Şimdi Ara

Far Cry 6 (Çıktı) [PC ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
609
Cevap
14
Favori
27.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Far Cry 6 resmi duyurusundan sonra oyunun hikaye anlatımından sorumlu yönetmen Navid Khavari oyunla ilgili birkaç soruyu yanıtladı.

Belirtilene göre Far Cry 6 devrim hakkında bir hikaye anlatacak ve oyunda Kübalı gerillalardan esinlenilmiş.

"Devrim hakkında bir hikaye anlatmak istedik. Devrim hakkında bir hikaye anlatmak istediğinizde gerilla savaşı hakkında konuşmanız gerekir. Gerilla savaşı hakkında konuşmak istediğinizde de Küba'ya gitmeniz gerekir. Küba'ya gittik ve ekiple oradaki adada yaklaşık bir ay geçirdik. Harika insanlarla tanıştık, oranın müziğini ve kültürünü tecrübe ettik ve gerçek eski gerillalarla da tanışma fırsatımız oldu."

Navid Khavari modern gerilla devrimi ile birlikte ayrıca oyunun geçeceği ada Yara'nın hikayeni de anlatmak istediklerini belirtti. Zamanın neredeyse donduğu tropikal ada Yara, oyuncuların 60'lardan bir kartpostalın içine girmelerini sağlayacak.

KAYNAK:BSC

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 16 Kasım 2020; 22:41:30 >

• Far Cry 6 Üçüncü Şahıs Ara Sahneler İçerecek

https://m.bolumsonucanavari.com/Haberler-Far_Cry_6_Ucuncu_Sahis_Ara_Sahneler_icerecek-103052.htm

Ubisoft, Far Cry serisinin yeni oyununda hikaye anlatımına yeni bir hava katmaya çalışıyor.

Far Cry 6 hikaye anlatımından sorumlu yönetmen Navid Khavari oyunun üçüncü şahıs perspektifinden ara sahnelere sahip olacağını açıkladı.

"Hikaye anlatımını olabildiğince geliştirmek istedik ve daha önce seride yapılmamış yeni teknikler uyguladık. Üçüncü şahıs sinematikler olacak ve böylece oyuncular özelleştirebileceği karakterini ve diğer karakterlerle olan etkileşimini görme fırsatı yakalayacak."

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Far Cry 6 (Çıktı) [PC ANA KONU]

New Dawn'da disk atan silahın bir benzeri
    Far Cry 6 (Çıktı) [PC ANA KONU]

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sırf kapağından bile o kadar güzel bir potansiyeli var ki oyunun ama her zaman ki gibi Ubi yine yapacağını yapar. Ana kötüyü trişkadan bir şekilde anlatıp, vasat bir dünya sunar geçer. Özellikle Far Cry 3 den beri yaptıkları bu çünkü...

• Ac Valhalla'nın baya iyi olmasından sonra bu oyundan da umudum arttı ama Watch Dogs legion aklıma gelince de umudum geri azaldı.

Hadi Ubisoft şaşırt bizi ve bu oyun da çok güzel çıksın.

• bu zamanlarda duyurular gelir diye düşünüyordum ama hiç sesi soluğu çıkmıyor.

• Far Cry 6: Canlı Yayın Tanıtımı

28 Mayıs

19:30

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 28 Mayıs 2021; 9:8:52 >
  • D. kullanıcısına yanıt

Vay be at var ve binebiliyoruz Far Cry 6 (Çıktı) [PC ANA KONU]  

• D. kullanıcısına yanıt

Beklediğimden daha derin ve fütüristik görünüyor. Gerçekten beğendim, umarım yakında Resmi bir video alabiliriz. sonunda konuşan bir kahramana sahibiz. Fc5'teki gibi sessiz kahramandan nefret ediyorum. Hikaye çok soyut kalıyordu.

• MuharremAylar kullanıcısına yanıt

Far Cry 6: Canlı Yayın Tanıtımı

28 Mayıs

19:30

Resmi tanıtım gelecek 29 Mayıs'ta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 28 Mayıs 2021; 9:9:3 >
  • Her yerde 28.05.2021 19:30 olarak görünüyor IGN bile bu tarihe canlı yayın planlamış eminmisin gösterimin yapılacağı tarihin 29.05 olduğuna?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanlışlık olmuş affedersiniz.

• _GRKM_ kullanıcısına yanıt

yapay zeka harika(!) yine

• Yapay zeka yine halay çekiyor....

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.