Şimdi Ara

FAR CRY 3 (DH ANA KONU) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
594
Cevap
9
Favori
59.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kötü niyetli değiller fakat bu mesajdan dolayı da mesaj silinmez.
  • Gif paylaştık onu bile silmişler
  • Alsammı acaba ilk far cry denemem olucak alırsam multi kısmı nasıl öbür serilerini oynayan arkadaşlar bilgi verebilirlermi..
  • Spotçulara ps3 versiyonu gelmiş sanırım, umarım xbox versiyonu gecikmez ve uygun fiyatla gelir spota.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaymonD7

Alsammı acaba ilk far cry denemem olucak alırsam multi kısmı nasıl öbür serilerini oynayan arkadaşlar bilgi verebilirlermi..

aynen ben de kararsız kaldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ERTAN84

Far cry2 gibi olsun başka birşey istemem.

şaka yaptığını söyle
  • Video karsilartirma izledim Ps3 Vs Xbox360 . sonuç olarak Ps3 daha iyi olmuş renk paleti daha güzel .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ridvan1903 -- 26 Kasım 2012; 15:05:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: siteripci

quote:

şaka yaptığını söyle

Ciddiyim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: siteripci

quote:

şaka yaptığını söyle

Ciddiyim

nedense far cry 1 i realistic seviyede 4 kez bitirmiş olmamın vermiş olduğu zevkle 2 yi indireyim oynayayaım dedim. Müthiş ötesi bir hayal kırıklığı ile karşılaşmıştım.. Şimdi 3 de de aynı ada vari bir görsellik görünce çok heyecanlandım ve senin 2 yi övücü sözlerin enteresan geldi...

• oha ign 9 vermiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kubillian

oha ign 9 vermiş.

Ada yaramış demek ki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bakalim nasil olmus oyun,insAllah server'lar aciktir..
  • Black Ops 2 yi bitireyim Halo 4'e başlayacaktım ama vazgeçtim önce FarCry 3.
  • PS3 ile kıyaslamasına baktım da Xbox daha iyi.
  • Bu saatten sonra PS3-X360 kıyaslaması yapmak yersiz ama multiplatform oyunlarda X360'ın üstünlüğü tartışılamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Pinky

Bu saatten sonra PS3-X360 kıyaslaması yapmak yersiz ama multiplatform oyunlarda X360'ın üstünlüğü tartışılamaz.

adamsın adam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Pinky

Bu saatten sonra PS3-X360 kıyaslaması yapmak yersiz ama multiplatform oyunlarda X360'ın üstünlüğü tartışılamaz.

son zamanlarda çıkan oyunlara göre değişiyor o olay..
  • Ben oyunu oynadım arkadaşlar gayet güzel ve sürekleyici. Karakter geliştirme sistemi skill falan eklemişler hoş olmuş bence. İlk oyunun o güneş kum deniz ve ormanı aynı gayet güzel yani. Hikayede gayet sürükleyici diyebilrim 2 saat oynadım zaten ama oyun baya baya uzun sürecek gibi haritası zaten kocaman =)
  • HDMI ss lerle kavuracağım burayı,henüz edinmedim bekliyorum.
  • D&R'ın internet siteside kargo dahil 160 tl'ye satılıyor, almayı düşünenler kaçırmasınlar. İnceleme notları yüksek gelince spota düşmesini beklemeden aldım. Zaten spota düşse 130 tl peşin + kargo olacak. Onun yerine D&R'dan taksitle almış oldum.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.