Şimdi Ara

Fatih Terim ve Yıldırım Demirören'in KANKA OLMASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Fatih Terim zoru değil kolayı seçti. Milli takıma gitmek istemesi ve yatarak yılda 3.5 milyon cebe atmak istemesi eğer Galatasaray'ı önemsemeyen biriyse normal bir durumdur. Fatih Terim de Galatasaray'ı sallamayıp gitmek için kovulmak için zemin hazırlayıp kendini hem haklı çıkardı giderken hemde Milli takıma sözlesme atıp yatarak 3.5 milyonu almayı garantilemiş oldu. Bunları geçtim geçen sene salladığı Yıldırım Demirören la etle tırnak gibi olmuslar. Yani buda bize türk futbolunda herkesin danısıklı dövüş yaptığını göstermiş oldu. Yani çıkıp ona buna sallayıp yarın gidip onunla kardeş gibi olabilirler. Fatih Terim'i 1 sene öncesine kadar çok saygı duyardım ama bu yaptıkları resmen Galatasaray'ı alt üst etti. Sevenlerini üzdü.
     Fatih Terim ve Yıldırım Demirören'in KANKA OLMASI

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dusmanimin dusmani benim dostumdur felsefesi...

• ayni teklifle size gelseler cevap ne olurdu

• Kimse kimsenin umrunda değil herkes cebine bakar kardes

• Daha geçen sene maç sonu basın toplantıları yapardı federasyona sallardı şimdi şu hale bak,yıllardır ne olursa olsun imparator dediğim adam şu görüntüsü ile kralın soytarısını andırıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: gøød chãrlotté

Daha geçen sene maç sonu basın toplantıları yapardı federasyona sallardı şimdi şu hale bak,yıllardır ne olursa olsun imparator dediğim adam şu görüntüsü ile kralın soytarısını andırıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gittigi yer senin vataninin, Turkiye'nin MILLI TAKIMI. Orayi da Fatih Terim'den daha cok hak eden, daha cok yakisan kimse yoktur. Milli bir gorev yapan insana bu laflari soylerken utanir insan.

Iyi valla biz Demiroren'i sevmiyoruz diye kimse milli takimin basina gecmeyecek mi? Milli takimin basarizligi icin mi ugrasacagiz? Madem teknik direktoru sucluyorsun, milli takima giden futbolculari da sucla! Selcuk'u Semih'i Burak'i Umut'u da sucla! Nasil oluyor da YD'nin milli takiminda oynarlar?

Tam bir 2013 model ergen bakis acisi. Adam 6 ay para almadan calisinca hicbir sey yok, sozlesme imzalayinca auuww. Hayir sanki bilmiyordunuz Fatih Terim'in imzalayacagini? Ne bekliyordunuz? Galatasaray'li ergenler rahat etsin diye bundan sonra evimde oturacagim mi diyecekti?
  • Federasyon başkanının kim olduğu Terim'i ilgilendiren bir mevzu değil. Milli göreve çağrılınca Terim hayır demez, yapısı bu. Örneğin başbakanı sevmiyorsanız askere çağrılınca ben gelmem mi diyecekseniz? Kaldı ki adam kovulmuş, evde oturup DH'de takılacak değil ya
  • Lamı cimi yok. Terim Galatasaray'ı para için sattı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neverlate

Gittigi yer senin vataninin, Turkiye'nin MILLI TAKIMI. Orayi da Fatih Terim'den daha cok hak eden, daha cok yakisan kimse yoktur. Milli bir gorev yapan insana bu laflari soylerken utanir insan.

Iyi valla biz Demiroren'i sevmiyoruz diye kimse milli takimin basina gecmeyecek mi? Milli takimin basarizligi icin mi ugrasacagiz? Madem teknik direktoru sucluyorsun, milli takima giden futbolculari da sucla! Selcuk'u Semih'i Burak'i Umut'u da sucla! Nasil oluyor da YD'nin milli takiminda oynarlar?

Tam bir 2013 model ergen bakis acisi. Adam 6 ay para almadan calisinca hicbir sey yok, sozlesme imzalayinca auuww. Hayir sanki bilmiyordunuz Fatih Terim'in imzalayacagini? Ne bekliyordunuz? Galatasaray'li ergenler rahat etsin diye bundan sonra evimde oturacagim mi diyecekti?

Basarım millisinede duygusunada.Yapılan terbiyesizliktir bu taraftara karşı

• quote:

Orijinalden alıntı: neverlate

Gittigi yer senin vataninin, Turkiye'nin MILLI TAKIMI. Orayi da Fatih Terim'den daha cok hak eden, daha cok yakisan kimse yoktur. Milli bir gorev yapan insana bu laflari soylerken utanir insan.

Ne kadar büyüttünüz şu milli takımı arkadaş. Gören de dünyanın hayrına birşey oldu sanacak

• hahaha

ulan is iletisimi dersinde gordugumuz tokalasmanin aynisi,

fatih terim, yildirim demirorenden ustun oldugunu gostermek icin elini yukaridan getirmis, yildirim demiroren de obur elini fatih teriminkinin ustune koyarak "du bakalim sampiyon" diyerek durumu dengelemis

• Bırakın artık FT i.
  • Yaani sırf fatih terim ayrılddı öylemi?milli takım teklifi gelmeden yonetimle arası dört dörtlüktü zaten.
  • Para için bıraktı diyen arkadaşlara sözüm.. Senden yönetim oplarak biz görüştürmeyiz anlaşmalı hocamız deseydiniz. Oda görüşürse ondan sonra konuşsaydınız.
  • Hep söylüyorum Türk insanı kadar saf bi millet dünya üzerinde yoktur.Ünlü ve sevilen birisi kitleleri çok rahat yönetir , kandırır bu ülkede.Uç bir örnek olarak veriyorum , Fatih Terim Galatasaray'dayken gizliden gizliye bi yöneticiyle yolsuzluk falan yapsa , yine gelip onu savunanlar çıkar.Bu insanlar o kadar kör ve saf ki.Fatih Terim'i herkes severdi ta ki Galatasaray'dan kovulmaya çalışana kadar.Bu adam kendisi kovulmaya çalışarak suçsuz durumda gözükmeye çalışmak istedi ve bunu başardı ki büyük çoğunluk ondan şüphelenmesin diye.Fatih Terim Galatasaray'dan kovulup milli takıma gittiğine memnun değilse ben de en az onun destekcileri kadar saf olayım.Açın gözünüzü bu kadar tek boyutlu düşünmeyin şov ve egosu bu kadar yüksek bi insana tapmayın , insan olarak yine de iyi bi insandı gözümde ama bu olaylarda yönetimden bile daha çok kabahatli olan FT'dir çünkü kovulmak için bile bile ortam yaratan kişi odur.

Körü körüne hala Terim'i savunanlara ayar oluyorum adamlar tapacak neredeyse.Ya Terim Ya Ölüm falan.Yazıklar olsun.

• Fatih Terim'i çok seviyorum ama daha düne kadar bunlarla sonuna kadar mücadele edeceğim diye salladığı herifle tv karşısında gülücükler atması midemi bulandırdı arkadaş. Galatasaray'ın 2 yıl sözleşme uzatma teklifine "bazıları mutlu olsun diye imza atacak değilim" diyen birinin kulübümüze zarar verdiğini bildiği adamın 5+2 yıllık sözleşmeye balıklama atlaması beni Fatih Terim'den iyice soğuttu. O bazılarının arasında milyonlarca Gs taraftarı da vardı halbuki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EneRGy.

dusmanimin dusmani benim dostumdur felsefesi...

Ozaman aslolan Galatasaray'dir cart curt gbi konusmalar yapmiyacaksin.Bizim tepkimiz neyse siz anlamazsiniz..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.