Şimdi Ara

Fatih Terim İstifa Etsin diyenler !! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
0
Favori
4.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Terim ilk isviçre maçından sonra istifa etmeliydi milleti gerdi gerdi sonra şifoyu kurban etti kendisi tereyağından kıl çeker gibi olaydan sıyrıldı ,istifa edemezdi kariyeriri iyice sallanan terim tabi istifa edemezdi oraya 4 elle yapıştı.Hele dün akşam herkesi azarlaması pes yani birde dalga geçiyor yok özür dileriz yazıları değiştirttik yok şanslılıylarmış mahkeme çok sürüyormuş da dava edemiyolarmış tabi gazeteciler ekmek davasında özellikle muhabirler gıklarını çıkaramıyorlar fatih bir kükrerse işlerinden olur fizana sürülürler tabi karşısında saray soytarıları var ayıp ya cidden ayıp kendini bu kadar üstün gören, şövenist bir insan olmaz ama ir insanı bu kadar pohpohlayıp egolarını tavana vurdurursanız normaldir kimseyi tanımaz kasım kasım kasılır .Gitsin italyan fransız basınına baksın adamlar ne diyor tek .direktör futbolcular hakkında bizden kat be kat yükleniyorlar.He mucizeler zaman alırmış diyor külhan beyimiz normaldir o da biliyorki olan herşey mucize o mucizeleri yapan futbolcuları anlından öpsün tek tek.

• quote:

Orjinalden alıntı: froster2006

Terim ilk isviçre maçından sonra istifa etmeliydi milleti gerdi gerdi sonra şifoyu kurban etti kendisi tereyağından kıl çeker gibi olaydan sıyrıldı ,istifa edemezdi kariyeriri iyice sallanan terim tabi istifa edemezdi oraya 4 elle yapıştı.Hele dün akşam herkesi azarlaması pes yani birde dalga geçiyor yok özür dileriz yazıları değiştirttik yok şanslılıylarmış mahkeme çok sürüyormuş da dava edemiyolarmış tabi gazeteciler ekmek davasında özellikle muhabirler gıklarını çıkaramıyorlar fatih bir kükrerse işlerinden olur fizana sürülürler tabi karşısında saray soytarıları var ayıp ya cidden ayıp kendini bu kadar üstün gören, şövenist bir insan olmaz ama ir insanı bu kadar pohpohlayıp egolarını tavana vurdurursanız normaldir kimseyi tanımaz kasım kasım kasılır .Gitsin italyan fransız basınına baksın adamlar ne diyor tek .direktör futbolcular hakkında bizden kat be kat yükleniyorlar.He mucizeler zaman alırmış diyor külhan beyimiz normaldir o da biliyorki olan herşey mucize o mucizeleri yapan futbolcuları anlından öpsün tek tek.

hepsine katılıyorum.
    şifo olayına daha bir katılıyorum.
    şifo olayı terim konusunda önemli bir detay
    anlayabilene tabi....

Ümit Karan olsaydı 4-3-3
    olurdu

Tekke olsaydı 4-4-2 süper olurdu keza 4-3-3 .

Hırvatlar Emre Aşığı ağlatır . Emre Aşık ın kırmızı kart görme olasılığı %75.
    Hırvat maçına Emre Aşıkla en az 1-0 yenik başlıyoruz.
    Emre Aşık ın savunmayla tek alakası hava toplarıdır.
    Toraman ya da başka isim ya da her isim Emre Aşık tan iyidir.
    Ben olsam Hakan balta yı stoper yapardım. Eminim ki Aşıktan iyi oynardı.

Hem Zan ve Servet gibi 2 sakatla turnuva ya geliyorsun
    Hem de Kaşı şutluyorsun
    biri bana bunu açıklasın

• quote:

Orjinalden alıntı: vaypcnet

Terim'le Gs ile işim olmaz bu zamanda , bu senin takımınsa eğer galibiyetine üzülmeyeceksin , mağlubiyetine zil takıp oynamayacaksın.Bebişin yesin seni de 2006'ya gidemeyişimizin sebebi Terim değil Yanal , zira gruptan çıkamayan takım hiçbiryere gidemiyor futbolu bildiğini sanıyorsun ama matematikten haberin yok.Terim'i savunmamın nedeni Terim değil sizsiniz sizin karakteriniz , niyetiniz , kapasiteniz.

Açıcaksın tff.org.tr'yi bakıcaksın Türk futbol tarihine okuyacaksın , anlıyacaksın olmazsa tekrar okuyacaksın ,sonra gelip kim ne kadar neyden anlıyor tatavasını yapıcaksın.Terim'e laf edilince Gs'ye laf zırvalarıyla sallamasyon yapmıyacaksın ki doğru düzgün muhatap alıp tartışmaya girelim.

canım benim..Türk futbol tarihini okuduğumda Yunanistan'a 1 kere yenildiğimiz yazıyor , Avrupa şampiyonaında gol atamamış bir milli takımdan bahsediyor.

Bir kere şunu açıkça söyliyeyim milli takımın galibiyetine üzüldüğümüzü falan mı sanıyorsun.Ben de en az senin kadar seviniyorum.Benim ve benim gibi düşünenlerin ortak noktası bu galibiyetlerin , futoldan anlamayanlar tarafından (maalesef buna sen de dahilsin) Terim'e maledilmesidir.Zerre kadar payı yoktur , hatta alınan galibiyetlerde mağlup duruma düşülmesinin sebebi bizzat kendisidir.

Sen GS'lısın bilirsin.Zamanında Kemalettin'in yerine milli takımda oynayan Tolunay.GS'a transfer olduğunda kaç kere forma giymiştir. Terim hakeden değil , kendisi ile iyi geçinene , sağ görüşlü futbolculara forma vermektedir.Aksini iddia edenle sabaha kadar tartışırım.Milli takım , ülkesini sevenin yeridir zaten..Sağcısı da solcusu da milli takımı destekler , sever , sonuna kadar destk verir.Milli takıma politika sokulmaz.Politik görüşü nedeni ile kimse dışlanmaz , kimseye sempati ile bakılmaz.

Uyanın artık

• quote:

Orjinalden alıntı: froster2006

Terim ilk isviçre maçından sonra istifa etmeliydi milleti gerdi gerdi sonra şifoyu kurban etti kendisi tereyağından kıl çeker gibi olaydan sıyrıldı ,istifa edemezdi kariyeriri iyice sallanan terim tabi istifa edemezdi oraya 4 elle yapıştı.Hele dün akşam herkesi azarlaması pes yani birde dalga geçiyor yok özür dileriz yazıları değiştirttik yok şanslılıylarmış mahkeme çok sürüyormuş da dava edemiyolarmış tabi gazeteciler ekmek davasında özellikle muhabirler gıklarını çıkaramıyorlar fatih bir kükrerse işlerinden olur fizana sürülürler tabi karşısında saray soytarıları var ayıp ya cidden ayıp kendini bu kadar üstün gören, şövenist bir insan olmaz ama ir insanı bu kadar pohpohlayıp egolarını tavana vurdurursanız normaldir kimseyi tanımaz kasım kasım kasılır .Gitsin italyan fransız basınına baksın adamlar ne diyor tek .direktör futbolcular hakkında bizden kat be kat yükleniyorlar.He mucizeler zaman alırmış diyor külhan beyimiz normaldir o da biliyorki olan herşey mucize o mucizeleri yapan futbolcuları anlından öpsün tek tek.

+1 Hepsine tek tek katılıyorum eline sağlık..

Not:Kendini cin sanan yaşı 11 den küçük yaramaz çocuklara cevap vermeyin lütfen

• Hala istifa etsin teknik direktör değil bu adam diyenler konuşmaya devam etsinler.....

Bizde tarih yazmaya devam edelim
  • finale çıkalım kupayı alalım tarihe geçeriz ama ne ile...terimin istafısını isteyerek

kupayı almışız seviniyoruz haberler manşetler terim istifa yok böyle bir mişlet ya
  • hey allam ya teknik direktör diyolar hala
    takım 3 maçı son saniyede çeviriyor bu işin teknik direktörü mü var
  • Demekki okuman da yok ne yapalım böyle bir galibiyet şerefine ben anlatayım sana Türk futbol tarihini kabaca.

1950'lerde bir iki Avrupa,Dünya şampiyonası belki bir veya iki galibiyet.1992'ye kadar gelen 5 giden 8 attı , 88 ve 92 elemelerinde alınan toplam puan sayısı 2 yazıyla iki ,

Sonrasına geçiyorum sizin kahrolduğunuz bizim sevindiğimiz günlere

Euro96 (Tarihte ilk ve tek 5. kategoriden giren takım)
    Euro00 (Tarihte ilk ve tek çeyrek final)
    Fifa02 (Tarihte ilk ve tek 3. lük)
    Euro08 (Tarihte ilk ve tek yarı final)
    Devamı gelicek okumaya ve kahrolmaya devam et sen koç.Okumayı bilmiyorsan da Türk furbol tarihi hakkında konuşmaya kalkma ki böyle rezil olmayasın.

quote:

Orjinalden alıntı: OzgurOz
    canım benim..Türk futbol tarihini okuduğumda Yunanistan'a 1 kere yenildiğimiz yazıyor , Avrupa şampiyonaında gol atamamış bir milli takımdan bahsediyor.

Bir kere şunu açıkça söyliyeyim milli takımın galibiyetine üzüldüğümüzü falan mı sanıyorsun.Ben de en az senin kadar seviniyorum.Benim ve benim gibi düşünenlerin ortak noktası bu galibiyetlerin , futoldan anlamayanlar tarafından (maalesef buna sen de dahilsin) Terim'e maledilmesidir.Zerre kadar payı yoktur , hatta alınan galibiyetlerde mağlup duruma düşülmesinin sebebi bizzat kendisidir.

Sen GS'lısın bilirsin.Zamanında Kemalettin'in yerine milli takımda oynayan Tolunay.GS'a transfer olduğunda kaç kere forma giymiştir. Terim hakeden değil , kendisi ile iyi geçinene , sağ görüşlü futbolculara forma vermektedir.Aksini iddia edenle sabaha kadar tartışırım.Milli takım , ülkesini sevenin yeridir zaten..Sağcısı da solcusu da milli takımı destekler , sever , sonuna kadar destk verir.Milli takıma politika sokulmaz.Politik görüşü nedeni ile kimse dışlanmaz , kimseye sempati ile bakılmaz.

Uyanın artık

• fatih terimin bişey yaptığı yok futbolcular artık kendı oyununu oynuyo bu adamdan nefret ediyorum!
  • Terim'e rağmen yarı finaldeyiz. Allah zorla kupayı aldıracak bize. Resmen 3 maçtır mucizeler gerçekleşiyor. Bende iddia ediyorum UEFA kupasını almasına rağmen, Yarı Finale çıkmamıza rağmen Terim iyi bir teknik direktör değil. Ama hatalarına rağmen ona rağmen yarı finale çıkıyoruz prim yapacak o gene ben çıkarttım diyecek bu takımı onun için sinir oluyorum. Anlayamadığım Sabri gibi bir takoz nasıl milli takımda oynar onu geçtim GS'de nasıl oynar hata ve pozisyon öldürmekten başka ne yapıyor. Hakan Balta ve Emre Aşık yerine koskoca türkiye'de adammı yok. Emre Güngör neden oynamaz Aşık'ın yerine. Colin Kazım'ı ben fenerli olmama rağmen fenerde bile yeterli bulmuyorum adam onu direk 11 çıkardı iki maç. Tuncay bugün diğer maçlara göre çok daha iyiydi. Semih gene her zamanki semih :). Rüştü'nün Fenerden alıştığımız klasik yediği gollerden bir gol gene. Neticede Terim o kadar kötü kadro çıkarmasına karşılık yarı finaldeyiz ya helal olsun bu çocuklara alınlarından öpülmesi gerekir hepsinin teker teker.

• teknik direktör sadece teknik bir direktöre değildir.adamlar inanıyor %100 motive hocayı seviyorlar sayıyorlar hepsi bir aile olmuş ne deseniz boş.pehh
  • Ya hala Fatih Terim ile uğraşıyorsunuz pes artık
  • öyle yada böyle yerine getiricek adam yok hala Fatih Terimle uğraşıyosunuz futboldan 5 yaşındaki çocuklar kadarda anlamıyosunuz konuşmayın artık
  • Yok laa zevkli oluyooo
    quote:

Orjinalden alıntı: BJKKKKK

Ya hala Fatih Terim ile uğraşıyorsunuz pes artık
  • quote:

Orjinalden alıntı: hasanmerto

Ne özrü be, tesadüf golüyle yenmişiz, tek pozisyonumuz yok adamlar dünyaları kaçırdı.

Her maça farklı kadroyla çıkıyor macera arıyor futboldan hiç anlamıyor.

Skor adamısınız işte.

2. 45 dakika diyorsunuz da 2. yarı adamların kaçırdıklarını sayamıyorum ben sürekli teke tek defansla kaldılar...

4-5 tane atacak pozisyon yakaladı adamlar atamadılar, 4 e 1 kaldı atamadılar...

2 kişi beraber kafaya çıkıyorlar, bizden adam yok ceza sahası içinde.

Neyin özründen bahsediyorsun.

Şimdi çivi çakacak o koltuğuna hayatta gitmez.

AÇık seçik belli turnuvanın en kötü takımıyız, ayağa 2 pas yapamıyoruz.

Top çeviremeyen takımmı olur, söylermisin bana? BEn 9 tane maç izledim, Türkiye gibi kötü takım yok...

ok

• quote:

Orjinalden alıntı: dephyr

Fatih Terim'e Portekiz maçından sonra hakarete varacak kadar laf söyleyenler, istifa etsin diyenler, bu adamadan bir şey olmaz diyenler neredesiniz? Rezil futboldan bahsedenler son 45 dakikayı gördüler mi?

Fatih Terim'e bir özür borçlu değil misiniz ? Hadi özür dileyin bakalım....

quote:

Orjinalden alıntı: dephyr

Bir sezon adam akıllı top yüzü görmemiş emre aşık ı oynattığı için Dökülen tuncay a ilk maçta katlanıp bu maçta hala oyunda tuttuğu için İlk maçın en iyilerinden Kazım ı kestiği için hala da teknik direktörlük sıfatlarından uzak olduğu için terim İSTİFA....

Birisi bana Tuncay'ın son 2 maçtada neden 90 dakika oynadığını açıklayabilir mi?kötü oynayan tuncaya ısrar neden?

http://forum.donanimhaber.com/m_23807750/mpage_2/key_//tm.htm#23908880
    afedersin?sen diledinmi acaba merak ettim

• Yok o orda oynamazmış, o ise orada oynarmış. Maşallah herkes teknik direktörlük kursunu bitirmiş de haberimiz yokmuş. Turnuvanın belki de kadro sıkıntısını en yoğun şekilde yaşayan ekibiyiz. Her maç belli mevkilerde direkt oynaması gereken adamlar yok. Terim Portekiz maçında bir Arda'yı oynatmadı diye teknik direktörlükten anlamıyor oluyor ama İsveç ve Çek maçlarında yenik duruma düştüğü zaman yaptığı değişiklikler ve aldığı riskler hep meyvesini verdi, Rıdvan'ın da dediği gibi bu tip değişiklik ve riskleri sadece büyük hocalar yapar. Bu sözlerinden sonra Rıdvan da teknik direktörlükten anlamıyordur kesin. Milli takımımız tarihinde ilk kez yarı finale çıkmış ve çok büyük bir başarıyı yakalamış hala bu başarıdaki Fatih Terim'in payını nasıl sileriz ve yokmuş gibi gösteririz diye uğraşanlar var. . .
  • Bundan öncekileri silemediler ki bunu silebilsinler , herkesin sevindiği yerde onlar üzüntüden çıldırıyor kahroluyorlar bol bol da rezil oluyorlar . Biz de eğleniyoruz ne güzel
    quote:

Orjinalden alıntı: Father Torque
    Milli takımımız tarihinde ilk kez yarı finale çıkmış ve çok büyük bir başarıyı yakalamış hala bu başarıdaki Fatih Terim'in payını nasıl sileriz ve yokmuş gibi gösteririz diye uğraşanlar var. . .
  • @naf

hasanmerto yu takmayın o öyle konuşur
  • Evet Fatih Terim teknik ve taktik hiçbir şey yapmadan yarı finale kadar geldik.
    Bu başarının belli başlı nedenleri futbolcularımızın aşırıya kaçmayan hırsları ve kendilerine olan güvenleri. Ve tabiki şans faktörü.

Yarı finale çıktığımıza çok sevindim ama bunu Fatih Terim'in başarısı olarak görmek çok üzücü. Maçtan sonraki röportajında ağzından kaçırdığı bencil bir ifadeyi izledikten sonra gözümde hiçbir değeri kalmadı.

Bu başarı futbolcularımızın başarısıdır. Onların azminin zaferidir.
    Fatih Terim'in katkısı sadece ve sadece duygusaldır. Ama bu duygusallık bize şampiyonluk yaşatmaz.

Sonuç ne olursa olsun kesinlikle istifa etmelidir Fatih Terim.
    Gitsin İtalya'ya görelim ne kadar başarılı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaba -- 21 Haziran 2008; 2:11:09 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.