Şimdi Ara

FAR CRY 4 (ANA KONU) - 18 KASIM 2014 (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.169
Cevap
34
Favori
71.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Keskin nişancı tüfeğine susturucu takmak için ne yapmak gerekiyor?
  • mertvontrier kullanıcısına yanıt
    Hepsine takılmıyor. Takılanlara da dükkandan satın alman gerekiyor o aparatı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler Directx 12 de Far Cry 4 çalışır mı acil cevaplar mısınız ??
  • merhaba arkadaşlar bi yardımcı olur musunuz lütfen ?

Ben bell towerları açtım, kırmızı alanlı yerleri açtım.ama harf falan yok köprüden öte geçemiyorum. amita nerde bulamıyorum. ne yapmam gerekiyor?
  • Arkadaşlar yeri değil biliyorum fakat aynı sorunu yaşayanlar bir yardım edebilirse çok güzel olur.Sistemim aşağıdaki gibi,low ayardada high ayardada aynı derecede fps düşmesi var.Sistem yetmiyor mu yoksa oyundan kaynaklı bir sorunmudur?

Geforce GTx 760 2gb 256 bit
    i7 4790 3.60 turbo 4.00
    8gb ddr3 ram
    windows 8.1
  • ah ah ps4 olsa da süper grafiklerde oynasam şu oyunu ps3 te çamur la bildiğin
  • Üstatlar köprüde düşman bölgeye yaklaşınca 10sn sayıyor. 10 sn sonunda tekrar köprü altından başlıyoruz. Bug mu var yoksa bir görevi eksik mi yaptık anlamadım

• ravanel R kullanıcısına yanıt
    Eğer haritanın diğer yarısına geçemyi sağlayan köprüyü diyorsan yasaklı bölge orası görevleri tamamlamadan geçemezsin orayı

• Far2Cry kullanıcısına yanıt
    Hangi görevleri üstat

• ravanel R kullanıcısına yanıt
    Genel ana görevlerden bahsediyorum. Zaten oyunun akışı seni oraya yönlendirecektir eninde sonunda ve en son görev olarak o köprüyü yıkarak diğer bölgeye geçebiliyoruz.

• Ps4 te ilk platin aldigim oyundur resmen suyunu cikarmistim...

• quote:

Orijinalden alıntı: Far2Cry

Genel ana görevlerden bahsediyorum. Zaten oyunun akışı seni oraya yönlendirecektir eninde sonunda ve en son görev olarak o köprüyü yıkarak diğer bölgeye geçebiliyoruz.

Eyvallah çok saol geçtim

• ss

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çöldeki Vaha -- 6 Ekim 2020; 12:26:47 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bitiren arkadaşlar için bir kaç soru ve detay

6 ay önce Amita'yı öldürüp bitirmiştim . Oyunu bitirdiğiniz zaman silahları vs aldığımız yerden devam ederseniz haritalar kısmı çıkacak , hangi harita emin değilim ama bir tanesinde Amita'nın yaşadığı yeri gösteriyor . Amita'yı vursanız bile bir dağın başında 5-10 adamla beraber yaşıyor . Bugün tekrar bitirince yazayım dedim . Büyük ihtimal Sabal'da aynı şekilde , onu vursanız bile bir yerlerde takılıyordur :) Ek olarak oyunda Sabal'ı öldürürseniz, oyun bittikten sonra haritanın aşağı bölge köylerinden birine giderseniz sinematik giriyor ve Amita köydeki insanları silahlı adamlarla zorla dışarı çıkarıyor. Ardından oyun kaydediliyor ve Amita yürüyerek gidiyor . Youtube üzerinde videoları vs var , yazdıklarımın. Hatta videoda Amita giderken oynayan kişi Amita'yı vuruyor ve alttaki yorumda '' Amita haklı , onu neden vurdun '' şeklinde .

Merak ettiğim kısım ise ingiliçççe olmadığından Amita Bhadra ile ilgili bir şey diyor bize galiba. Youtube yorumları üzerinden translate üzerinden çevirdiğim de Sabal'ın Bhadra ile evlenmek istediği gibi bir şey çıktı .Bir olay yüzünden Amita Bhadra'yı bir yerlere gönderdiğinden bahsediyor yorum yapanlar .
    Bahsettiğim video :https://www.youtube.com/watch?v=74QsPEIzDK0
    Bir de böyle bir video var :https://www.youtube.com/watch?v=OS9HSHnXQ94 Bu videoda olay ne hiç anlamadım . Kafesteki adamı galiba oyun boyunca hiç görmedik yada ben hatırlayamıyorum . Bu adamın olayı nedir ?

• Duygulandım hocam bak şimdi. Gaza geldim eve gidince tekrar yüklicem oyunu:)

• Yeniden başladım hala büyük keyifle oynanıyor. Eski oyun olmasına rağmen grafikler de harika. Ubisoft müthiş bir oyun yapmış, yenisi çıksa keşke bir an önce. Primal gibi değilde modern silahlı versiyon tabi, çatışmalar çok keyifli.

• far cry 4 konulu videom oyun hala oynattırıyor kendini
    https://www.youtube.com/watch?v=Q8MNuv2v3D4
  • uplay eylemini tamamlamam için fille 30 kişi öldürmem lazım bunun bir kısa yolu var mı?
    :Bir outpost masterı tekrar ederek tamamladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7ADF8CF23 -- 25 Eylül 2016; 1:16:55 >
  • Primali fazla begenmedim acikcasi duruyo bi kosede psn store da oyun 45tl olmuş hic oynamadim far cry 4 ü sizce alip oynamali miyim yoksa zamani gecti mi ?

• Berkayra B kullanıcısına yanıt
    Kesinlik oynamanı tavsiye ediyorum far cry 4 ü hocam. Ama primal i bende beğenmedim maalesef.

• 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.