Şimdi Ara

Farming Simulator [PC ANA KONU] (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.868
Cevap
19
Favori
97.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: youngeagle_3

quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

arkadaslar oyuna yeni bugun başladım.2 tarlada devamli bugday ekip duruyorum ama para getirmiyor tohum kısmında fasulye yi nasıl secicem.fasulye biraz daha karli.

Y tuşuna basacaksın. Oyun zaten Türkçe. Soldaki menüde her şey açıkça belirtilmekte. Yine de anlamadığın bir şey olursa sor sen.

hocam ne olur yardım et.2017 de tohum alma yerine geliyorum hep bugday yuukluyor.soya fasulyesini nasıl alicam.ilk defa farming serisi oynuyorum.soya fasulyesi veya turevlerini nerden alicagimi en anliyacagim sekilde anlatirsam cok sevinirim.saygılar.

edit: soya fasulyesi tohumu atan makinam var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esnaf_TV -- 10 Kasım 2016; 22:46:23 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: youngeagle_3

quote:

arkadaslar oyuna yeni bugun başladım.2 tarlada devamli bugday ekip duruyorum ama para getirmiyor tohum kısmında fasulye yi nasıl secicem.fasulye biraz daha karli.

Y tuşuna basacaksın. Oyun zaten Türkçe. Soldaki menüde her şey açıkça belirtilmekte. Yine de anlamadığın bir şey olursa sor sen.

hocam ne olur yardım et.2017 de tohum alma yerine geliyorum hep bugday yuukluyor.soya fasulyesini nasıl alicam.ilk defa farming serisi oynuyorum.soya fasulyesi veya turevlerini nerden alicagimi en anliyacagim sekilde anlatirsam cok sevinirim.saygılar.

edit: soya fasulyesi tohumu atan makinam var.

Dedim ya Y tuşuna basıp ekeceğin bitkiler arasında geçiş yapabilirsin. Ekme makinesinin seçili olduğundan emin ol önce. Traktörün ön ve arkasındaki aletler için G tuşu ile aralarında geçiş yapabilirsin. Makinenin içinde gübre veya tohum yok ise, ekemezsin. Sana tavsiyem ekme işini işçiye yaptırman. Senden çok daha iyi bir şekilde ekecektir. Esc yapıp ayarlardan gübre ve tohum almayı satın al dedikten sonra eker o belli bir ücret karşılığında.

• Sosnovkada sutculugun yanında tiftik işine de el atiyorum sabaha Ankara keçileri ciftligime ulasir muhtemelen çok yorgun olacaklardır onları iyi bir ziyafet sofrası bekliyor

Ss leri Sabaha atarim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mclean biogas tessısne çim satmaya gidiyorum ama kabul etmıyor balye şeklındemı satmalıyız acaba?
  • tr-krall T kullanıcısına yanıt
    Cim mi ot mu otsa kuru ot olmasi gerekir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tohum bitince mağazadan satın alınması gerekiyormuş ön yükleyici ile de çiftliğe getirmek gerekiyormuş.
  • arkadaşlar mahsülü satmak icin işciyi yönlendiremiyormuyuz ya.illa bizmi götürcez.hedefledigimiz yere bari götürse.
  • quote:

arkadaşlar mahsülü satmak icin işciyi yönlendiremiyormuyuz ya.illa bizmi götürcez.hedefledigimiz yere bari götürse.

Sadece tarlada işçi kullanabiliyoruz.Onu da bir zahmet biz yapalım yani yoksa oyun bir tadı kalmaz:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Far2Cry

quote:

arkadaşlar mahsülü satmak icin işciyi yönlendiremiyormuyuz ya.illa bizmi götürcez.hedefledigimiz yere bari götürse.

Sadece tarlada işçi kullanabiliyoruz.Onu da bir zahmet biz yapalım yani yoksa oyun bir tadı kalmaz:)

yaaa onuda yapsınlar ya.ben sadece paraları saymak istiyorum.ayrıca para sayma makinasi da yok.oda olmali.ben patronum.mahsül satmada ne işim var.
  • 2015 oyununda Courseplay, GPS gibi modlar vardı. 2017 içinde çıktı diye biliyorum lakin karışık ve İngilizce. Ben bir türlü çözemedim. Aşağıdaki örnek linke göz atın.

https://youtu.be/1Yj8RsdsXRo

• quote:

Orijinalden alıntı: golf_R

2015 oyununda Courseplay, GPS gibi modlar vardı. 2017 içinde çıktı diye biliyorum lakin karışık ve İngilizce. Ben bir türlü çözemedim. Aşağıdaki örnek linke göz atın.

2017 ye bir tane disardan mod kurmam hocam.
  • arkadaslar bicerdoverin kesici kısmının altında tekerlek var.nasıl cıkıcak bu.uzun kesici aldim.traktorle magazadan bulundugum yere getirirken tekerlekli bişeyle getirdim.tekerlekleri cikartamadım.
  • x le kapatıp açıyorsun
  • Oyunun tadı asıl o zaman çıkıyor. Kendi modları moddan çok sanki eklemedikleri lisanslı araçlar/ekipmanlar gibi duruyor.

• Ormancılıkta fena para var

Oyunda öncelikli işler tarla ekmek filan ama pek para vermiyor

Fareyle kontrol işi zor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

arkadaslar bicerdoverin kesici kısmının altında tekerlek var.nasıl cıkıcak bu.uzun kesici aldim.traktorle magazadan bulundugum yere getirirken tekerlekli bişeyle getirdim.tekerlekleri cikartamadım.

En uzun kesicileri diyosunuz sanırım. O çıkmıyor, katlanıyor. x olması lazım katlama
  • quote:

quote:

quote:

yaaa onuda yapsınlar ya.ben sadece paraları saymak istiyorum.ayrıca para sayma makinasi da yok.oda olmali.ben patronum.mahsül satmada ne işim var.

Yakında ordu kurar köyün ağası olursunuz hocam siz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Far2Cry -- 11 Kasım 2016; 19:49:46 >

• quote:

quote:

2015 oyununda Courseplay, GPS gibi modlar vardı. 2017 içinde çıktı diye biliyorum lakin karışık ve İngilizce. Ben bir türlü çözemedim. Aşağıdaki örnek linke göz atın.

Niye hocam modsuz oyunun tadı mı çıkar. Çok güzel hazır modlar var bi deneyin derim

• En uzun kesicileri kullanıyorsanız çıkmıyor hocam o x e basmanız lazım:)

• quote:

quote:

quote:

Niye hocam modsuz oyunun tadı mı çıkar. Çok güzel hazır modlar var bi deneyin derim

mesala 2017 de bi kac mod oner.nelerdir hocam?

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.