söyledi. birçok kez üstüne basa basa söyledi hem de. hatta tatlı bir dille ''bugün haziranın 26sı ya beyfendi, bugün kampanyaya geçerseniz temmuzun 26sında 1 ayınız dolacak. ve siz bu süre için hiç para ödemeyeceksiniz'' dedi! halbuki alakası yok, ilk ay gayet de ücretliymiş. bunun için şikayette bulundum fakat türk telekomun işine gelmeyeceği için kim bilir ne zaman dönerler bilmiyorum.

2. kazık yediğim noktayı söylüyorum burası çok önemli. eğer sizi ayın 26sında ararlarsa sakın ama sakın kampanyaya geçmeyin. çünkü faturalı hatlarda ayın 27si standart fatura kesim tarihiymiş. yani 1 gün için 1 aylık fatura ödemeyin. bu sahtekarlar bilerek bugün aradı beni. ve bu olayı hiç belirtmediler. bir diğer şikayetimi de bu konu hakkında yaptım zaten. kadın bana bu kampanya hakkında en gereksiz en saçma bilgiyi bile verdi, ama fatura kesim tarihi yarındır demedi. tabii demezler, sahtekarlar çünkü.

bir bilgi daha; faturalıya geçtiğinizde sil süpürden yararlanamıyorsunuz. benim önceki tarife faturasızdı. selfy tarifesindeydim. 5 gb internet için 29 tl ödüyordum. ama sil süpür ile bazen 5, bazen 10 gb hediye gelirdi. hatta kardeşime geçen 30 gb gelmiş.

bilseydim asla geçmezdim bu kampanyaya..

ttnetten az çekmedik bir de operatörden kazıklamaya kalkıyorlar üçkağıtçılar.
    çok yanlış yargı ve bilgiye sahipsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: artens

çok yanlış yargı ve bilgiye sahipsiniz

Alıntıları Göster
    hangi konuda?
  • quote:

öğlen aradılar tarifeyi anlattılar. düşünmek için 1 saat süre istedim o arada da burdaki yorumları okudum herkes memnun görünüyordu. 1 saat sonra aradıklarında kabul ettim geçtim kampanyaya.

konuştuğum müşteri hizmetleri elemanı bana ilk ayın ücretsiz olduğunu söyledi. birçok kez üstüne basa basa söyledi hem de. hatta tatlı bir dille ''bugün haziranın 26sı ya beyfendi, bugün kampanyaya geçerseniz temmuzun 26sında 1 ayınız dolacak. ve siz bu süre için hiç para ödemeyeceksiniz'' dedi! halbuki alakası yok, ilk ay gayet de ücretliymiş. bunun için şikayette bulundum fakat türk telekomun işine gelmeyeceği için kim bilir ne zaman dönerler bilmiyorum.

2. kazık yediğim noktayı söylüyorum burası çok önemli. eğer sizi ayın 26sında ararlarsa sakın ama sakın kampanyaya geçmeyin. çünkü faturalı hatlarda ayın 27si standart fatura kesim tarihiymiş. yani 1 gün için 1 aylık fatura ödemeyin. bu sahtekarlar bilerek bugün aradı beni. ve bu olayı hiç belirtmediler. bir diğer şikayetimi de bu konu hakkında yaptım zaten. kadın bana bu kampanya hakkında en gereksiz en saçma bilgiyi bile verdi, ama fatura kesim tarihi yarındır demedi. tabii demezler, sahtekarlar çünkü.

bir bilgi daha; faturalıya geçtiğinizde sil süpürden yararlanamıyorsunuz. benim önceki tarife faturasızdı. selfy tarifesindeydim. 5 gb internet için 29 tl ödüyordum. ama sil süpür ile bazen 5, bazen 10 gb hediye gelirdi. hatta kardeşime geçen 30 gb gelmiş.

Burdaki kimsede böyle sorunlar yaşanmadı. Hepimiz kullanıyoruz. Tamamen iş bilmez bi çalışana denk gelmişsin.

Eğer söylediklerinde haklıysan bunların hepsi kayıtlıdır ve mutlaka düzeltilir.

• Merhabalar ben de fatura kesimine 2 yada 3 gün varken geçtim. 1,8 telsim kullanım ve 3 günlük kullanım yansıdı ilk faturaya oda 3.08 TL gibi fatura çıktı. sonraki fatura 30,8 TL olarak çıkar dedi dediği gibi de oldu . Sil süpür bende çıkmadı bu hafta ikinci haftadan sonra çıkmaya başlar diye yorumlar okudum ama bilmiyorum artık çıkar mı çıkmaz mı.
  • Ben bu tarifeye geçen sene geçmiştim. Dedikleri gibi ilk 2 ay 29 tl geldi sonraki aylarda ise 53 lira kitlemeye başlamışlardı çıktım bende hemen tarifeden. Şimdi görüyorum hine uygulamada ama hala daha oluyor mu böyle kurnazlıkları?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turk Telekom Faturalıdan faturasiza geçmek için 30 TL gibi bir geçiş ücreti var dedi müşteri hizmetleri. Böyle deyince talep oluşturmaktan korktum. Böyle bir ücret ödeyen oldu mu ?

• şimdi size bu tarifede interneti nasıl katlarız onu anlatacağım öncelikle hattınız açıldıktan sonra selfy ye üye oluyorsunuz sonrasında 4.5g yazıp 5555 e yolluyorsunuz sonrasında da 2kat yazıp 5555e yollayınca internetiniz 3 ay boyunca 20 gb oluyor

niye derseniz tarifeye geçince 4.5g otomatik olarak kapanıyor. sonrasında da açınca yeni açmış oluyorsunuz. iki farklı hatta denedim çalıştı siz de deneyin. fakat yeni geçince oluyor galiba
  • omermesud kullanıcısına yanıt
    ödemedim hocam ama onlar beni aramıştı ben onları değil
  • Bugün bana bir telefon geldi , telesekreter konuşuyor tabii. 2 ay sonra taahhütüm biteceği için 12 aylık yeni taahhüt öneriyor %25 indirimle. Kabul ediyorsanız 1'i tuşlayın dedi ama tuşlamadım. Çünkü taahhütsüz fiyattan mı taahhütlü fiyattan mı indirim olacağı konusunda bir şey belirtilmedi. Bilgisi olan var mı ? Duruma göre müşteri hizmetlerini arayıp bir görüşeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrecoB

Bugün bana bir telefon geldi , telesekreter konuşuyor tabii. 2 ay sonra taahhütüm biteceği için 12 aylık yeni taahhüt öneriyor %25 indirimle. Kabul ediyorsanız 1'i tuşlayın dedi ama tuşlamadım. Çünkü taahhütsüz fiyattan mı taahhütlü fiyattan mı indirim olacağı konusunda bir şey belirtilmedi. Bilgisi olan var mı ? Duruma göre müşteri hizmetlerini arayıp bir görüşeyim.
    Beni de bugün aradılar. Ben de kabul etmeden aramayı sonlandırdım. Adamlar net bilgi vermiyor.

• Geçen ay bana da geldi bu teklif, kabul edip müşteri hizmetlerinden bilgi almak istediğimde kampanyasız fiyatta indirim sağlanacağını söyledi. teklifi reddettim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • %40 12 fatura dönemi teklif ettiler kabul ettim. İlk %15 teklif etmişlerdi onaylamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |SteeL| -- 14 Temmuz 2018; 14:44:38 >
  • |SteeL| kullanıcısına yanıt
    Bende onaylamadim

Bakalım tekrardan arayacaklar mi gerçi direk kapattım telefonu tuslamadim keşke 2 ye basıp reddetseydim

• Bazı arkadaşlar indirimden faydalanmak için 30 TL ceza verip Türk telekomdan numaralarını aynı gün yada kısa süre içinde tekrar türk telekom faturalı tarifelere dönerek indirimli tarifelerden faydalanarak taahhüt verdiklerini söylüyorlar. Türk Telekom müşteri temsilcileri ise bu konuda farklı şeyler söylüyor. Biri 30 TL ceza ödeyip aynı gün türk telekoma dönsem bile indirimli tarifelerden faydalanacağımı, diğeri 30 TL ceza ödesem bile 30 gün geçmeden telekoma dönersem indirimli tarifelerden faydalanamayacağımı, başkası indirimli tarifelerden faydalanmak için şu an bulunduğum operatörde en az 90 gün geçirmem gerektiğini söyledi. Telekomdan vodafone yada turkcele geçip aynı gün tekrar telekoma geçen var mı ? yada telekomdan numara taşıdıktan sonra indirimli telekom faturalı tarifelerinden faydalanabilmek için ne kadar süre sonra telekoma geçmem gerekiyor?

• Ben bu tarifeye dün geçtim ilk ay deneyip iptal edebilirsiniz dedi.. ayın 27.de fatura kesicekmiş ve şimdiden 12tl yansıdı bu fiyat nedir?

• cokbaska kullanıcısına yanıt
    Geçtiğiniz tarihten fatura kesim tarihine kadar ödemeniz gereken tutar. Tam fatura yansımıyor 27 sine kaç gün kalmışsa ona göre hesaplanmıştır

• quote:

Orijinalden alıntı: mr.leon

Beni de bugün aradılar. Ben de kabul etmeden aramayı sonlandırdım. Adamlar net bilgi vermiyor.

Alıntıları Göster
    +1

İndirim miktarı değil , sonuçta ne kadar ödeyeceğim bu önemli. Herifler de bunu söylemiyor, cinlik peşindeler.

• Arkadaşlar ilk mesajda da bir açıklama edit vs yok. Bu tarifeye başka operatörün faturalısından geçmek istiyorum. Ayrıca Türk Telekom faturasız da var.

Bir bir kampanyamı, öyle ise tarife adı sanı nedir, kampanya değilde hattı kapamak istiyorum denince sonradan teklifmi edilen birşeydir. Bir açıklama yaparsanız makbule geçer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baratonian -- 18 Temmuz 2018; 21:19:31 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

nasıl yani ben bu tarifeye 5-6 ay önce muracaat etmiştim. ayın 11 veya 12 siydi kabul edip bu tarifeye taşıdılar beni.her ayın 10unda tarifem yenileniyor ve 13-14 gibi faturamı ödüyorum

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.