Şimdi Ara

Fatih'te bir kişi, mağaza çalışanına 'Ramazan'da sigara mı içiyorsun' diyerek yumruk attı (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
257
Cevap
0
Favori
4.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dayak atan ile dayagi yiyen kisinin resimlerini gorunce durum anlasiliyor aslinda.

Sigara icen cocugu gozune kestirmis, " Buna gider yapsam, karsilik vermez bana" diye dusunmus olmali.

Yobaz, dayak yemeyecegini tahmin ettigi icin saldirmis olmali bu cocuga. Bir keresinde ben de bir Ramazan gunu bakkaldan 6 tane Efes almistim, arkamdakiler tip tip bakmislardi ama ben de bakinca birsey demeden gitmislerdi.

Yani bu yobaz-seriatci tayfasinin geneli boyledir; Baslarina bela olmayacak kirilgan tipleri kirmayi severler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zeiden kullanıcısına yanıt
    Elinizden gelenin en iyisini yapin ayrıca böyle bir konu hakkindaki mahkeme çıkışı dikkatli olmanızı tavsiye ederim malum toplum "barzolasmis"

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EO2527

Elinizden gelenin en iyisini yapin ayrıca böyle bir konu hakkindaki mahkeme çıkışı dikkatli olmanızı tavsiye ederim malum toplum "barzolasmis"

Muhtemelen yaşınız küçük ve yaptığınız şeyin farkında değilsiniz. Bu cümleniz dahi çok büyük yasal suç. Hayatınız boyunca küçük şehrinizden dışarı çıkmadığınız için işlerin bir ülkede nasıl yürüdüğünü unutmuş olabilirsiniz, fakat ben hayatım boyunca elimden geldiği kadar sizin gibilerin toplumdan dışlanması için uğraşacağım.
  • Vaudeville kullanıcısına yanıt
    Sitedeki Müslüman görünümlü bir ateist misin

• quote:

Orijinalden alıntı: Havya Makinesi

birisi Atatürke küfür etmiş demekle neden ramazanda oruç tutmuyorsun diyerek yumruk attı demek aynı şey. sadece bazı aptalları gaza getiren sözcükler. olayın öyle olmadığı anlaşıldı. zaten konu sahibi troll millette kanmış gidiyor

Konu içeriği zaten bana ait değil ki, bu olayı sosyal medya hesabından insanlara duyuran kişiye ait sözler. oraya hesap bilgisini ekledim adamın, gidip önce araştırsaydın gelip her önüne gelene troll demezdin.

• Ben bir ara findiklikta caliismistim o sicagin altinda orucluyken calisanlara su goturuyordum 0 etkilenme oldu.Hic canim cekmedi neden boyle olamiyorsunuz bu kadar imanina laf ettirmeyenler.Nefsinize sahip cikin yapamiyorsaniz baskasina zarar vermeden tutma.Sen baskasinin hakkina girdikten sonra yaptigi ibadet dogru saniyorlar.

• Zeiden kullanıcısına yanıt
    Dostum Yaşım 26 1 yıl boyunca yurtdışında bulundum forumdan 2.elden alışveriş yaptıklarım bilir beni.
    şuan Tr nin önde gelen bir unisinde yükseklisans yapıyorum yaşım 80de olsa bu düşüncemi savunacagim, dinimemsaygi gosterilecek ötesi yalan

• Şeriati seviyorsan gideceksin bu ulkeden,ben 38 yasindayim kendimi bildim bileli oruc tutar,namaz kilarim ama Ataturkun yolundanda ayrilmaz.88 kisi calistigimiz yerde her gu onumde 85 kisi yemek yiyor,sigara iciyor ama hic zoruma gitmiyor,zoruma giderse bende tutmam olur biter.Iste sizin gibiler yuzune cahil cuheylan daha cok akpye sarildi.Cumhuriyete en buyuk zarari din elden gidiyor diye sizler veriyorsunuz.Yazik sizlere cok uzuluyorum

• social kullanıcısına yanıt
    Abimsim sende Öyle dusunuyorsun, kimse senin bu dusunceni degistiremez kimse benim dusuncemide degistiremez, devletim beni sinir dışı etmedikten sonra sonuna kadar bu ülkenin vatandasiyim en az senin kadar vergilerimi tikir tikir veriyorum yani kimse beni gonderemez

• quote:

Sizin gibiler yüzünden İslam ayaklar altina alınıyor dinine saygı gosterticeksin başka din diye birşey yok, hasta madur değilse keyfi oruç tutmayan dislayacaksin. O calistigin yerin manevi bereketi kalmaz

yav he he sikiyorsa gelde belcikada dislasana bak adama neler ediyorlar.

bak arkadasim sunu iyi anlayin. istedigin dine inanabilirsin istersen makarnaya tap bu beni hic ilgilendirmez. ama sen benim ozgurluk alanima sirf senin dinin oyle istiyor diye mudahale edersen isler karışır. ben devletimin bana verdigi özgürlük alani icinde istesigim gibi hareket ederim bu sinir icinde senin dinini imanini hic umursamam anliyor musun. mesela istedigim yerde istedigim zamanda istedigim seyi yer icerim. bunu yaparken senin oruc olman zerre umrumda olmaz.

• Kardesim bak yanlis surda sen simdi din elden gidiyor dersen,provokatorlerde bunu alip kendi istedikleri gibi cevirerek ulkesini seven cagdas insanlar icin,ateist bunlar din dusmani der..cahil cuheylani kandirip ulkeyi soymaya devam ederler.Her cagda din tacirlerini gormuyormuyuz,muslumanlik hani ilimli bir dindi.Sigara icen cocuk belki musluman degil veya belki farkli bir mezhepten.Benim gozumde hayvana bile bu sekilde davranilmamali.

• quote:

tehdit mi ediyorsun la sen milleti mahkeme cikisi filan. hayirdir.

• Fistful of Dollars F kullanıcısına yanıt
    senin hep provaktör konular açtığını biliyorum. blokluydun zaten canım

• Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    İşinize gelmeyince böyle oluyor di mi?
  • Kimse adamın karakterini sorgulamıyor..
    Herkes yükleniyor islamiyete..
    Abi bu olay adamın dengesizliği..
    İsteyen tutar istemeyen tutmaz..
    Ben oruç tutuyorum diye kimseye böyle tepki gösteremem sen neden tutmuyorsun diye..
    Bence kişiyle alakalı bir durum bu olay..

• quote:

Orijinalden alıntı: Desmond

quote:

Orijinalden alıntı: Gök Gürültüsü

quote:

Orijinalden alıntı: Cemal CEMİL

quote:

Orijinalden alıntı: Gök Gürültüsü

Bir din düşünün namaz kılmayanları,oruç tutmayanların cehenneme gideceğini,derilerinin yenilenip yenilenip yakılacağını,kaynar su içirileceğini söylüyor.Şimdi bu eziyetlerin yanında yumruk hiçbir şey.

islam adına yalan söylemekten vazgeçmezsen asıl sen o anlattığın durumları yaşayacaksın
    namaz kılmayanların ,oruç tutmayanların cehenneme gideceğini söyleyen ayeti getir bir görelim

Müddesir(40-42) Onlar cennetler içindedir. Günahkârlara: Sizi şu yakıcı ateşe sokan nedir? diye uzaktan uzağa sorarlar.
    Müddesir(43)Onlar şöyle cevap verirler: Biz namaz kılanlardan değildik

Çeviri yanlışsa veya biz yanlış anlıyorsak bilemeyeceğim tabi

Ayetin bir kısmını almış salladığı İslam hakkında zerre bilgisi olmadigi nasil belli.

Ayet sallamayı en iyi siz bilirsiniz haksızlık etme adama

• Ortadoğu da sıradan bir gün.
    Bunlar bitmeyecek bunlar tükenmeyecek çünkü adam elini kolunu sallayarak çıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Havya Makinesi

senin hep provaktör konular açtığını biliyorum. blokluydun zaten canım

yanlış düşünüyorsun ama konuyu uzatmaya gerek yok.

bu arada ben kimseyi bloklamam.

• premiumbeyin kullanıcısına yanıt
    Bırak şimdi İslam=gericilik senin haberin yok mu -_-

• Tum din masallarinin icinde islam masali en igrencidir.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.