Şimdi Ara

Far Cry 3 Vatan 15 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
2.487
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Steam key geliyorsa çok iyi bence, 30 dolar şu an steamde. Gelmese bile baya sıcak oluyor

http://www.vatanbilgisayar.com/pc-far-cry-3.html

• Vatandaki oyunlar kutulu, yani Steam key falan değil.

Fiyat gayet iyi.
  • Yanlış hatırlamıyorsam bir yerde daha bu fiyata satılmıştı.
  • https://www.bimeks.com.tr/urun/125784/far-cry-3-pc.aspx

Bimeks 14 TL

TOMB RAİDER TRİLOGY PS3
    http://www.bimeks.com.tr/urun/137209/tomb-raider-trilogy-ps3.aspx

Tomb raider trilogy PS3 36 TL 2.el de bile +35 başlıyor .

TWİSTED METAL
    http://www.bimeks.com.tr/urun/132958/sony-ps3-twisted-metal.aspx

30 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-293545EA6 -- 20 Nisan 2014; 0:11:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Vatandaki oyunlar kutulu, yani Steam key falan değil.

Fiyat gayet iyi.

key çıkma olasılığı yok mu hocam? ben Vatandan 10 liraya Dirt Showdown almıştım içinden steam aktivasyon key çıkmıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V911 -- 20 Nisan 2014; 0:06:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: V911

quote:

Fiyat gayet iyi.

key çıkma olasılığı yok mu hocam? ben Dirt Showdown almıştım içinden steam aktivasyon key çıkmıştı.

Ben ürünü aldım key değil kutulu olarak geliyor .
  • Key çıkabilir tabi ki, Steam e ekleme olur mu emin değilim.
  • quote:

Fiyat gayet iyi.

Kutulu demek Steam olmayacak demek değildir. Ubisoft'un kutulu ürünleri Steam keyi vermiyor ancak kutulu alıp da Steam'e kaydedebildiğiniz, içinden Steam keyi çıkan birçok oyun mevcut.
  • Sıcak Gibi Gözüküyor.
  • ne yapayim kutuyu.steam key lazim.dvd mi kaldi allah askina.10 yıldan beri kullanmiyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esnaf_TV -- 20 Nisan 2014; 15:27:00 >
  • Kutulu oyunda steam key oluyor mu?
    Mesela bende dvd surucu yok nasil yuklicem bunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaptim bi tane

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Key verir yine fakat uplaya eklenir o oyun steame değil sonuçta kutunun içinde de key var. Bu arada steamde alsan bile bu oyunu uplaya kayıt yapıp oyunu açmadan önce uplaya giriş yapmanı istiyor oyun. Yani steam alırsan 2 programa da giriş yapıp oyunu açıyorsun uplay olursa tek programla oyuna giriyorsun.
  • uzun süredir DVD kullanılmıyorsa bilinki çoğu kişi bu oyunları torrent sitelerinden para vermeden indirdiği içindir
    adamlar oyun çıkar çıkmaz download edip oynuyor ve bitiriyor, sonra derlerki "oo ben o oyunu bitirdim"
    bazıları 50 oyun sayar şunu bitirdim şunu oynadım şundayım diye o oyunları satış fiyatından toplasanız 2-3 milyar eder

uymayın bu tiplere kutulu orijinal oyun alın

ha steam, orjin pek çok site artık indirmeli versiyonları çıkardılar ama, interneti olmayan bir çocuğa oyun hediye etmek isterseniz
    bu steam keyi neresine sokar o çocuk işte onu bilmiyorum
  • 125 tane orjinal oyunum var ve bunların içinde daha önceden korsan olarak oynadığım bitirdiğim oyunlarda var geçmişte bende hatırası kalan oyunlarda var yeni çıkanlarda var artık elimden geldiğince orjinal almaya çalışıyorum. tabi kampanyalar olduğu sürece
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

ne yapayim kutuyu.steam key lazim.dvd mi kaldi allah askina.10 yıldan beri kullanmiyoruz.

Polemik olsun diye yazmıyorum, yanlış anlaşılmasın...

Daha öncede yazmıştım, Steam Kapanırsa veya TR den girişi engellenir ise ne yapacağız ? DVD kullanacağız :P En kötü senaryo oyunu torrodan indirip orjinal keyini kullanıp kurulum yapacağız.

Laptopum Y500 Sli model harici DVD romda yok... Ps3 Aldık ondada hep dijital oyun alıyoruz.

Bence dijital oyun kiralama anlamı içinde barındırıyor, ama Fiziksel kopya /' DVD '/ ise direk sahip olmayı hissettiriyor banaaaa bana :(^_^)

hayırlı forumlar. yanlış anlaşılır isem yanlış yazdı isem affola

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi l3g3nt -- 21 Nisan 2014; 22:35:07 >
  • 2 adet Far Cry 3 steam key lazım bana var mı satabilecek olan?
  • Fiyat 20 olmuş.
  • Fiyati arttirmislar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.