Şimdi Ara

FAR CRY 4 (ANA KONU) - 18 KASIM 2014

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
2.177
Cevap
37
Favori
63.765
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> FPS >> FAR CRY 4 (ANA KONU) - 18 KASIM 2014
Giriş
    198 Mesaj

Hangi görevleri üstat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Far2Cry kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Genel ana görevlerden bahsediyorum. Zaten oyunun akışı seni oraya yönlendirecektir eninde sonunda ve en son görev olarak o köprüyü yıkarak diğer bölgeye geçebiliyoruz.

|
    |
    ravanel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Xbox : brigand35
    Psn : brigand_35
    BF1 server : KODAMANLAR (TR)
  • Teğmen
    198 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Far2Cry

Genel ana görevlerden bahsediyorum. Zaten oyunun akışı seni oraya yönlendirecektir eninde sonunda ve en son görev olarak o köprüyü yıkarak diğer bölgeye geçebiliyoruz.

Eyvallah çok saol geçtim

|
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

6 ay önce Amita'yı öldürüp bitirmiştim . Oyunu bitirdiğiniz zaman silahları vs aldığımız yerden devam ederseniz haritalar kısmı çıkacak , hangi harita emin değilim ama bir tanesinde Amita'nın yaşadığı yeri gösteriyor . Amita'yı vursanız bile bir dağın başında 5-10 adamla beraber yaşıyor . Bugün tekrar bitirince yazayım dedim . Büyük ihtimal Sabal'da aynı şekilde , onu vursanız bile bir yerlerde takılıyordur :) Ek olarak oyunda Sabal'ı öldürürseniz, oyun bittikten sonra haritanın aşağı bölge köylerinden birine giderseniz sinematik giriyor ve Amita köydeki insanları silahlı adamlarla zorla dışarı çıkarıyor. Ardından oyun kaydediliyor ve Amita yürüyerek gidiyor . Youtube üzerinde videoları vs var , yazdıklarımın. Hatta videoda Amita giderken oynayan kişi Amita'yı vuruyor ve alttaki yorumda '' Amita haklı , onu neden vurdun '' şeklinde .

Merak ettiğim kısım ise ingiliçççe olmadığından Amita Bhadra ile ilgili bir şey diyor bize galiba. Youtube yorumları üzerinden translate üzerinden çevirdiğim de Sabal'ın Bhadra ile evlenmek istediği gibi bir şey çıktı .Bir olay yüzünden Amita Bhadra'yı bir yerlere gönderdiğinden bahsediyor yorum yapanlar .
    Bahsettiğim video : https://www.youtube.com/watch?v=74QsPEIzDK0
    Bir de böyle bir video var : https://www.youtube.com/watch?v=OS9HSHnXQ94 Bu videoda olay ne hiç anlamadım . Kafesteki adamı galiba oyun boyunca hiç görmedik yada ben hatırlayamıyorum . Bu adamın olayı nedir ?

• Binbaşı
    1274 Mesaj

Duygulandım hocam bak şimdi. Gaza geldim eve gidince tekrar yüklicem oyunu:)

|
    |
    Uygx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Yeniden başladım hala büyük keyifle oynanıyor. Eski oyun olmasına rağmen grafikler de harika. Ubisoft müthiş bir oyun yapmış, yenisi çıksa keşke bir an önce. Primal gibi değilde modern silahlı versiyon tabi, çatışmalar çok keyifli.

https://www.youtube.com/watch?v=Q8MNuv2v3D4
    |
    |
    :Bir outpost masterı tekrar ederek tamamladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperenxx -- 25 Eylül 2016; 1:16:55 >
    |
    |
  • Teğmen
    119 Mesaj
    Primali fazla begenmedim acikcasi duruyo bi kosede psn store da oyun 45tl olmuş hic oynamadim far cry 4 ü sizce alip oynamali miyim yoksa zamani gecti mi ?

Kesinlik oynamanı tavsiye ediyorum far cry 4 ü hocam. Ama primal i bende beğenmedim maalesef.

|
    |
    Berkayra kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Far2Cry

Kesinlik oynamanı tavsiye ediyorum far cry 4 ü hocam. Ama primal i bende beğenmedim maalesef.

Hocam bide simdi az daha bekleyip onun yerine bf1 mi alsam yoksa illa oyna mı diyosun yani :)

Bf1 le far cry 4 farkli oyunlar ikisininde yeri ayri bana gore. Acik dunya fps oynamak istiyosan far cry 4 al zevkli oyun

|
    |

Aynen hocam onlar farklı oyunlar. Far cry 4 tamamen açık dünya temalı bir oyundur ve kendi seçimlerine göre oynarsın oyunu ve o oyunun havasını tamamen aktarır size. Far cry 2 yi oynamadıysan onu da tavsiye derim size:)
    |
    |
    Daha önce hiç Far Cry oynamadım. Bu ilk oyunum oldu. Ps3'te indirimdeydi aldım. Her yer yeşillik, çimen, ağaç, doğal. Mükemmel atmosfer. Büyük ve içi "dolu" bir açık dünya. Birçok hayvan. Oyun gerçekten müthiş. Yeşilliği seven bir insanım ve bu güzel manzarada oyunu oynamak çok keyifli. Oyun çok dolu. Haritada bir sürü işaret var. Harika bir oyun. Daha 1-2 saat oynadım.
    Ubisoft beceriyor bu Far Cry'ı.

|
    |
    Kültürlü görgülü anlayışlı çok meziyetli bilgili okumuş anlayışlı bir gencim. Kendi işimi kendim yaparım, herkesle iyi geçinirim (bundan kuşkuluyum), açık taraflarımı kapatırım (?), yanlış taraflarımı düzeltirim (çamaşırlarımı yıkarım, söküklerimi dikerim; hiç adam olmayacaksın sen M.C.)...
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    6 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Yeniden başladım hala büyük keyifle oynanıyor. Eski oyun olmasına rağmen grafikler de harika. Ubisoft müthiş bir oyun yapmış, yenisi çıksa keşke bir an önce. Primal gibi değilde modern silahlı versiyon tabi, çatışmalar çok keyifli.

Farcry 4 eski bir oyun değilkiHani 2008-2010 falan dolaylarında çıksa eyvallah oyunlar arasında çok belirgin grafik farkları var.Ama 2014de çıkan bir oyunla 2016da çıkan bir oyun arasında ben fazla bir fark göremiyorum.

|
    |

|
    |
    Kültürlü görgülü anlayışlı çok meziyetli bilgili okumuş anlayışlı bir gencim. Kendi işimi kendim yaparım, herkesle iyi geçinirim (bundan kuşkuluyum), açık taraflarımı kapatırım (?), yanlış taraflarımı düzeltirim (çamaşırlarımı yıkarım, söküklerimi dikerim; hiç adam olmayacaksın sen M.C.)...
  • Yarbay
    5278 Mesaj
    Platine koşuyorum. Bir tane co-op trophy lazım. En zoru o. Yabancılarla mikrofon olmadığı için konuşamıyorum. Ps3'de oyuna sahip olan varsa yardım etsin.

|
    |
  • Yarbay
    3632 Mesaj
    Amazon da kutulusu 60 tl'ye geliyor. Kararsiz kaldim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Bey Azura
SEO
üniversite
son dakika
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.