Şimdi Ara

Fatih'te bir kişi, mağaza çalışanına 'Ramazan'da sigara mı içiyorsun' diyerek yumruk attı (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
0
Favori
4.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ateist değilim ama onun nedeni çok bariz:
    Adamlar araştırdığı için ateist oluyor. Bizim müslümanlarımız Kuran bile okumaz, okursa da Arapça "okur", anlamaz. Benim tanıdığım ateistler Kuran okumuş oluyor %90, babadan gelme ateist değiller müslümanlar gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EO2527

Ozaman adamı böyle operler 😀

Yani diyorsun kı ben kendime hakim olamıyorum, benim baskalarına saygım yok ama başkaları bana saygı göstersin yoksa şiddete başvururum.

Sen bunu diyebiliyorsan ne islamı anlamışsın ne de oruç tutmanın amacını. Sırf tutmak için oruç tutuyorsan yanlış yapıyorsun haberin olsun.

Zaten senin gibiler yüzünden müslümanlara laf ediliyor.
  • Ulan çocuğa üzüldüm ya böyle şerefsizler müslüman'ım diye ortalıkta gezinmesin dayanamıyorsan tutmayacaksın milletin canına ne kastın var bunu yaptın cennete girmeye hak mı kazandın yoksa sevap pointlerin mi yükseldi noldu erdin mi it oğlu it
  • Gerçek İslam bu değil!!111!111111!!!!

• Türkiye gelişiiiiiiyyyyyy

• Hep Fatih'te oluyor nedense.

ISID'ci de Fatih'te, Ramazanda adam doven de Fatih'te yasiyor, El Kaide'cisi yani kisaca butun islamofasistler ve teroristler bu bolgeden cikiyor.

Tesaduf mu acaba

• Böyle insanları gördükçe ramazanda dışarıda inatla yemek yiyorum.

Böyle insanların oyuyla ülke yönetiliyor, yanıyorum buna yanıyorum...
  • 29 gun oruc tuttum cok sukur,88 kisinin calistigi yerde 3 kisi oruc tuttuk.29 gun boyunca onunde yemek yediler cay,kahve sigara ictiler.Kimseye ne kizdim ne gucume gitti.Herkezin kendi inanci bu barzo gibiler yuzune dinden soguduk

• MuscleTower kullanıcısına yanıt
    Ölmemiş olması sağlıklı olacağı anlamına gelmez. Kafaya ve dolayısıyla beyne alınan şiddetli darbeler çok ciddi ve geri dönüşümsüz sağlık sorunlarına yol açabilir. Ve bu sorunlar darbenin alındığı gün ortaya çıkmayabilir, ortaya çıkması birkaç yılı bulabilir. Ömür boyu bu sorunlardan dolayı eksik bir hayat sürebilir, yaşam kalitesi düşebilir ve yaşam süresi kısalabilir. Bu hayvanın vurduğu kişiye ömür boyu gelirinin en az yarısını tazminat olarak vermesi gerekir. Tabii öncelikle 3-5 yıl arası hapis yattıktan sonra. Bu tür caydırıcı cezalar olmadan bu tür şiddet eylemleri önlenemez.

http://www.hurriyet.com.tr/trafik-kazasi-gecirenler-dikkat-13418925

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolman7 -- 5 Temmuz 2016; 12:04:50 >

• Vaudeville kullanıcısına yanıt
    Saçma yorum. Doğru okusa ateist olmazdı zaten.

• captain_turkiye kullanıcısına yanıt
    Bir kere ilk saygısızlığı ortalikda sigara içerek o yapmış
    Kaldiki bu kişi çocuk değil kocaman birey yani etrafında milletin oruç tuttuğunu ramazan ayında olduğumuzu biliyor
    Bodozlama taciz yanlış Bende kabul etmiyorum ama uyarıya rağmen devam ediyorsa kötek hakkıdır
    Sıkıyorsa gelin erzurumda yapın bu hareketleri, keske iki tokatla biraksalar diye dua ederdin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bir kere ilk saygısızlığı ortalikda sigara içerek o yapmış
    Kaldiki bu kişi çocuk değil kocaman birey yani etrafında milletin oruç tuttuğunu ramazan ayında olduğumuzu biliyor
    Bodozlama taciz yanlış Bende kabul etmiyorum ama uyarıya rağmen devam ediyorsa kötek hakkıdır
    Sıkıyorsa gelin erzurumda yapın bu hareketleri, keske iki tokatla biraksalar diye dua ederdin

Burası şeriat ülkesi değil, bunu anla artık. Kimse senin istediğin gibi davranmadı diye saygısızlık yapmış olmuyor. Sen bu kadar şiddeti savunursan birgün inşallah başına gelir de anlarsın belki. Hatta sana uyarı bile yapmadan hakkını versinler ve sonra da kimseye bırakmasınlar.

Belli ki kendi dininden bile bir habersin. Kuran bile okumadığına eminim çünkü okusan orucun anlamını da, başkalarına bu tarz davranılmayacağını da anlardın.

Dostum lanet okuma, her insanın karakteri farklıdır kimisi tepki göstermez kimisi uyarır geçer kimisi böyle hırpalar, buda benim karakterimle ilgili birsey, muslumanlikla alakası yok herşeyi oraya baglamayin

• Döven kişi sadece oruç tutar, ne namaz ne niyaz ne zekat. İçki kumar karı kız gırla gidiyordur

• Islama kurban olun siz

• Okurum arkadaşım mağdur ayağına insana çektirdiğiniz yetmedi. Sizin yüzünüzden sahur saati camiler son ses, elli tane davulcu. Biriniz de demiyor ki milletin bebeği vardır hastası vardır. Sizin yüzünüzden insanlar keyfince yaşayamıyor, herkes inanmak zorunda değil. Tutamıyorsan tutma. Sen tutuyorsun diye insanlar senden gizli yemek içmek tüttürmek zorunda değil. Ben de senin gibilerden rahatsızım çözümü sizi döverek mi arayayım?
    Azalarak bitin.

• Ne kadar dogru yalan bilemeyiz ama barzo aciklama yapmis,dogruysa banada kufur etse bende yapistiririm.

Saldırgan Ufuk T. ifadesinde, “Motorumdan indim, yürürken duman bana geldi. Ramazan ayındayız. “Bari saklayarak iç” deyince, “Sadece ben mi içiyorum, beni mi gördün” deyip küfür edince ben de yumruk attım. Bayılınca da ayıltmaya çalıştım. Ayılmayınca da kucağıma alıp hastaneye götürdüm” dediği belirtildi.

• quote:

Ramazan ayında Sende çıkıp orta yerde cigara icmeyeceksin icemezsin

Senin ağzına zorla yemek su sokmadığım müddetçe önünde istediğim şeyi yer içerim ben sana saygı duyuyorsam sende seve seve yiyip içenlere saygı duyucaksın
  • quote:

Ozaman adamı böyle operler 😀

Birkaç adet SS aldım ve forum yönetimine gerekli şikayette bulundum. Avukat arkadaşlar ve gönüllüler ile savcılığa başvurabiliriz.

''İşlenmiş olan bir suçu veya işlemiş olduğu suçtan dolayı bir kişiyi alenen öven kimse, iki yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır”. TCK 5237/215
    Evet deneyebilirsin madem ezan sesi sıkıntı diyorsun giriş hocaya, davulcu sıkıntı dal davulcuya, engelleyen mi var 😀

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.