Şimdi Ara

Farming Simulator [PC ANA KONU] (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.869
Cevap
19
Favori
97.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Far2Cry

quote:

Orijinalden alıntı: Mertcan-39

kendi açıyor ayakları ben sadece Q ya basıyorum :) aslında para kolay yapılıyor malesefki hile :) bu arada rica ederim inşallah işinze yarar

tmm hocam hallettim teşekkürler sorun bendeymiş yere tamamen temas etmesi gerekiyormuş sonra Q işareti çıkıyormuş

geçmiş olsun kariyerde bug olmamasına sevindim :)
  • para nasıl kolay kazanılıyor ya??
    oyun günü olarak 10 günü bitirdim günlüken fazla kazancım 15 bin
    harita sosnovka toplamda 4 tarlam var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vatikanli Mumin -- 8 Kasım 2016; 20:10:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StaatSanWalt

Fiyat guzel muhtemelen degildir ama steam versiyonu mu? Tesekkurler.

Merhabalar,

Evet Steam versiyonudur, steam hediye şeklinde gönderilmektedir.

Ve hemen teslimdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aska tovbeli adam

para nasıl kolay kazanılıyor ya??

kendi tarlanıda ek ancak görevleri yapmayı çalış... görevdede misal biçerdöver varsa 3 e bas hız kontrolcüyü etkinleştir.. sonrada 2 ye basarak hızı artır.. ve hızlıca tarlayı sürerek görevi bitirirsin.. 2 de bug var sanırım bazen etkinleşmiyor bir iki basarak hızı artırırsın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aska tovbeli adam

para nasıl kolay kazanılıyor ya??

Sana tavsiyem tohum ekmeden önce zaman hızını 1 e al tohum ettikten sonra 120 al ki daha tez büyüyüp hasat yapabilesin. Kendi tarlanı kendin ekmek ile sakın uğraşma işçiye ver gitsin sen direk nerde uygun fiyatta iş var ise ona gir çalış daha karlı oluyor:)

• Zincir modu varmı bu oyuna uygun arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Far2Cry -- 8 Kasım 2016; 21:38:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: droyun-yetkili

quote:

Orijinalden alıntı: StaatSanWalt

Fiyat guzel muhtemelen degildir ama steam versiyonu mu? Tesekkurler.

Merhabalar,

Evet Steam versiyonudur, steam hediye şeklinde gönderilmektedir.

Ve hemen teslimdir.

Aldım gitti o halde
  • Güncelleme felan yok mu yakın zamanda? Silolarım mahvoldu silajları göremiyorum.

• Benim slajlarimda dışarıya taşmış

Birde tarla birlestirdikten sonra bazı tarlalar gubrelenmiyor

Şöyle 70-80 tonluk römork modu varmi arkadaşlar 50 tonluk var yetmiyor arkasina birseyde baglanmiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar sowing aletini tohumların yanına getiriyorum refil diyorum ama doldurmuyor 2015 de dolduruyordu parasıda düşüyordu birde sowing ekipmanında 2 adet gösterge var biri tohum diğeri ne onu anlamadım mavi renkte işareti var.
  • ertug34 E kullanıcısına yanıt
    Gübre miktarıydı o sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: ertug34

arkadaşlar sowing aletini tohumların yanına getiriyorum refil diyorum ama doldurmuyor 2015 de dolduruyordu parasıda düşüyordu birde sowing ekipmanında 2 adet gösterge var biri tohum diğeri ne onu anlamadım mavi renkte işareti var.

Biri tohum diğeri suni gübre hocam. Sen tohum paleti ile suni gübre paletini karıştırıyor olabilirsin ona dikkat et.

• merhaba biri gübre olabilir ama niye tohum vermiyor Y tuşu ile ekmek istediğimi seçiyorum refil diyorum doldurmuyor oyuna yeni başladım bir tarlayı hasat ettim diğer tarlaları ekemiyorum tohum vermiyor nasıl ekim yapacağım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertug34

merhaba biri gübre olabilir ama niye tohum vermiyor Y tuşu ile ekmek istediğimi seçiyorum refil diyorum doldurmuyor oyuna yeni başladım bir tarlayı hasat ettim diğer tarlaları ekemiyorum tohum vermiyor nasıl ekim yapacağım ?

Resim at dostum resim at. Daha kolay olur yardım etmek. Bir şeyleri eksik yapıyorsun demek ki. Oyunda yenisin madem.
  • Upupup

Arkadaşlar şöyle 80-100 tonluk römork modu Varmı

Yada ne onerirsiniz daha fazla yük için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar oyuna yeni bugun başladım.2 tarlada devamli bugday ekip duruyorum ama para getirmiyor tohum kısmında fasulye yi nasıl secicem.fasulye biraz daha karli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

arkadaslar oyuna yeni bugun başladım.2 tarlada devamli bugday ekip duruyorum ama para getirmiyor tohum kısmında fasulye yi nasıl secicem.fasulye biraz daha karli.

Y tuşuna basacaksın. Oyun zaten Türkçe. Soldaki menüde her şey açıkça belirtilmekte. Yine de anlamadığın bir şey olursa sor sen.
  • quote:

arkadaslar oyuna yeni bugun başladım.2 tarlada devamli bugday ekip duruyorum ama para getirmiyor tohum kısmında fasulye yi nasıl secicem.fasulye biraz daha karli.

oyunda fasulye varmı? Bezelye değilmiydi o ya
  • quote:

quote:

Soya fasulyesi aslında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: youngeagle_3

quote:

quote:

Soya fasulyesi aslında.

Evet doğru aklıma o gelmemişti bizim orda bazıları cılban diyende var

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.