Şimdi Ara

FAR CRY 5 (PLAYSTATION ANA KONU) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
844
Cevap
16
Favori
42.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: venomstr

quote:

Orijinalden alıntı: Nemanja Bjelica

PS Türkiye nin yayınladığı video resmen Türk oyuncularla dalga geçmek için yapılmış.Türkçe isteyen ve olacak mı diye izleneceğini biliyorlar.Tüm fragmanları Türkçe yayınlayarak biraz enayi avlarız diyorlar
    Adilikte sınır tanımıyorlar resmen.Adam gibi oyunda, Türkçe yok bile diyemeyecek kadar korkaklar
    Rockstar oyunlarına da Türkçe yaptıramaz bunlar.Türkiye de neredeyse Fifa dan fazla GTA satıyor ama hala Rockstar Türkçe ye izin vermiyor demeye getirirler.Sen istemezsen olmaz

GTA 5'e güncelleme ile Türkçe gelmemesi rezillik. GTA 5 çılgınlar gibi satıyor. Devasa satış rakamlarına ulaşmış oyunlara genelde Türkçe dil eklenir. (Örnek: Counter Strike Global Offensive, Playerunknown's Battlegrounds, FIFA, PES, Battlefield 1)

Rockstar Games şımardı mı nedir... Rockstar'dan nefret edeceğim hiç aklıma gelmezdi.

türkiye de ps4 ve pro alanların nerdeyse hepsinde gta v var... olmayanı dövüyorlar deyim yerindeyse, witcher gibi oyun güncelleme ile türkçe dil desteği sundu işin gerçegi türkçe dil paketi bu firmalar çocuk oyuncagı, örnegin ; game of thrones gibi diziyi ögrenci vs arkadas 1-2 saat içinde çevirip siteye atıyor, kimse hikaye uydurmasın adamlar türkçe dili sallamıyor.. bu konu da ps türkiye sınıfta kalmıstır, yarım agızla söylerlerse talepleri kimse sallamaz tabi... adam call of duty deluxe liste fiyat 399 tl yazmıs içinde tr dil yok, şimdi indirim de 224 tl veresim bile gelmiyor.. o kadar para vericem emege saygı diyerek adam bana saygı göstermeyecek bir tr altyazı atmyacak.. valla tr dil olmayan oyun almıyorum ben, tüm ps4 kullanıcları birlik olup tr dil olmayan oyunları boykot edilmeli..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailkaya27 -- 29 Aralık 2017; 15:30:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ismailkaya27

quote:

quote:

PS Türkiye nin yayınladığı video resmen Türk oyuncularla dalga geçmek için yapılmış.Türkçe isteyen ve olacak mı diye izleneceğini biliyorlar.Tüm fragmanları Türkçe yayınlayarak biraz enayi avlarız diyorlar
    Adilikte sınır tanımıyorlar resmen.Adam gibi oyunda, Türkçe yok bile diyemeyecek kadar korkaklar
    Rockstar oyunlarına da Türkçe yaptıramaz bunlar.Türkiye de neredeyse Fifa dan fazla GTA satıyor ama hala Rockstar Türkçe ye izin vermiyor demeye getirirler.Sen istemezsen olmaz

GTA 5'e güncelleme ile Türkçe gelmemesi rezillik. GTA 5 çılgınlar gibi satıyor. Devasa satış rakamlarına ulaşmış oyunlara genelde Türkçe dil eklenir. (Örnek: Counter Strike Global Offensive, Playerunknown's Battlegrounds, FIFA, PES, Battlefield 1)

Rockstar Games şımardı mı nedir... Rockstar'dan nefret edeceğim hiç aklıma gelmezdi.

türkiye de ps4 ve pro alanların nerdeyse hepsinde gta v var... olmayanı dövüyorlar deyim yerindeyse, witcher gibi oyun güncelleme ile türkçe dil desteği sundu işin gerçegi türkçe dil paketi bu firmalar çocuk oyuncagı, örnegin ; game of thrones gibi diziyi ögrenci vs arkadas 1-2 saat içinde çevirip siteye atıyor, kimse hikaye uydurmasın adamlar türkçe dili sallamıyor.. bu konu da ps türkiye sınıfta kalmıstır, yarım agızla söylerlerse talepleri kimse sallamaz tabi... adam call of duty deluxe liste fiyat 399 tl yazmıs içinde tr dil yok, şimdi indirim de 224 tl veresim bile gelmiyor.. o kadar para vericem emege saygı diyerek adam bana saygı göstermeyecek bir tr altyazı atmyacak.. valla tr dil olmayan oyun almıyorum ben, tüm ps4 kullanıcları birlik olup tr dil olmayan oyunları boykot edilmeli..

Hocam sizde bahsetmişsiniz ve benimde aklımın basmadığı nokta bu, dizileri bile gönüllü olarak çevirenler 1 2 saatte çeviriyor. Hatta oyunları bile uzun olmadığı sürece gönüllü çeviren amatör arkadaşlar var.

Koskoca firma için ne kadar zor olabilir ? Hayır bu durum neden lüks ve ekstra bir olay gibi görülüyor ? PS Türkiye hangi yayına katılsa az çok takip ettim, yahu adamlar öyle bir algı peşindeki yani firmalar lütfediyor ve milyon dolar yatırımla yerelleştirme yapıyor gibi...Dublajı geçtim zaten, Altyazı olmak zorunda...Menüsü bile anlamadığımız dilde gelen oyuna 200 300 tl veriyoruz adamların bu kadar oyun satması mucize ya...

Sinema sektöründe filmlere satışa göre mi altyazı veya dublaj yapılıyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

quote:

Orijinalden alıntı: ismailkaya27

quote:

quote:

Hocam sizde bahsetmişsiniz ve benimde aklımın basmadığı nokta bu, dizileri bile gönüllü olarak çevirenler 1 2 saatte çeviriyor. Hatta oyunları bile uzun olmadığı sürece gönüllü çeviren amatör arkadaşlar var.

Koskoca firma için ne kadar zor olabilir ? Hayır bu durum neden lüks ve ekstra bir olay gibi görülüyor ? PS Türkiye hangi yayına katılsa az çok takip ettim, yahu adamlar öyle bir algı peşindeki yani firmalar lütfediyor ve milyon dolar yatırımla yerelleştirme yapıyor gibi...Dublajı geçtim zaten, Altyazı olmak zorunda...Menüsü bile anlamadığımız dilde gelen oyuna 200 300 tl veriyoruz adamların bu kadar oyun satması mucize ya...

Sinema sektöründe filmlere satışa göre mi altyazı veya dublaj yapılıyor ?

son soru çok güzel. mesela marvel dc ler falan baya izleniyor kesin tr dublaj oluyor.

mesela annabella kötülüğün doğuşu filmini izlemiştik sinemada. akşam seansı olduğu için miydi hatırlamıyorum ama tr dublaj yoktu. tabi bu filmi çok kişi izlemez. salon doldurmaz.

korku filmleri diğerlerine göre az izlendiği için korku filmlerinde pek tr dublaj görmedim ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• FAR CRY 5 X MONDO Edition - Meet artist Jay Shaw and discover his collaboration with Ubisoft

• çıkış öncesi 4. oyunu tekrardan elden geçirmek için başladım . çok görevi unutmuşum :)
  • Far Cry 3 tadını versin yeter şu oyun.

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Far Cry 5: LIVESTREAM - Pre-launch Gameplay With Community Developers

• Far Cry 5 | Hikaye Fragmanı | PS4

• Far cry 3 remastered geliyor be

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Far cry 3 remastered geliyor be

5 i almak için ayrı bi neden oldu böylece
  • Dark Saga kullanıcısına yanıt
    Hocam ayrı satılacak mı? Sadece önsipariş yapanlara mı gelecek

• Şimdilik sadece önsipariş yapanlara hocam ama sonrasında ayrı olarakta satılır muhtemelen.
  • venomstr kullanıcısına yanıt
    Bu Far Cry serisine, atmosferine bayılıyorum ya

• bilgennyk kullanıcısına yanıt
    ayrı olarak yaza doğru satılcakmış.
  • Selamlar herkese oyunu US PSN'den DELUXE EDİTİON olarak almayı düşünüyorum da Far Cry 3 için Season Pass lı almak gerekiyormuş bu sürüm season passı içeriyor mu acaba bilen var mı?
  • The Eintabian kullanıcısına yanıt
    Hayır içermez. Season Pass veya Gold sürüm almanız gerekli.
    Anladım, sadece bu sürümü aldığımızda veya ekstra season pass aldığımızda mı Far Cry 3 alabiliyoruz yoksa herhangi bi önsiparişle de veriliyor mu Far Cry 3?
  • The Eintabian kullanıcısına yanıt
    Far Cry 3'ün tek satılıp satılmayacağı oyun çıktıktan sonra belli olur. Şuanda belli değil.
    Tek almayacağım zaten, 5i almışken onu da alayım diyorum paket içinde, youtubeda season pass yazıyo sadece ek paketlerin hiç birinde season passı içeriyor ibaresi bulamadım
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.