Şimdi Ara

Fatih'te bir kişi, mağaza çalışanına 'Ramazan'da sigara mı içiyorsun' diyerek yumruk attı (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
0
Favori
4.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar sayfalari okumadim kB Balmain ama Ramazan'da sigara mı içiyorsun dedigine air video yada see kayidi varmi yani gercek bir kanıt çünkü ben ramazanda dışarı çıktığımda yemek yiyenler içki içenler kahvelerde olanlar dolu sigara içme konusunda ramazanlar normal aylar arasında hiçbir fark yok ama bu adam bunu rağmen bu kadar kişi arasından neden bu adama vurmuş yoksa her önüne geleni dovuyormuymus bana inandırıcı gelmedi yanlış anlamayın ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Caydirici cezalar verilmezse boyle olaylari daha cok goruruz.Zalimlerin karşisina cikmayip onlari savunanlarda zalimdir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sacma salak konusmayin hosgoru dini diyip ironi yapip cehaletinizi ilan etmeyin.

O yumrugu atan baskasinin dinine karisan dusuncesine karisan insanlar cahil insanlardir bunun ne islamla ne hristiyanlikla alakasi var egitimle alakali bir sorundur bu

• İslam hoşgörü dini. Doğrudur. Ama bu yobazlar yüzünden insanlar dininden soğuyo. Bunların yaptığı hoşgörü değil. Sana ne lan sanane?O oruç tutmayınca bir yerin mi eksiliyor.O kendi orucunu bozmuş haberi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyinadukeeee -- 5 Temmuz 2016; 20:42:21 >
  • Bayram geldi, her akşam balkonda iftar yapan komşularımız kayboldu, içeride yiyorlar, show is over

• krstarica kullanıcısına yanıt
    Ülkenin %50 si böyle. Müslümanım diyenlerin çoğu böyle. Tabi ki islam hoşgörü dini, değil mi diyorsun sen? Yanarsın bak

• Sonra islam düşmanı oluyoruz...
  • bunların müslümanlığı 30 gün
  • Islamla alakali degil iste bu bunu yapan budistte olsa zeusada inansa ayni hareketi yumrugu atar. Cunku yontulmamis bir odun gibi saf kalmis zekasini egitim evriltmedigi icin dusunmeyi sorgulamayi ogrenememis e birde ailesinden terbiye almadiysa bu tur goruntulerin cikmasi normal.

Bana gore tum dinler hosgoru dinidir. Hosgorulu olmayanlar insanlar. Eger dinler hosgoru dini olmasa yanlis bir davranisa tovbe firsati verilmezdi ortodokslukta katoliklikte bile boyledir

Bundan yola cikarak islama ya da herhangi bir dine sovmek din dusmanligi yapmakta yumrugu atan zihniyet kadar cahildir bunu dusunen her zihniyet az cok ortak kanaat getirir. Herkesin nefsi kendini baglar cunku bu topraklardaki insanlar egitilmemis tek ve elzem problem budur bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krstarica -- 5 Temmuz 2016; 21:43:49 >
  • Türkiyede böyle müslüman takılan çok eleman var. Din ile beyin arasında ters orantı var özellikle müslümanlıkta
  • Ramazanda ve ozel gunlerde oruc tutan biri olarak söylüyorum o vuran şahıs açık bir din düşmanı maalesef..

• krstarica kullanıcısına yanıt
    birader anlamadığın şey şu, bi budist başka birisine yumruk atmıyo, yahudi atmıyo, hristiyan atmıyo. atanlar nedense hep müslüman, şimdi ben tutup da islama değil de budizme mi laf edeyim? sonuçta budizmin öğretilerini uygulayanlar değil müslümanlar "hoşgörülü" davranıyor...

islamın öğretileri işid gibi bi örgüt çıkardı. budizm değil. islamın öğretileri mezhep savaşı çıkardı. budizm değil. bu yahudilik hristiyanlık islam hepsinin geçmişinde var ama yahudiler ve hristiyanlar bilime önem verdi medenileşti, bizim gibi gerici kalmadılar. o yüzden etkisi islamda çok yoğun. ayrıca bu yumruk atan adam gibi düşünen çok insan var. bunun sebebi de islamdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: condorn

izledim de "iyi yapmış" dedim.
    yumruk yiyen elemanın tipine bakınca da ne olduğu belli zaten
    vuran adam da homofobiktir ve rahatsız olmuş belli ki
    yalnız vurduktan sonraki durum acayip komik öylece kalıyor ya hani

Ben de senden rahatsız olsam ve bunun sonucunda aylarca hastanede her gününü ağlayarak geçirsen, eminim eğer varsa ailen bu duruma fazlasıyla üzülür.

Birinin homofobik, cahil, aptal ya da vasıfsız olması ona karşısındakine değil yumruk atma, hakaret etme hakkını dahi vermez. Bir kişi homofobik ise eşcinsellere mesafeli yaklaşır, eşcinsel ağırlıklı ortamlarda bulunmaz ve eşcinsel bir ilişki üzerine teklif alırsa bunu reddeder. Homofobi budur. Fakat eğer bir kimse bir eşcinsele yalnızca aynı ortamda bulundukları ve birbirleriyle hiçbir şekilde etkileşime girmedikleri durumlarda dahi yumruk atma, tekme sallama ya da hakaret etme ihtiyacı hissediyor ise bu durum bu ihtiyacı hisseden kişinin gizli eşcinselliğinden kaynaklanır. Kişi, bilinçaltındaki arzularını çevre baskısıyla yıllardır sakladığından; bu durumu normal şekilde yaşayan kişilere karşı kin duyar ve onlardan intikam alma güdüsü ile hareket eder.

• Bunlar iyi günler böyle devam ederse görürsünüz

Hüloooooooğğğğ

• Anlamak istemiyorsan cabalamama gerek yok en basinda alintilamana da gerek yoktu tesekkur

• Son zamanlarda süreklisi bu tür konular açılıyor açan arkadaşların samimiyetine inanmıyorum
    Amaç böyle konularla islama müslümanlara atıp tutmak
    İşid i gösterip sanki kimlerin kurduğunu amacının ne olduğunu bilmiyor ayağına yatıp islamı ve müslümanları kötülemek
    Yetmedi hertürlü dalgayı geçip sanki o yanlışı yapan müslüman diye geçinenden daha iyi ahlaka sahipmiş gibi sırıtmak
    Özgürsünüz tabi ki istediğinizi yapabilirsiniz

• Yumruk atan nonoş normalce yaklaşıp aniden savurmuş yumruğu karşıdakinin beklemediği bir anda gafil avlanmış genç adam..Birde şu çomarlar yumruğu atanı savunuyor iyice çıldırıyorum videoda konuşmaya dair emare yok yanından geçip gidicekmiş gibi yapıp yumruğu savuruyor zira videonun zamanlamasında aralarında diyalog görünmüyor 15 yaşındaki bir çocuk bile kütlece kendinden iri birinin suratına habersizce yumruk savursa karşıdaki bilincini yitirebilir mertçe münakaşaya girip kozunu paylaşıp dövse bir şey diyemem ama kalleşçe yöntemi savunmak akıl alır gibi değil..Çomar dua etsinki mağaza çalışanı ve ekmeğinin derdinde olan masum bir gence denk gelmiş yoksa o nonoşu tır şaftına şanzımanıyla birlikte tersten oturturlardı!Herifin eşgali belli oldu sosyal medya sayesinde şimdi yanındaki avratın eteğinin altına gizlenerek gidip geliyordur işe korkusundan..
  • Ne kadar da 3. Dünya ülkesi bir ülke

• E biz de Erzurum'a gitmeyiz. Sen de köyüne dönebilirsin, herkes mutlu mesut yaşasın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnotherPlanet -- 6 Temmuz 2016; 10:03:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drsalmonella

Son zamanlarda süreklisi bu tür konular açılıyor açan arkadaşların samimiyetine inanmıyorum
    Amaç böyle konularla islama müslümanlara atıp tutmak
    İşid i gösterip sanki kimlerin kurduğunu amacının ne olduğunu bilmiyor ayağına yatıp islamı ve müslümanları kötülemek
    Yetmedi hertürlü dalgayı geçip sanki o yanlışı yapan müslüman diye geçinenden daha iyi ahlaka sahipmiş gibi sırıtmak
    Özgürsünüz tabi ki istediğinizi yapabilirsiniz

hocam dinle ne derdimiz olacak, elhamdülillah müslümanız biz de. derdimiz din değil, din kisvesi altında yapılan soytarılıklar
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.