Şimdi Ara

Far Cry 6 (Çıktı) [PS4|PS5 ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
483
Cevap
13
Favori
22.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Far Cry 6 (Çıktı) [PS4|PS5 ANA KONU] Far Cry 6 (Çıktı) [PS4|PS5 ANA KONU] Far Cry 6 (Çıktı) [PS4|PS5 ANA KONU]

Far Cry 6 (Çıktı) [PS4|PS5 ANA KONU] Far Cry 6 (Çıktı) [PS4|PS5 ANA KONU] Far Cry 6 (Çıktı) [PS4|PS5 ANA KONU]

• Standart 269 tl olmuş ps4 te 499 tl olur artık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 Ekran Görüntüsü de benden olsun. :)

Far Cry 6 (Çıktı) [PS4|PS5 ANA KONU]
  • Ben nedense hiç sıkılmadan oynuyorum far cry 3,4,5,primal falan. Gayette hoşuma giden bir seri. Ac ve Far cry serisini hep aynı olsada seviyorum ya.

• Görüntüler gayet güzel duruyor. Merakla bekliyorum.

• Fragman da çocuğun kulaklık ile dinlediği şarkının adı nedir yahu dilime dolandı bulamadım da

• Farcry 3 ten sonra seri çok bozdu

• Ps5 te oynarım düşer fiyatı o zamana da

• Hocam ps5 için sabırsızlanıyorum kısmetse bende alacağım bir de yukarıda soruma cevap varmı sizde

• R-10 kullanıcısına yanıt
    Görüntüler iyi görünüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: teen wolf

Hocam ps5 için sabırsızlanıyorum kısmetse bende alacağım bir de yukarıda soruma cevap varmı sizde
    Hocam grafikler böyle olmayacaktır fakat ben aksiyon olarak seviyorum far cry serisini

• Ubisoft :) yine süper grafikler yine konunun can alıcılığı bu adamlar reklam işini iyi yapıyor taki oyunun içine girene kadar. Beklentim 0

• Ekran görüntülerine bakılırsa en az 2 farklı karakterle oynadığımız görünüyor. Bf 1 gibi farklı karakterlerle parça parça hikayeler oynayacak olabiliriz veya oyun başlangıcında birden çok karakter seçtirebilir.

Bu arada trailerdan yaptığım çıkarıma göre oyun alanına başlangıçta gemiyle geliyor olabiliriz. Birde ekran görüntülerinde at görünüyor. Motorlu taşıtlara ek olarak atda kullanılacak gibi görünüyor. Sonda yanan bir araç görünüyor. Baş kötüyü arabasını patlatarak öldürüyor olabiliriz. Umarım bebe oyunu değilde şöyle eskilerden bağımsız hardcore bir oyun gelir. Oyun piyasası iyice amerikalı 8 yaşındaki çocuklara yönelik olmuşken eli yüzü düzgün bir oyun güzel olur. Trailer umut vaadediyor.
  • ben far cry serisini pek sevmem fakat bu oyun sanki başka olacakmış gibi geliyor. görevlerin kendini tekrar etmemesi yeterli aslında
  • Far Cry 6'da Eski Kübalı Gerillalardan Esinlenilmiş
    https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Far_Cry_6da_Eski_Kubali_Gerillalardan_Esinlenilmis-103029.htm

Far Cry 6 resmi duyurusundan sonra oyunun hikaye anlatımından sorumlu yönetmen Navid Khavari oyunla ilgili birkaç soruyu yanıtladı.

Belirtilene göre Far Cry 6 devrim hakkında bir hikaye anlatacak ve oyunda Kübalı gerillalardan esinlenilmiş.

"Devrim hakkında bir hikaye anlatmak istedik. Devrim hakkında bir hikaye anlatmak istediğinizde gerilla savaşı hakkında konuşmanız gerekir. Gerilla savaşı hakkında konuşmak istediğinizde de Küba'ya gitmeniz gerekir. Küba'ya gittik ve ekiple oradaki adada yaklaşık bir ay geçirdik. Harika insanlarla tanıştık, oranın müziğini ve kültürünü tecrübe ettik ve gerçek eski gerillalarla da tanışma fırsatımız oldu."

Navid Khavari modern gerilla devrimi ile birlikte ayrıca oyunun geçeceği ada Yara'nın hikayeni de anlatmak istediklerini belirtti. Zamanın neredeyse donduğu tropikal ada Yara, oyuncuların 60'lardan bir kartpostalın içine girmelerini sağlayacak.

• ps5 sürümüne ücretsiz yükseltme olacakmiş..
    güzel haber

• quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

ps5 sürümüne ücretsiz yükseltme olacakmiş..
    güzel haber
    Next gen de çoğu firma bunu uygulayacak sanırım. Ps3 den 4 e geçişte yanlış hatırlamıyorsam 10 ar dolar ödemiştik.. Bf ve fifa için. Diğerlerini bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XaViEsTa -- 15 Temmuz 2020; 8:51:52 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.