Şimdi Ara

Fatih Terim İstifa Etsin diyenler !! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
0
Favori
4.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: hasanmerto

Ya dakika 70 e kadar herkes sövüyordu, şimdi birdenbire Terimci oldunuz.

Sizin böyle bi iddia yapabilmeniz için, maçı 3-0 eze eze almamız lazım.

Dakika 70 e kadar sahada yokuz, adamlar neler kaçırıyor filan, sonra bir mucize oluyor, Tuncay direği 70 metre taşıyor, inanıyorlar çeviriyorlar..

Tamamen ittire kaktıra iman gücüyle, şimdi burada teknik taktik makina gibi oyun mu var?

iman gücümü ozaman suudiarabistan dünya kupasını almalıydı çoktan

ve maç 70dakika değil 90dakika
  • ben ben

ben

ben ben
    ben ben

ben ben ,,,,,,,,,,,,
  • Gitsin çünkü bu adam takımın bir bölümünün isimleri lazım değil performansına göre değil iyi geçindiği frekansının tuttuğu adamlar göre futbolcu seçiyor! Ümit karan niye yıllardır milli takıma giremiyo,ardayı bile kendi ortaya çıkaramadı diye zorunluluktan oynatıyo,isviçre maçı bitmiş arda maçı getirmiş bize sorulduğunda adam eksikliklerinden başlıyo saymaya... Arda yeni mi parladı bu adam gs yi şampiyon etti....Hamit yeni futbolcu mu...bayernde sağlamken neler yaptığını ben 72 ekran tv den görüyorum hoca mı göremiyo....koca beşiktaştan üflesen omuzundan sakatlanan g.zanı çağırıp toramanı çağırmıyor...Servetin sakat gelmesini bilmesine rağmen takıma.Takımda sırtı kaleye dönük oynayacak,timingi iyi olan mükemmel olmasa hava topu indiren yegane futbolcu semih senin.2.bi futbolcun yok....Her tarafımız forvet ya(!) halili gönderiyorsun.
    Hata yaptığını kendi de biliyor bilmese futbolcu seçimleri ve taktiksel diziliş yanlışlarından biiir birrr dönmezdi.

• quote:

Orjinalden alıntı: fuzbing

quote:

Orjinalden alıntı: iRoNMaSTeR

Eğer Fatih Terim İkinci 45 Dakikada Hamit'i gerçek mevkisine aldığında olanları görmek için grubun son maçını bekliyorsa
    Gökhan Zan gibi Çıt kırıldım bir stoperin varken, Servet gibi Sakat sakat takıma katılan (Buna rağmen helal olsun ki ayakta duruyor hala) emre gibi 35lik stoper getiriyorsan ve bunlara alternatiflerin hala yoksa
    Kusura bakmayında eşşeği Kaybettiren Zaten fatih terim Hamit Arda Nihat Eşşeği buldu diye Fatihi yüceltmenin ne anlamı var
    Hamit ki Bayern Münih gibi Dünya Futbolunun Zirve takımlarından birinde ilk 11 de oynayan oyuncu absürd bir şekilde tümer Emreye yer açılsın diye sağ bek e çekiyorsan Kusura bakmada Ya Hamiti hiç izlememişsin derim sana yada başka takıntıların mevcuttur.
    Bu takım ne başarırsa başarsın bu şampiyonada Tamamiyle Fatih Terime'e rağemn başarmış olacaktır.

• quote:

Orjinalden alıntı: ribas

quote:

Orjinalden alıntı: fuzbing

quote:

Eğer Fatih Terim İkinci 45 Dakikada Hamit'i gerçek mevkisine aldığında olanları görmek için grubun son maçını bekliyorsa
    Gökhan Zan gibi Çıt kırıldım bir stoperin varken, Servet gibi Sakat sakat takıma katılan (Buna rağmen helal olsun ki ayakta duruyor hala) emre gibi 35lik stoper getiriyorsan ve bunlara alternatiflerin hala yoksa
    Kusura bakmayında eşşeği Kaybettiren Zaten fatih terim Hamit Arda Nihat Eşşeği buldu diye Fatihi yüceltmenin ne anlamı var
    Hamit ki Bayern Münih gibi Dünya Futbolunun Zirve takımlarından birinde ilk 11 de oynayan oyuncu absürd bir şekilde tümer Emreye yer açılsın diye sağ bek e çekiyorsan Kusura bakmada Ya Hamiti hiç izlememişsin derim sana yada başka takıntıların mevcuttur.
    Bu takım ne başarırsa başarsın bu şampiyonada Tamamiyle Fatih Terime'e rağemn başarmış olacaktır.

hamitin arapasınıda nihatın şut şekilinde fatih terim öğretmedi.arda'da zaten yetenkli bir futbolcu çalım atabilen kanatta iyi oynayabilen bir futbolcu.
    f.terim gitti nuri,caner erkin,batuhan,aydın,selçuk inan bu tip gençleri alıpda oynatmadı ki burada.f.terim ona güven verdi bir şeyler öğretti başarılı oldu değil hamitin pasları nihatın inanılmaz şutu olmasa biz turnuvaya veda etmiştik

edit:unutmadan maçta kazımıda gördük bu kadar kötü oynanamazdı kaç pozisyonu resmen yedi olumlu hiçbirşey yapmadı.oysaki orda halil altıntop olacaktı barcelona gibi takımlar karşısında ne kadr çok pozisyonlara girdiğini bildiğimiz şampiyonlar liginde parlamış hamitin kardeşi olsaydı son dakikaya şans yardımına gerek kalmayacaktı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erencan774 -- 17 Haziran 2008; 11:24:58 >

• Allah 3.GS dönemini de yaşatsın şunlara..

bir takım ancak bu kadar kötü yönetilir. Arda'nın yerinde olsam , beni değil de Terim'i yazan basının şarap çanağına tükürürdüm.Emeğe yazık hakikatten..Fantezi denemelerinin hepsi adamın elinde patladı hala Terim diyorsunuz ya..deve, diken hikayesi ne kadar da doğruymuş
  • Yo bence doğru olan hazım-soda hikayesi , 2010'u bekle kardeşşş
  • İlk maçta oynatmadıgı arda kurtardı terimi sakatlıklar olmasaydı belkide hiç oynatmıyacaktı bana göre 20 dk falan gruptan çıkcak top oynadık geri kalan dakikalarda döküldük umarım daha ileriye gideriz ama bu terim hakkındaki fikirlerimi yine degiştirmez.
  • Fatih Terim ne zaman Sinyor Terim oldu o zaman kendisine karşı olan sempatimi kaybettim, ve İtalyadan kovulduğu günden bugüne agresifliği ve kavgacı kişiliği kat kat arttı, daha sonra tekrar Türkiye semalarında zorunlu iniş çıkışlar yaptı, ve şu anda yine "ben"ci Sinyor daha Türk milli takımı turnuvaya başlamadan "teklif aldım Barcelonaya gideceğim" gibi laflar etmeye başladı, kendisini artık anlamak mümkün değil ve dün tv'de başarıyı getiren o futbolcuların annelerine yapmış olduğu olumsuz ve sert açıklamaları belirttiler şok oldum adam artık basını falan bırakmış elindeki gücü dünyaya getiren insanlara bile saldırır olmuş, oysa sadece ve sadece işini macera aramadan doğru yapıp ve başarılarından sonra mütevazi bir insan olsaydı şu anda gslisi fblisi bjklısı ve tüm türkiye adamı el üstünde tutardı, burada bile 3 sayfanın 2'si toplasak olumsuz yorumlar içeriyor kendisi için, bir Lucescu geldi kardeşim bu Türkiyeye adama denmedik laf bırakmadılar yok pısırık yok korkak yok bilmem ne adam iki takımı aldı başarılara taşıdı ve sonra yine sessiz sedasız ayrıldı keşke Lucescu gibi bir teknik direktör yetiştirsek de "ben" yerini "mütevazi"ye bıraksa.

• Terim olayı:

Portekiz maçı öncesi:
    Ben Terimim özel bir kadro çıkartacağım kimsenin aklına gelmeyeceği 70 milyonun ve gazetecilerin kurduğu kadroda benim bir espirim kalmaz
    + ben yıldız yaratacağım MEVLÜT bu yıldızı ben yarattım diyecekler. Benim oyuncum motivasyonla her mevkide oynar Hamit i gazla sağ bek oynatabilirim.
    Ben Ben ve Ben motivasyonla newcastle da hiiiç ama hiiiç oynamamış futbolcuyu emreyi bile motivasyonla oynatırım.(bu arada emre devamlılığı hariç mükemmel bir oyuncu)ama normal bir adam önce takımında oynadığı futbola bakar...

Portekiz maçı sonucu kaleye gidemedik.1980 lerden farkımız fark yemememiz.

isviçre maçı öncesi:

Ben Terimim tükürdüğümü yalamam ama arda oynamalı yaa yunanistaınn köy takımındaki tümerle de başlarım hamiti sağ bekte hapsederek tabi.
    Tümer uzaktan gol adacak ya elemelerdeki gibi...
    İyiki de yağmur yağdı (yoksa tümer devam ederdi...) terim topalla semihi aldı 70 milyonun kadroya döndü yani nihatın tek forvet olamayacağı
    nihat orta semih gol
    portekiz maçında olmayan arda gol.

çek maçı öncesi:

Güzel bir kadro...yanlız aynı hatayı 3. kez yapıyor..en önemli 3 yıldımızdan biri sağ bekte kilitli. çekler 4-5-1 ilk yarı orta sahada ezildik.
    2. yarı hamit i ileriye alıyor yine geç 2-0 a kadar sabri var orada yani terim hamiti ileri almak için 2 yi bekledi.
    ve hamit gereken cevabı veriyor(bayern munih komple gerizekalı terim akıllı)
    3 asist (tabi ardanın ateşlemesi var bunlardan önce portekiz maçında yazık ettiği ardanın)

ve bir mucize oluyor.
    Terim kendini insanüstü bir varlık gördüğü için mucizeyi ben yarattım diyor gazetecilere
    mucize ardayla başladı. hamitin kendi yerinde oynamasıyla tamamlandı.
    Terim adı üzerinde mucize sen sadece gerekeni yaptın ve hamiti ileriye aldın.
    15 dk içerisinde olanları arda ya borçlusun hamite değil bak ardaya..
    hamit orada oynadığı sürece her maç asist yapar zaten.

3 maçtaki hatalardan sonra Terimin kabul etmek (tükürdüğünü yalamak)zorunda kaldığı üç sonuç:

1.HER MAÇA ARDAYLA BAŞLANACAK- PORTEKİZ MAÇI-(70 milyon bunu zaten biliyordu ama terimin yıldızını kendi yaratma çabası vardı MEVLUT)
    2.NİHAT TEK FORVET OYNAMAZ- İSVİÇRE MAÇININ 2. YARISI-(70 milyon hatta üründül bile bunu biliyordu-çek maçı mucizedir ve cech elinden kaçırmıştır 1-0 ken bastırdığımızda bütün gözler semihi aradı kesinlikle nihat tek forvet olmaz olamaz)
    3.HAMİT SAĞ BEK OLMAZ OLAMAZ-ÇEK MAÇININ 65. DK.-(70 milyon ve Bayern Munih bunu biliyordu ama terim bende motivasyon var diyordu kaleciyi bile forvet yaparım diyordu)

Kıssadan hisse:
    Terim, nihatın iki gol attığı tek forvet oynayabileceği anlamına gelmez.

Keşke Tekke olsaydı....
    Hırvat maçına Tekke -Nihat la başlansaydı
    gidişata göre semih-tekke değişikliği yapılsaydı...
    Keşke Toroman çağırılsaydı..
    Hadi onu geçtim daha turnuvaya gelmeden zan la servetin sakat olduğu belli
    Neden KAŞ terim neden?

• quote:

Orjinalden alıntı: G-UNITSOLDIER

quote:

Yahu Akşam ikinci Devre Hamit orta sahanın sağında oynamaya başladıkdan sonra oyuna kattıklarını görmeyip 3 maçtır Hamiti sağ bek de zorlayan fatih terimi savunmak Futbol Cehaletidir
    Ne tartışayım Cahil Cühela adamla

herkez teknik direktör kesilior yaww!!!

sağ bekte oynayacak adam mı var da !!! gökan gönül sakat.. sabri nin defansif yönü zayıf.... hamit oynamasında kim oynasın.. Fatih hocanın bi bildiği varki orda oynatıo

Hamit ortasahaya geçince 3 asit yapıyor. Bumu Fatih hocanın bildiği şey.

Bence de Sabri'nin defans yetenekleri iyi değil.

Ama Hamit'i orda oynatarak atıyorum 2 puan kazanırken ortasaha gücünden de 5 puan kaybediyorsun.

Bence iyi kötü Sabri defansta oynamalı.

Zaten Milli takım bir şeyler başaracaksa. Gol yememeye çalışarak değil. Gol atmaya çalışarak başaracaktır.

Milli takımın kadrosunda hakkıyla sol bek ve sağ bek (Hamit'i saymıyorum) oynayacak oyuncu yok.

• Sen hala buradamısın

quote:

Orjinalden alıntı: sencerrr

quote:

sıfır çekeriz gibime geliyor.
    Terim, elemelerden beri başımızda hala kafamızda bir kadro şekillendiremiyoruz ki bu durum takım olma mantığına aykırı.
    Terim in egosu bizi yakar herkesi yakar.
    Bu şampiyonanın bize göstereceği şey Terim in bitişi olacaktır.

Milli takım ın başında Lucescu olmalıydı.

hadi yedirsinler bu lafları bana
  • quote:

Orjinalden alıntı: vaypcnet

Sen hala buradamısın

quote:

quote:

sıfır çekeriz gibime geliyor.
    Terim, elemelerden beri başımızda hala kafamızda bir kadro şekillendiremiyoruz ki bu durum takım olma mantığına aykırı.
    Terim in egosu bizi yakar herkesi yakar.
    Bu şampiyonanın bize göstereceği şey Terim in bitişi olacaktır.

Milli takım ın başında Lucescu olmalıydı.

hadi yedirsinler bu lafları bana

benim sıfır çekeriz konusunda .öt olmam mucizeydi.
    o mucize de oldu yakışıklı...

ama seninle aşık atamam yakışıklı
    baksana soda falan herkese laf koyuyorsun

• herkese değil sizlere laf koyan ben değilim Türk Milli takımı
  • quote:

Orjinalden alıntı: vaypcnet

herkese değil sizlere laf koyan ben değilim Türk Milli takımı

vaypcnet

Milli takım sadece senin değil bizim de takımımız.
    Bu takımda kişisel hazmı yaşamaya çalışan adam müsvettelerini istemiyoruz.Terim söylediğin kadar başarılı olsaydı isvicre'yi eleyip dünya kupasına da giderdik di mi bebişim.

Terim'le arandaki akrabalık nedir bilmiyorum ama terim'i savunmanın sebebinin sadece ve sadece GS'lı olmandan kaynaklandığına eminim..İzlediğini böyle yorumluyorsan

1.ya futbolu hiç bilmiyorsun
    2.ya da terim'e laf edilince GS'a ediliyo sanıyorsun
  • Terim'le Gs ile işim olmaz bu zamanda , bu senin takımınsa eğer galibiyetine üzülmeyeceksin , mağlubiyetine zil takıp oynamayacaksın.Bebişin yesin seni de 2006'ya gidemeyişimizin sebebi Terim değil Yanal , zira gruptan çıkamayan takım hiçbiryere gidemiyor futbolu bildiğini sanıyorsun ama matematikten haberin yok.Terim'i savunmamın nedeni Terim değil sizsiniz sizin karakteriniz , niyetiniz , kapasiteniz.

Açıcaksın tff.org.tr'yi bakıcaksın Türk futbol tarihine okuyacaksın , anlıyacaksın olmazsa tekrar okuyacaksın ,sonra gelip kim ne kadar neyden anlıyor tatavasını yapıcaksın.Terim'e laf edilince Gs'ye laf zırvalarıyla sallamasyon yapmıyacaksın ki doğru düzgün muhatap alıp tartışmaya girelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vaypcnet -- 17 Haziran 2008; 17:14:35 >
  • kesinlikle doğru tespit , fatih tekke halil altontop gibi adamları kadroya alma semihi al zihniyete bak.sırf fenerli yazarlara yaranmak için semihi aldı , tümer var bundesliganın önde gelen oyuncusu yıldıray yok bu nasıl bir kadro seçimidir.

quote:

Orjinalden alıntı: OzgurOz

quote:

Ne kadar dğru bir tespit..Avrupa Şampiyonasının özeti budur.

• Bu toraman ne oyuncuymus en son oynadigi macta aforoz edildigini unutup simdi niye alinmamis.
    Bazi gercekler daha Senol günes zamanindan beri yildiray sakat formsuz hasta
    Toroman zaten Bjk maclari ve son aforozu yedigi milli mactaki hatalari.
    Mevlüt tecrubesiz gördük bazilari diyorki Kayseride stoper varmis niye alinmamis orasi T.S.L degil zaten Kayserinin yedigi goller ortada bizim iyi sandigimiz Galatasarayli Emre ve Topal bile aksadilar buda aci gercek.
    Mehmet yildiz oynatildi milli maclarda öyle bir perfomans veremedi sanki hic oynamadi.
    ümit karan oynadigi milli maclarda gol atti ama almaz alsada oynatmaz sevmiyor onu.
    Halil en büyük hatasi odur.
    Fatih Tekke Gürcistanami Kazakistanami ne attigi goller harici atamadiklari ile Ersun Yanalin basini yemesine sebeb oyuncudur ha tartisilir genede alinmalimiydi diye ozaman Semih alinmasa Fb liler gol kralimizi almadin hadi Mevlüt yerine Fatih yada ümit karandan birisi alinabilirdi.
    Mehmet Topuz sanki hic milli olmadi hangi isigi verebildi ?
    Gökhan ünal aynis ekilde sac bas yoldurdu.

Terimi hic sevmiyorum ama bazi konularda yapilan elestirilerde oldukca sacma bence Terim oyuncu secimlerinden cok en fazla hatasi takim 11 belli olmamasi, kendisine artik yalakmi ne bileyim yada sicakmi gelen kisileri ne olursa olsun oynatmasi mac öncesi anelizlerinde büyük hatalar yapmasi falan. Zaten herseyi ben bilirim tavri italya dönüsü basladi ve o sekildede devam etti.

• Kesinlikle Fatih Terim istifa etmeli...
    Semih, Mevlüt, Tümer gibi oyuncularla devam ediyor...
    Senin Yıldıray, Halil, Fatih Tekke, Ümit Karan gibi önemli isimlerin var.
    Fatih UEFA kupasını kaldırmış, Ümit nerde ne yapacağı belli olmayan, Yıldıray kadar çabuk aralara sızan oyunculara ihtiyacın var...
    Hala Semihle devam bakalım bu şans nereye kadar devam edecek......
  • fatih baştan dandik bir kadro seçimi yaptı , ben anlamıyorum ümit karan gibi direk golü düşünen bir oyuncu niye çağrılmaz , hadi onu geçti orada halil var , tekke var bunlar varken semih gibi balına gol atan birini çağrıryor , tümer kimki bu sezon ne yapmış bu kadar berbat kadro seçimine rağmen kazanıyorsak özellikle hamit nihat ve ardanın olağanüstü çabasıyla bu turnuvada şampiyon bile olsak terim gitsin.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.