Şimdi Ara

Fatih'te bir kişi, mağaza çalışanına 'Ramazan'da sigara mı içiyorsun' diyerek yumruk attı (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
257
Cevap
0
Favori
4.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İslam insanlara zarar vermekten hiç bir şeye yaramıyor. İslamın tek düşüncesi. İnsanları öldürmek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blgrçoban

Bende genelde cami avlusunda oturup içiyorum bakalım birisi birşey diyecekmi diye henüz hiç karşılaşmadım laf söyleyebilenine.. demekki güçsüz gördüklerine yiyor bunların maçası.

Ecelini susamış köpek cami avlusuna isermis. Atasözü

• Şu yumruk vuran dangozun hayatı araştırılsın bin bir türlü pislik sapıklık çıkmazsa insan değilim.

• coolman7 C kullanıcısına yanıt
    aynen öyle cinayete teşebbüs ve tazminat ödemesi lazım vurduğu çocuk hakkını ararsa dediklerimiz olur yoksa türkiyede kimse sahip çıkmaz bu arada adamın tipi yurtdışından gelen türklere benziyor gelince orda yapamadıklarını burda yapıyorlar malum
  • https://www.facebook.com/ufuk.tekel.1

Facebook adresi buydu, sabaha doğru açıktı gördüm. Kapatmış şerefsizzzzz!
  • Bunun gibi beyin yoksunu yobaz kişiler yüzünden dinden soğuyorum. Valla öbür tarafta sorulacaksa suçluları bu salaklardır.

• Hoşgörü yazarak prim keyf.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gök Gürültüsü

Bir din düşünün namaz kılmayanları,oruç tutmayanların cehenneme gideceğini,derilerinin yenilenip yenilenip yakılacağını,kaynar su içirileceğini söylüyor.Şimdi bu eziyetlerin yanında yumruk hiçbir şey.

Her gün farklı bir kadınla yatıp kalkmayı yani zinayı, ahlaksızlığı,kötülük yapmayı,hayvanlara kötü davranmayı,kul hakkını,şirki vb. bu tür şeyler adamı cehennemlik eder namaz kılmamak ve oruç tutmamak kesin olarak cezası cehennem diye bir hüküm yoktur lakin büyük günahtır oručta namazda Allah ile kul arasındadır.Öncelikle iyi bir insan olmak gerekir sadece namaz ve oruçla olmuyor. İbadet deyince namaz ve oruç gibi şeyler anlamamalısınız güzel ahlakta insanlara ve tüm canlilara iyi davranmakta güzel ahlaklı edepli hayalı olmakta hatta ve hatta toplumun yararına işler yapmakta bir ibadettir.KONUYA GELİRSEK BU YUMRUK ATAN ARKADAŞ YANLIŞ BİR DAVRANIŞTA BULUNMUŞTUR LAKİN BEN BU TÜR ADAMLARI İSLAMLA BAGDAŞTIRMIYORUM ÇÜNKÜ BU TÜR İNSANLAR İSLAMIN ÖNEMLİ BİR ŞARTINI ATLIYORLAR HÖŞGÖRÜ VE GÜZEL AHLAĞI... BÖYLE OLAYLAR YÜZÜNDEN.. DİNİ KENDİ FAYDASINA KULLANMAYA ÇALIŞAN KENDİNE HACİ HOCA DİYEN PARA DÜŞKÜNÜ İNSANLAR YÜZÜNDEN İSLAMIN ADI KÖTÜYE ÇIKIYOR.ÖNCELİKLE İSLAMI Bİ ÔĞRENİN LÜTFEN..

• Kendini Allah yerine koyup kula hesap sorarak oruç tutan müslüman.

• Görçök möslömön bönlör döğöl köförlör sözö hörörörö

• Öncelikle bir ibadeti yerine getirmedi diye(gerçekten böyleyse) başka birisine şiddet uygulanmasını, ardından insanın hatası üzerinden İslam dinine hakaret edenleri KINIYORUM.
  • Amerika jupiterin yörüngesinr bugun uzay aracini yerlestirdi bunuda not ediyim buraya

• quote:

Orijinalden alıntı: Leaderjack1

quote:

Orijinalden alıntı: Gök Gürültüsü

Bir din düşünün namaz kılmayanları,oruç tutmayanların cehenneme gideceğini,derilerinin yenilenip yenilenip yakılacağını,kaynar su içirileceğini söylüyor.Şimdi bu eziyetlerin yanında yumruk hiçbir şey.

Hırsız yolsuzcu kanla beslenenler ne olcak deniyor mu ve bunları yapanlar oruçla kurtulabilcekse ne anladım bu işten

Sevgili kardeşim islamı o kadar yanlış anlamışsınizki sen ve mesajina cevap verdiğin arkadaş... hirsizlik yapan yani kul hakkı yiyen isterse namazini orucunu hiç aksatmamış olsun cennete giremez.Çünkü bunu yapan adam güzel ahlaklı değildir..Aynı şekilde insanlara ve hayvalara kötü davranmak kalp kırmak eziyet etmekte bir haktır hayvanda karıncada hakkını alır..Allah kul hakkına karışmaz diğer tarafta istersen şehit ol hakkına girdiğin canlı ile hesaplaşmadan kurtulamazsın.Buda kul hakkına giren kişinin sevaplarından hakkına girdiği kişiye verilir.. eğer sevabı bitti ise bu sefer hakkına girilen kişinin günahlarından karşı tarafa yüklenir.İSLAMI KULLANIPTA KENDİNE FAYDA SAĞLAYANLAR KAFA KESENLER HOŞGÖRÜSÜZ OLANLAR EDEPSİZ VE HAYASIZLAR MÜSLÜMANLIKLA BAGDAŞMAYAN ŞEYLERDİR.

• ohh çok şükür bugünde bi hoşgörülendik
  • Kanun yok ülkede, böyle hayvanları 5 yıl yatıracaksın içerde.
  • Bomba ile patlatmamış en azından

• yine müslümanlığa saldırmaya zemin hazırlamakla uğraşan kalitesi son derece düşük bir insan! tek bir kişinin yaptığı dünya çapında bi genele yaymak nekadar ahmakça ve cahilce bi hareket. Buda anca sizin gibi zihniyeti bozukların işidir
  • Komedi lan bunlar. ''nefsime hakim oluyooooğğğğmm ben yaağğğ'' derler, önünde su içene havlarlar. Asıl imtihan zorluk karşısında olandır, saraydaki kadın Hz.Yusufa cinsel ilişki teklifinde bulunduğunda ne dedi? Hayır. Orada ''ben de çok arzuluyum zaten'' diyip ilişkiye girmedi ya da ''sen bana nasıl ilişki teklif edersin'' diyip kadını öldürmedi, hatta hapse düştü
  • rezillige bakar mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: orientem

Bizim islam düşmanları toplanmış yine. Bakın az gelişmiş beyinliler sizin yaptığınız zulümlerde hiçbirinizin sesi çıkmıyordu hepiniz yapılanları destekliyordu muhafazakar birileri ülkeyi yönetmesin diye elinizde ne kadar güç varsa kullandınız ama kaybettiniz. Şimdi oturun yerinize. Ama şimdiki şartlarda bizim sizden farkımız güç elinde diye bu şekilde zorbalıkları yapanları biz desteklemiyoruz. Çıkıpta aferim ona halkın çoğunluğu müslüman olan ülkede böyle bir şey yapamazlar demiyoruz. Ama siz burası laik bir ülke diyerek zamanında yapmadığınız pislik kalmadı. Şimdiki bu ufak tefek olayları abartarak o pisliklerin üzerini örtemeyeceksiniz. O zamanları yaşayanlar bir daha o hastalıklı zihniyete geçit vermez anca o zamanlarda elinde şeker yalayan veletleri kandırırsınız siz biz barış meleğiyiz müslümanlar zorba diye.

bu zihniyetin kulağı tıkalıdır, biz imanımızı artirmaya bakalim, sataşmayla kendimizi, yıpratırız, yapilan hareket dogru degildir, biri bine maal etmemek lazım,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.