Şimdi Ara

Fame Erkekler Neden Bileklik Takar ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
3
Favori
8.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar cevreme bakiyorumda kızlarla takilan erkekler genellikle hep bileklik takiyor. Fame olmayan , sap erkeklerde bileklik denen bisi yok. Nedir bu bilekligin sihri ? Kızlar uzerindd bi etkisimi var ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Saat varken

• Up

• normalde ben de takmam ama kız arkadaşım ilişkinin ilk günlerinde bana bugün den sonra bileklik takıyorsun diyip bileklik hediye etmişti,kızlara çekici geliyor heralde
  • Bileklik,saat falan takmam boş yere elimi sıkar, saat için telefonum var zaten.
  • Ya çoğu güzel görünmek için takar bileklik bende babamın künyesini takarım mesela banada küpe takanlar ilginç geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: EzoBride

Saat varken

zaten erkeğin takacağı 2 aksesuar vardır saat ve yüzük.
    bileklik küpe filan takanlara karışmam ama ben itici buluyorum.
  • bileklerim ince bi cacik yakismiyo

• Bende takıyorum şık geliyor.Sol kolda saat,sağ kolda bileklik var
  • Ben hoşuma gittiği için takıyorum.
    Hem karakterine dair ipucu veriyor karşıya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker

normalde ben de takmam ama kız arkadaşım ilişkinin ilk günlerinde bana bugün den sonra bileklik takıyorsun diyip bileklik hediye etmişti,kızlara çekici geliyor heralde

ne çekici si resmen seni sahiplendiğini bileklikle belli ediyor birde böyle düşün.Avucumun içindesin demek istiyor sübliminal mesaj.
  • Fame erkek nedir? Sağ ve sol kolumda 6 yıldır çıkarmadığım ve çıkarılması için kesmem gereken deri ve mumlu ip bileklikler var. Bileklik olmayınca kolumu boş hissediyorum. Saat meselesine de gelince; ortaokulda sağ koluma analog, sol koluma dijital olan database saat takardım. Orta 3'de ilk cep telefonumu aldığımda her ikisini de çıkardım ve bir daha hiç saat kullanmadım. Hem saati, hem hesap makinesi, hem takvimi olan cihaz cebimde olduğu müddetçe kimin neden saate ihtiyacı olsun ki?
  • müzik ile ilgili güzel bi bileklik bulsam alırım ama bulamıyorum
  • Hem saat hemde renkli bileklik takıyorum.Fame oldum mu

• Bazı tarz bileklikler güzel olabiliyor bende düşünüyorum bi tane nerelerde güzel bileklik vardır bilen varmı

• Solda saat, sagda bileklik var genelde bende de.

• Sunu bulsam alicaktim ama bulamadim
     Fame Erkekler Neden Bileklik Takar ?

• Hiç fame olamadım ama :) Galatasaray bilekliği ve bir de saat var :) Evet bende biliyorum bu olayı görüyorum 4-5 tane farklı renkte bileklik takıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haplo

Fame erkek nedir? Sağ ve sol kolumda 6 yıldır çıkarmadığım ve çıkarılması için kesmem gereken deri ve mumlu ip bileklikler var. Bileklik olmayınca kolumu boş hissediyorum. Saat meselesine de gelince; ortaokulda sağ koluma analog, sol koluma dijital olan database saat takardım. Orta 3'de ilk cep telefonumu aldığımda her ikisini de çıkardım ve bir daha hiç saat kullanmadım. Hem saati, hem hesap makinesi, hem takvimi olan cihaz cebimde olduğu müddetçe kimin neden saate ihtiyacı olsun ki?

Bileklige ihtiyacin mi var da takiyorsun? Saatte onun gibi bir aksesuar işte neresini anlamadın bunun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • "fame olmak"
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.