Şimdi Ara

Fatih'te bir kişi, mağaza çalışanına 'Ramazan'da sigara mı içiyorsun' diyerek yumruk attı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
257
Cevap
0
Favori
4.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1- Görüntülerde gördüğünüz kırmızılı arkadaş, "lan top sen Ramazan'da sigara mı içiyorsun" diyerek siyahlı arkadaşa yumruk atıyor.

2- Siyahlı arkadaş yere düşerken bilincini kaybediyor. Yumruğu atan ise kısa süre nezarethanede kaldıktan sonra serbest kalıyor.

3- 5 dakika sigara içmek için dışarıya çıkan genç bir insanın hayatını karartan bu "adam" hala dışarıda rahat rahat hayatını sürdürüyor!

Gerekli diğer bilgileri Twitter'dan @ksuleymanoran adlı hesaptan öğrenebilirsiniz.

https://twitter.com/kacsaatoldunet/status/749934280802000896

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fistful of Dollars -- 4 Temmuz 2016; 15:06:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hoşgörü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yobaz değil de ne bu

• Burası yeni Türkiye.Hoşgeldiniz yeni Türkiye'ye.Gündem terör,sopa,yumruk,tekme,bıçak,silah...

• dünyanın başına gelmiş en kötü şey
  • Kesin öyle olmuştur. Özellikle twitter kaynağını görünce yüzde yüz emin oldum.

• Olur mu hic oyle? Musluman olmayanlara karsi kimse bir sey demiyor, butun yapilanlar sadece muslumanlara yapiliyor. Hep magdur olan olanlar, Burada da din kardesimize yapilmistir bir sey.
  • Eğer bu vatandaşa bir şey olursa 20-30 yıl arası hapis yiyeceğini garanti edebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkurt02 -- 4 Temmuz 2016; 15:17:51 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugüne kadar etrafımda pek çok ak çomarın saçmalıklarını gördüm ama artık bugünden sonra bu itlerin en ufak hareketini bulunduğum ortamda görürsem düşünmeden hareket edicem .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C72FBB06E -- 4 Temmuz 2016; 23:45:32 >
  • Yumruğu yiyenin yerinde ben olsam benim yanıma yaklaşıp çemkirmeye başladığında dayağı atardım...
  • Dicek çok şey var ama !!!!!!!!
  • Bu hareketleri ile Allah katında takdir alacağını düşünüyor mu

• Fatihtekiler yine hoşmeriyi fazla kaçırmış

• Bunun gibi andavallar oruç tutuyor işte, senin tuttuğun oruca .....
  • Bundan daha vahimi hemen dolduruşa gelen bir toplum oluşumuz. 80 milyon insan var, insan mı orasını bilemem ama her çeşit düşünceden var işte. Amerika'da zevk için yoldan geçenleri tek yumrukla nakavt etme yarışına girmişlerdi moda olmuştu hatta. Tabii böyle tiplerin hemen salıverilmesi tutarlı değil, psikolojik tedaviye ihtiyaçları var. Hocalarda çıkıp su haram şu helal demek yerine bunları bir zorunluluk olarak göstermek yerine her şeyi kendimiz için yaptığımızı anlatmalılar. Vallahi burada istersen esrar sarıp iç kimse bir şey demiyor.
  • Bunun gibi mağara devrinden kalma andavallar nasıl ceza almadan bırakılabiliyor anlamıyorum.
  • Bir din düşünün namaz kılmayanları,oruç tutmayanların cehenneme gideceğini,derilerinin yenilenip yenilenip yakılacağını,kaynar su içirileceğini söylüyor.Şimdi bu eziyetlerin yanında yumruk hiçbir şey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gök Gürültüsü -- 4 Temmuz 2016; 15:43:12 >
  • Ondan sonra emanetle gezince apaçi oluyoruz.Böyle tipler sokaktayken nasıl gezecen normal?
  • Ondan sonra birşey deyincede ateist oluyoruz

• Arkadasim veyahut herhangi biri yanim da yemek yiyebilir sigara da icebilir benim icin sikinti yok orucumu tutarim bu sekil de kendine hakim olamayan da tutmasin zaten

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.