Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

FAR CRY 3 (DH ANA KONU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
588
Cevap
9
Favori
52.737
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> FPS >> FAR CRY 3 (DH ANA KONU)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    862 Mesaj
    tekrar basladim
    |
    |
    steam id: kurosallmighty psn: living4killingU d3: angryTurk.2392 sc2: alpPASHA.369 >Deprem ve felaket hazirligi konusunda olusurmaya basladigim bloglar: http://turkish-preppers.blogspot.com.tr/https://www.facebook.com/pages/Türk-Hazırlıkçılar/481970931956922
  • Teğmen
    244 Mesaj
    Dual death from above skilini açamadım gerekli öldürme şeklini bir turlu başaramadım videolardan izlediğimin aynısını uyguluyorum fakat ölmüyor dikkat edilmesi gereken bir tuş mu var yoksa başka birşeymi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |
    |
    |

Tabikide Bizimkileri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gbzlim -- 16 Aralık 2014; 15:38:56 >
    |
    |
    "Ben haddimi bilirim.Varsın hak kapısını kimse çalmasın, dost bildiklerimizde vefa kalmasın, varsın selamımı kimse almasın...Olmaz bir zerresi mizanda heder SEN sevdiğini ALLAH için sev yeter. " Hz Mevlana
  • Teğmen
    104 Mesaj
    Sağlam grafikli harika bi oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi steeby -- 13 Ekim 2015; 17:47:14 >
    |
    |

finalde "safe your friends" i seçtim, fakat Jason adada mı kaldı yoksa arkadaşlarıyla geri mi döndü anlamadım. "i can't come back from this" diyordu.

neyse yine de son sahne beni baya etkiledi. güzeldi.

Orijinalden alıntı: Revion

abi oyun muhteşemdi ya. Lakin son sahne ile ilgili anlamadığım bir şey var. oyunu ingilizce oynadığımdan kaçırmış olabilirim.

finalde "safe your friends" i seçtim, fakat Jason adada mı kaldı yoksa arkadaşlarıyla geri mi döndü anlamadım. "i can't come back from this" diyordu.

neyse yine de son sahne beni baya etkiledi. güzeldi.

Aynen oyun muhteşemdi. Eğer Far Cry 4 ü oynamadıysan kesinlikle oynamanı tavsiye ederim.

[/Sen arkadaşlarını kurtarmışsın yani elleri bağlı kızın boğazını kesmediysen onları kurtaşmıssın demektir. Eğer kızın boğazını kesip adada citra ile kalmayı seçseydin citra sana ihanet edip sevişirken hançeri kalbine saplmamış olacaktı ve sende ölmüş olcaktın. Ben pc de türkçe yaması ile oynadım ve daha zevkli oluyor ingilizce bilmeyen için.]

|
    |

• Onbaşı
    16 Mesaj
    Tün ayarlar en düşük olmasına rağmen oynanamayacak kadar kasıyor.
    hp pavilion dv6700
    win7 64bit
    nvidia gforce 8400m gs
    dual core 2.00 ghz
    4 gb ram
    256mb+1791mb paylaşımlı ekran.
    Sorun ne olabilir. Bu alet ile oynanamayacaksa sileceğim, bari yer kaplamasın bilgisayarda.
    |
    |
Reklamlar
e-ticaret
haberler
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
izmir web tasarım
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.