Şimdi Ara

fastPay ile istanbulkart’ını yükleyene 20 TL hediye (BİTTİ) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
322
Cevap
15
Favori
25.957
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: thefann1

20 TL için bugün mü yüklemeliyiz yarın mı ?
    bugün 00;01 den itibaren yukleyebilirsin anladığım
  • Eski bir sürüm yüklü olup kullanmaya devam eden var mı? Yeni sürüm için cihazınız desteklemiyor diyor merak ediyorum eskileri kullanmaya izin veriyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkaray

Eski bir sürüm yüklü olup kullanmaya devam eden var mı? Yeni sürüm için cihazınız desteklemiyor diyor merak ediyorum eskileri kullanmaya izin veriyor mu?
    eski sürüm olsa bile istanbulkart yükleme bölümü olmayabilir. uygulamaya yeni geldi diye biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kredi kartı ile yükleme yapamıyor muyuz arkadaşlar?kart ekle diyorum işlemi yapabilmeniz için en yakın Denizbank şubesine gidin diyor destek hattını aradım Denizbank hesabınız olmazsa yapamazsınız diyor açıklamada her kredi kartı ile yükleme yapabilirsiniz diyor kafam karıştı??

• Uygulama çalışmıyor ben de sizde de durum aynı mı?

• CARNIVALE kullanıcısına yanıt
    Haklısınız; teşekkürler.
  • Demiyorsunuz bugün cumartesi diye. Haybeye 1 TL yükledik.

Yarın tekrar yüklesem sıkıntı olmaz değil mi?

• Kredi kartını bağlayıp fastPay bakiyesi 0 olduğu için Yüklemeyi direk uygulamadaki kredi kartından yaptım bu şekilde de kampanyaya katılmış oluyor muyum? Yoksa fastPay e para aktarıp ordan mı yüklemem gerekiyor ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sıradan cinko karbon pil

Kredi kartını bağlayıp fastPay bakiyesi 0 olduğu için Yüklemeyi direk uygulamadaki kredi kartından yaptım bu şekilde de kampanyaya katılmış oluyor muyum? Yoksa fastPay e para aktarıp ordan mı yüklemem gerekiyor ?
    Aynı şeyi bende merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matias12

Kredi kartı ile yükleme yapamıyor muyuz arkadaşlar?kart ekle diyorum işlemi yapabilmeniz için en yakın Denizbank şubesine gidin diyor destek hattını aradım Denizbank hesabınız olmazsa yapamazsınız diyor açıklamada her kredi kartı ile yükleme yapabilirsiniz diyor kafam karıştı??
    fastpay bakiyesi olan birinden 1 lira bakiye alabilirsin
  • Bende şunu merak ediyorum. Benim telefonum NFC li. Eşimin telefonundq NFC yok. Onun fastpay hesabına benim telden giriş yapıp yükleme yapsam hem kendim hem eşim için iade alabilir miyim. Yani iki ayrı hesap ve tek telefon? Daha önce bu şekilde katılıp tecrübesi olan var mı?

• Faspaye giris yaparken sozlesme onay ekraninda servis baglantisinda bir sorun olustu lutfen tekrar deneyin hatasi alan var mi benden baska?

• ne sorunlu milletiz.

kampanya şartları gayet açık ve net.

değişik değişik sorular türetiyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Talımatın alınmıştır dedi. Fakat yüklemenin tamamlanması için dolum noktasına dokundurman gerekiyor istanbul kartı da dedi. Oldu mu yani şimdi yoksa kartı cihaza dokundurduktan sonra mı olacak?
  • Şimdi eşimin kartına nfc siz telefondan kart bilgilerini girerek 1 tl yükledim. Dolum noktasında yükleme talimatı alınmıştır dedi. Benim NFC li telefondan bakiye sorgulaması yaptım. 1 tl sorgulama esnasında karta otomatik yüklendi. Yani dolum noktasına gitmeye gerek kalmadı. Bu bilgi burada kalsın :)

• istanbulkartıma 1 liralık yükleme yaptım bakalım ne zaman yollayacaklar 20 lirayı
  • Yapabilen var mı

• Yükleme talimatı verdik ama nfc yok yeterli sanırım karttan para çekildi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yaptık gönderin 20tl parayı

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.