Şimdi Ara

FAR CRY 4 (ANA KONU) - 18 KASIM 2014 (99. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.170
Cevap
34
Favori
71.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • a key to the north görevini yapamıyorum bütün sarı görevler tamam ama daha fazla görev yap diyor bu görevi yapabilmek için. Napmak lazım şimdi bi yardım etseniz ya ?
  • Sadece sari deyil tüm story missionlari yapman lazim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byvolcan -- 30 Kasım 2015; 11:27:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar yukarda bahsettiğim soruna bir çözümü olan yokmudur?farcry4 seasson pass satın aldım 1.6 mb lık eklenti kuruldu diyor ama o kadar.ne yaptıysam kuramadım.
  • owermars kullanıcısına yanıt
    Oyunun sonu ile ne alakası baştan beri bir taraf seçmen lazımdı zaten oyunda sabalı seçersen sabal amitayı seçerken amita lider olur. Bu seçim sana veya bana göre değişir. Ben oyunun misyonu hakkında bilgi vermedim burda. Ben sadece sabal lider olurken amitayı vurmak zorunda değildim yani vurmayıp ülkeyi terk ederdi sadece o vurulma anında kurşun kalbine gelince bi zaman ölmedi bir iki kıvrandı o zoruma gitti sadece. Nore yi de vurmayabilirdim ama o boş bulundum bende ateş etmez sanırdım ama etti vuruldu :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

Sadece sari deyil tüm story missionlari yapman lazim

oha o tüm alt görevler yapılmak zorunda mı ? ciddi misin .s
  • quote:

Orijinalden alıntı: rock4everb

quote:

Ohalik bir durum yok hocam haritanin diger tarafini acilmasi icin ilk bolumdeki ana gorevkerin yapilmasi lazim cok zorda deyil yani

• quote:

quote:

quote:

Ohalik bir durum yok hocam haritanin diger tarafini acilmasi icin ilk bolumdeki ana gorevkerin yapilmasi lazim cok zorda deyil yani

Yani bu campaing aldıktan sonra duran mavi görevleri diyorsunuz dimi ? tekrar eden değil de tek sefer yapılan görevler sanırım. anladım ilk yapılan görevlerin ana görevleri mi önemli daha çok ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yani bu campaing aldıktan sonra duran mavi görevleri diyorsunuz dimi ? tekrar eden değil de tek sefer yapılan görevler sanırım. anladım ilk yapılan görevlerin ana görevleri mi önemli daha çok ?

Ben oyniyali cok oldugu için tam tarif edemiyom. Evet tek sefer yapilan gorevler var hepsi ana gorev onlarin renkli yuvarlaklar halinde belli haritada

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Ben şöyle yardımcı olmaya çalışayım;

Tamamlanan her görevin sana aynı zamanda genel anlamda da bir katkısı oluyor; Yeni silah & cephane alma ve kullanma hakkı, haritada yer açılması ve yapılabilecek yeni görevlerin belirmesi gibi.

O yüzden yapabildiğin her görevi tamamlaman gerekiyor ki "İlerleme" menüsünde de detaylı olarak gösteriliyor bunlar.
  • oyunu açmada sorun yaşıyorum 3. parti hesap yani uplay gerekiyor diyo uplay de key v.s herşeyi aktifleştirdim ama genede açamadım sanırsam steam ile uplay i birleştirmek lazım beceremedim bilen birisi varsa ekleyebilir mi? steam : toyanc31
  • Endonezya psnden aldık bakalım izin bitince indirip oynayacağız nasılmış.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ben oyniyali cok oldugu için tam tarif edemiyom. Evet tek sefer yapilan gorevler var hepsi ana gorev onlarin renkli yuvarlaklar halinde belli haritada

yogi ve willisin bi sürü görevini yaptım diğerlerin hepsi bitti şimdi açılır mı acaba görev

• arkadaşlar farcry 4 seasson pass le ilgili problemim hala devam ediyor,seasson passi satın aldım endo psn den ama kuramıyoruö bir türlü,seasson passi kuruyor 1.6 mb ama diğer eklentiler satın alınamazolarak gözüküyor,endo sonye de mail attım ama bir yanıt gelmedi.birileri yardımcı olsada çözsem şu sorunu.
  • Dun aksam basladıgım senaryo modu arkadaşlar iyi seyirlerhttps://www.youtube.com/watch?v=7QZTbe39a7M
  • Oyunu 4 ay önce falan alıp yarım bırakmıştım bitirmeden. Tekrar oynamaya başladım uzun aradan sonra. Fillerin çatışma sırasında bize yardım etmesi çok iyi. Hatta bir keresinde herkes öldü fil hala koşup kafa atıyordu arabalarına. Arabanın haşatını çıkardı bende dedim vurma artık öldü öldü

• öncelikle herkese merhaba benim bir sorunum var aradım taradım bulamadım şimdi farcry 4 ü daha önce oynayıp bitirmiştim daha sonra tekrar oynamak istediğimde oyunda logging in olacağım sırada oyun fps 1 e düşüyor ve bir türlü ana menüyü göremiyorum ne yaptıysam olmadı oyunum gold edition son sürüm driverim güncel antivirüs felan hepsi kapalı kasma sorunu çözümünüde denedim gameprofiles olanı yani var mı başına böyle birşey gelen veyahut bana tavsiyelerde bulunacak olan son birşey oyunu silip tekrar kurdum visual c++ dx falan hepsinide yeniden kurdum olmadı
    lütfen yardım edin
  • arkadaşlar oyunu önceden bitirmiş olup yardımcı olabilecek biri var mı acaba oyunu daha önce bitirmiştim indirimdeyken tekrar alayım dedim ama save dosyasında % 5 ilerleme görünüyo bütün herşey gitmiş oyunda :( co op girip silahları verebilecek var mı acaba
  • Beyler ben oyunu yeni aldim Gold Edition olanini 30 TL ye almis oldum. Simdi bu online vs diyorda online olarak girmekle ne fark ediyor oyuna gorevlerde ?

• yil 2016 olucak farcry 4 story mi cekiyosun allah askina.

• By..Emre kullanıcısına yanıt
    Takım arkadaşların bot değil arkadaşların olmuş oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Far2Cry -- 19 Aralık 2015; 21:12:00 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.