Şimdi Ara

fastPay ile istanbulkart’ını yükleyene 20 TL hediye (BİTTİ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
322
Cevap
15
Favori
25.957
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sakin ol champion şimdi bu linke tıhla atta kampanya koşulları kısmının en başındaki ibareyi oku

https://fastpay.com.tr/istanbulkart-yukleme.aspx

100.000 katılım doldu benim haberim var dersen o zaman alkışlarız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elmadilimi E kullanıcısına yanıt
    Özür diliyorum. Sustum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RUBY-CONCERTO -- 15 Aralık 2018; 14:21:9 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tccb44 kullanıcısına yanıt
    100 bin imkansız. hala hata alanlar çok , kart ekleyemeyenler var , sıkıntılı yani.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben az önce 10 TL yükledim ama 10 TL iade yatmadı, sebebi nedir ?
  • ediz_mercan kullanıcısına yanıt
    Yüklemenin ertesi günü fastpay hesaba yatıyor
  • 1 lira şimdi yükledim 1 lirada yarın yüklerim 10-20 ne verirse artık
  • Hesaptan ve karttan yüklemeye çalıştım parayı kesti ama yüklemedi. Nfc ile para ne zaman geri gelir. Bakiye sorguluyor. Ama yüklemede %97 de hata verdi. Bakiye aynı kaldı. Lg g6 cihaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayağı uzun süre kartı telefona yakın tutmak gerekiyor sanırım.
  • Ben kart da ekleyemiyorum, ödeme de yapamıyorum. İlla da denizbanka git telefon numaranı güncelle diyor ya:( yok mu fastpayden transfer yapacak bir arkadaş. 2 tl cik

• mmavcu kullanıcısına yanıt
    Bende de kartlar eklendi her şey başarılı ama olmuyor bakiyeyi gösteriyor en son o kadar. Ne dandik bir uygulama bu fastpay.

• Fastpay`e herhangi bir denizbank atm`sinden para yuklenebiliyor. Baskalarindan para isteyene kadar denizbank atm`sine gidebilirsiniz.
  • mitokondrioglukadayi kullanıcısına yanıt
    Denizbank hesabı olmasa da yükleniyor mu? Biraz açıklasanız? Cüzdan kısmına girmek istediğimde bile tel güncelleme yap diyor. Bir şey anlamadım. Nasıl yükleme yapacağımki...

• quote:

Orijinalden alıntı: mmavcu

Denizbank hesabı olmasa da yükleniyor mu? Biraz açıklasanız? Cüzdan kısmına girmek istediğimde bile tel güncelleme yap diyor. Bir şey anlamadım. Nasıl yükleme yapacağımki...
    Fastpay hesabiniz varsa, Atm`den fastpay menusune girin, kendi hesabiniza para yukleme kismi var, isim soyad, dogum tarihi,telefon, tc kimlik, bunlari girip para yukleyebiliyorsunuz.
  • Arkadaşlar, FastPay müşteri hizmetleriyle görüştüm. Kredi kartının şart olmadığını söyledi. DenizBank ATM'lerinden FastPay hesaplarına kartsız para yüklemesi yapılabileceği belirtildi. Hesap bakiyesi üzerinden de İstanbul karta para yüklemesi yapılabileceği ve bunun da 20 liralık kampanya kapsamında olacağı ifade edildi müşteri hizmetleri tarafından. Kredi kartıyla deneyip hata alan arkadaşlara belki yardımcı olur. Teyit için FastPay müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
  • Bir fastpay hesabından diğer fastpay hesabına para yollanabiliyor mu? Eşimin kredi kartı da banka kartı da yok. Nasıl yararlanabilir?

• arkadaşlar ilk kampanya geçerli mi hala ?
  • Arkadaşlar kredi kartını ekledim ama sanal karttan fast pay a nasıl para aktarabilirim? Kullandığım kart iş bankası kartı

• takdag90 kullanıcısına yanıt
    Yada direk oraya eklediğim kredi kartı ile İstanbul karta yükleme yapsam kazanabilir miyim 20 tl

• Ne saçma uygulama %23 te kalıyor

• İlk kampanyada 100.000 kişiye 10 tl. verseler toplam maliyet 1.000.000 TL.eder. 20 TL.' lik kampanyaya da tüm sıcak fırsat ahalisi 3-4 ayrı hesapla katılırsa hesap iyice kabarır. Kampanyayı icat eden arkadaşı kapının önüne koymazlar inşaallah :)

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.