Şimdi Ara

FAR CRY 5 (PLAYSTATION ANA KONU) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
844
Cevap
16
Favori
42.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ubisoft çivi yazısı koyar ama türkçe koymaz. Ubisoft'dan türkçe beklentisi içine girmeyin. Hayal kırıklığı yaşarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CollatZ2508 -- 9 Mart 2018; 18:26:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dimontales

oyuna türkçe altyazı yok buna bari koysaydılar vicdansız ubisoft

Ubisoft'un uygulaması Türkçe oldu acaba Farcry 5'de Türkçe olur mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hazark

Ubisoft çivi yazısı koyar ama türkçe koymaz. Ubisoft'dan türkçe beklentisi içine girmeyin. Hayal kırıklığı yaşarsınız.

Olayın özeti budur daha güzel izah edilemezdi

• Merlin Muratı izledim adam bildiğin gamepadle oynayamıyor oyunu. Bunlar nasıl oyun editörlüğü yapıyorlar, yurt dışında fuar fuar geziyorlar anlamıyorum.

• Arkadaşlar PS4 PRO'da oyun 4K olarak mı gelecek acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyunun kitabı geldi

FAR CRY 5 (PLAYSTATION ANA KONU)
  • Çıkmasına az kalınca zaman geçmiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • egonschiele kullanıcısına yanıt
    Kısmen 4k gelecek. Ps4 pro aslında oyunları gerçek 2k da(1440p) de açıyor. Fakat bunu özel teknoloji ile 4k ya yükseltiyor. Native 4k kadar olmasa da 2k dan çok daha iyi performans alıyorsunuz. Asıl 4k yı Ps5 de göreceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CollatZ2508 -- 15 Mart 2018; 19:39:43 >
  • İki tane render modu olacakmış.

FAR CRY 5 (PLAYSTATION ANA KONU)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

quote:

Orijinalden alıntı: hazark

Kısmen 4k gelecek. Ps4 pro aslında oyunları gerçek 2k da(1440p) de açıyor. Fakat bunu özel teknoloji ile 4k ya yükseltiyor. Native 4k kadar olmasa da 2k dan çok daha iyi performans alıyorsunuz. Asıl 4k yı Ps5 de göreceğiz.

Neymiş o özel teknoloji Sen 4K yı görmek için PS5’i bekleye dur One X kullananlar çoktan görmeye başladı bile.

Çağlar sen bu oyuna çöp diyordun değil mi?

• Selamlar herkese, oyunu Gold sürüm olarak aldım ps4 ten Far Cry 3 Classic Edition 4 hafta erken erişime açık diyor(oyunun çıkmasına 2 hafta kaldı), indirme yerini göremedim kütüphanede falan yok nerede olur bu ki?

• Far Cry 5 | The Sermon - Live Action Trailer | PS4

• Redunay kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam konsol sürümlerini oynayan adamları izlerken kanser oluyorum resmen. madem pc oyuncususun bari yanına konsoldan anlayan birilerini getir.
  • Kupa listesi sızdırılmış.

http://www.merlininkazani.com/far-cry-5in-playstation-4-icin-olan-basarim-listesi-sizdi-haber-100146

• quote:

Orijinalden alıntı: Herman_Wolff

Kupa listesi sızdırılmış.

http://www.merlininkazani.com/far-cry-5in-playstation-4-icin-olan-basarim-listesi-sizdi-haber-100146

yanlış görmüyorsam online coop kupası yok . bne far cry 4 de yapamadım onları platin kaldı.
  • Var hocam en aşağılarda. Play 3 missions with a friend.

Split-screen yoksa online co-op bir kupa sanıyorum. Sevmiyorum online kupaları. Listenin geri kalanıysa eğlenceli duruyor. Arcade mod artik her neyse ve online kupalar olmazsa basit ve keyifli bir platin gibi duruyor.

• Benim şu ana kadar tamamladığım tek Far Cry oyunu Primal'di. Normalde açık dünyadan nefret ederdim ama FC Primal inanılmaz keyifli gelmişti ve platinlemiştim. Daha sonra FC4'ü denemiş ve aynı tadı bulamayınca bırakmıştım. Umarım FC5'de iyi olur da Primal'den aldığım keyfi bana yaşatır. Bu arada haberleşip oyun çıkınca co-op kupalar için yardımlaşabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-434FA9141 -- 19 Mart 2018; 20:36:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

Var hocam en aşağılarda. Play 3 missions with a friend.

Split-screen yoksa online co-op bir kupa sanıyorum. Sevmiyorum online kupaları. Listenin geri kalanıysa eğlenceli duruyor. Arcade mod artik her neyse ve online kupalar olmazsa basit ve keyifli bir platin gibi duruyor.

Arcade Mod düşmanların dalga dalga üzerimize geldiği ve bu dalgaların her bölümde şiddetlendiği bir mod olabilir. Bazı oyunlarda "horde", "wave" ya da "survival" diye geçen böyle modlar mevcut. Muhtemelen böyle bir mod.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-434FA9141 -- 19 Mart 2018; 20:41:52 >
  • Tum far cry oyunlarini keyifle bitirdim fc 5 ide ayni keyifle bitircegimi dusunuyorum tabi indirime girene kadar beklemek sartiyla

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.