Şimdi Ara

FAR CRY 3 (DH ANA KONU) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
595
Cevap
9
Favori
59.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Gerçek bu ya

FAR CRY 3 (DH ANA KONU)

aynen benim de çok hoşuma gitti bu resim deniz felan çok güzel görünüyor
  • Acaba Ps3 de böyle kasıyormudur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaFaKTR3

Acaba Ps3 de böyle kasıyormudur.

Onda da aynıymış hatta daha beter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Pinky

quote:

Harbimi diyorsun O zaman oyunu bir an önce bitirip unutucaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

dun benim konsol dondu 2 saat oynadiktan sonra, kapatip acmak zorunda kaldim, oyundan olabilir diye dusunuyorum daha once hic boyle yapmamisti.
  • Oyun çok güzel olmuş ama, son zamanlarda oynadığım en düşük fps'e sahip oyun kesinlikle bu, resmen yavaş çekim gibi ilerliyor. Artık neslin sonuna geldik yapacak bir şey yok ve bu oyun bu konsola göre değil ki gerçekten bir iki gömlek üstün geliyor, open worlda göre grafikler çok iyi çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Açılın Ben Doktorum

quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Gerçek bu ya

FAR CRY 3 (DH ANA KONU)

aynen benim de çok hoşuma gitti bu resim deniz felan çok güzel görünüyor

Resmi çekerken bu açıyı yakalamaya özellikle dikkat ettim arkadaşlar .

• quote:

Frame oranı yerlerde sürünüyor ya konsol kaldırmıyor resmen tam bir PC oyunu anasını satayım.

Bunu senden duymak
  • Frame gerçekten çok kötü acil bir TU lazım ya da oyun sürümünde sorun var,o derece kötü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Syronwar

quote:

Frame oranı yerlerde sürünüyor ya konsol kaldırmıyor resmen tam bir PC oyunu anasını satayım.

Bunu senden duymak

Şaşırtıcı mı?

Maalesef öyle konsol da bu frame de sürüceneğime sağlam bir PC de oynamak daha iyi ilk defa bir konsol oyunu için bunları söylüyorum oyundan aldığınız zevki yarıya kadar düşürüyor frame in düşük olması.

• quote:

quote:

quote:

Bunu senden duymak

Şaşırtıcı mı?

Maalesef öyle konsol da bu frame de sürüceneğime sağlam bir PC de oynamak daha iyi ilk defa bir konsol oyunu için bunları söylüyorum oyundan aldığınız zevki yarıya kadar düşürüyor frame in düşük olması.

Şaşırtıcı tabii

Frame mahvediyor evet.

• Update ile duzelecek is degil ki bu, dedigim gibi sinirda artik, ama bene grafiklerden kisip fpse yogunlasmali bu saatten sonra, cunku kotu grafiklere alisirim ama 25 fpse asla, goz yorulur bir kere. Asiri derece Tearing sorun da mevcut. Artik ciksin yeni konsollar Wii U cikti cok guclu diyorlar xboxdan kat ve kat daha gucluymus, gidip alasim var aslinda yeni xbox 2 sene sonra cikarsa sasirmam, abarttilar artik gercekten anlayamiyorum neyi beklediklerini.
  • frame in düşük olmasının sebebi aptal ubisoft un oyunun heryerinde ambient occlusion kullanması olmuş.

az önce yaklaşık 1 saat kadar denedim. bir open world fps oyununda yapılabilecek en iyi grafikler bu oyunda kesinlikle. emin olun her detaya hayvan gibi çalışmışlar. ama işte şu ambient occlusion ayarına bu kadar abanmasalarmış çok akıcı şekilde oynanabilirmiş. ya otlarda bile var. bu kadar olur yani. böyle lüks bir ayarı oyundaki her modele kullanmak ayrı bir zeka ister.
    ha yine oynanıyor o kadar kötü değil.

ayrıca daha üçüncü görevimde ok yay ikilisini kullanmaya başladım :D manyak zevkli bi alet ya. tam predator oldum şerefsizim :D

oyun güzel. mutlaka deneyin
  • yalniz oyunda cok loading sorunlari ve konsolu acayip derecede kasiyor manyak etti makinayi, guzelim oyunu zorla oynatmamaya calismislar sanki.
  • quote:

quote:

quote:

Bunu senden duymak

Şaşırtıcı mı?

Aynen katılıyorum. Arkadaş Pc kökenli olduğumdan düşük fps inanılmaz can sıkıyor. Eğer Pc sürümü optimize özürlü değilse Pc'de oynamak şart bu oyunu yahu oyun içinde frame düşüşünü geçtim ara videolar çok daha berbat.

• PC de full ayarlarda max 30 frame de çalışıyor diye duydum.
  • Yeni nesil konsolların çıkış oyunu olarak 1080P Min 4XAA yüksek kaplamalar ile çıksa çok fazla itiraz edebilen olacağını sanmıyorum.Vallahi lastik gibi uzadı bu nesil nereye kadar gidecek bakalım.
  • bir open world oyunda olması gereken herşey var. ubisoft müthiş bir iş çıkarmış. başından kaldırmıyor cidden. eski nesil oyunculara itap ediyor daha çok. çatışmalar yetenek istiyor. gerçekten çok beğendim.
  • Yeni konsollar gelsin artık
  • Zaten yeni nesil gibi duruyor bu haliyle, bir tek fps sorunu var onun disinda kusursuz bir yapim olmus. Animasyonlar, karakter ve silah modellemeleri muazzam olmus, vurus hissi/silah sesleri de cok cok iyi. Gercekten de yeni nesil giris oyunu olarak 4x AA 1080p ve 60 fpsde bu haliyle ciksaydi kimse itiraz edemezdi.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.